0

Nie no masz racje bo moga sprawic niespodzianke, no ale albo ja slepy jestem albo oni dzisiaj sie murowali niczym nie wiem deportivo no chyba ze zara mi ktos wyskoczy ze inny mecz ogladalem, mnie ich gra po prostu nie przekonuje ale zobaczymy co bedzie z Barca :)

3

Tak sobie ogladalem ten Arsenal no i co ja moge powiedziec, nie ogladam ich co mecz ale w dzisiejszym meczu zagrali jak typowy ogorek z la liga mur i kontra, juz widze nie daj bog jak strzela pierwsi u siebie co oni beda robic : [ ale obym sie mylil ; D

1

Ale pieknie zeszla dla Toure : D

1

Ja tez wychodze z zalozenia ze to nie jest brak szacunku maja okazje to strzelaja to jest tylko wina pilkarzy Rayo ze nie uzywaja glowy, mieli 11 grali lepiej zostalo 9 nie mogli nic zrobic, niema co sie przejmowac takimi meczami niech sobie wygrywaja po 20 po 30 niech zabieraja te pichichi statystyki, potem caly swiat jakie kosmiczne liczby i w ogole, a na koniec sezonu w gablocie pustka i kolejny trener dziekuje pozdrawiam : )

0

Sedzia dla barcy pomaga mowili...

0

Co ten sedzia robi ?

0

No to teraz niech sie bronia : /

1

2 : 1 hAHAHHAhahaha

0

jedna odrobiona : D

0

Mou chyba tak kiedys powiedzial jak Pep do Bayernu poszedl ale nie jestem pewien

0

I dobrze widziec jak udziela sie w pressingu w koncu :D

0

Ja go z hejtuje jest tak slaby ze nie moge na niego patrzec :) i te piekne podanie zapomniales o nim.

2

Dobrze ze nie maja zakazu na ogladanie.

0

Ja mam 197 maga na 30 : D

0

Z klasa :o to Ty chyba nie wiesz co to znaczy klasa. Ale co Ty mozesz wiedziec...

0

Akurat o cr to nie mam pretensji to ze gra piach to widzi kazdy ale jednak strzelil 11 bramek wiec niema co sie dziwic ze w 11 jest

0

0

Za pewne tak bedzie, akurat tez nie wierze ze beda liderami do konca, choc fajnie ogladac taki zespol ktory leje "topow" i czlowieka ktory nie dawno wystepowal na "a" klasowych boiskach ; D

11

Nie zabieraj im zaslug, niech sie ciesza jak najdluzej pewnie masz racje co do Vardiego ale spojrz wstecz gdzie nie dawno wystepowal. Pozdrawiam

0

A ja tam jestem zadowolony ze Leicester sobie chasa, w koncu ktos inny z po za 3 ~~ choc zapewne po nowym roku dostana jakiejs zadyszki :D, bardzo podoba mi sie ten mahrez taki techniczek

0

Komentarz usunięty

1

0

Mogloby sie to zmienic wlasnie chociaz ten rok, z drugiej strony jak ktos dobrze napisal ze przydalby sie mocny zespol zeby sie przyzwyczaic ; D

1

Ja chce w koncu ogorka GENT !

0

Prawdopodobienstwo ze bedzie taki final jest pawie niemozliwy choc jakas tam tysieczna procenta jest moze na to patrza ; D

0

Trzeba zobaczyc ostatnie lata na kogo trafiala Barca a na kogo Real i wtedy nie bedzie zadnych zbednyc komentarzy bo po prostu Real w ostatnich latach trafial na "ogorkow". Najlepsze jest to ze Jak barca trafiala Psg czy tam City to "realowcy" krzyczeli ze sa slabi i bez formy ale jak juz sie trafia na schalke to juz jest ciezko.

0

Wystarczy ze jest Getafe i Espaniol.

1

Przepraszam, racja Alves przynajmniej z tego asysty ma na prawde przepraszam moj blad.

14

W tym meczu BIali wiecej wrzutek maja niz Alves przez swa cala kariere ;o

0

Wolalbym ten talent z ostatniego zespolu Premier League niz wielkie "talenty" Muniry i Sandra :) ktorzy kopia sie po czolach, lepiej zaczac w 10 niz z nimi w skladzie. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?