Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wybacz ze Cie poprawie ale Szachtar to druzyna ukrainska ; D
0
Ja mysle ze spiac to oni sie musza w meczu ligowym u nich, bo rewanzu u siebie w pucharze to nie wierze ze nie bedzie kilku bramowej przewagi
0
Dziwne pilkarze niezadowoleni, messi ma obok neymara i suareza i mowil cos o tym, chyba wiadomo ze woli grac z nimi niz z pedritto, a pedro chce minut wiec jak najbardziej niech odchodzi.
0
Strzel Barcelonie 4 bramki zeby potem stracic 5 : [
0
Dlaczego nie ma do gadania ?
0
1:08 Messi jak robot prawa- lewa
1
Nic nie widze w nim, ale mogl narozrabiac
1
Komentarz usunięty
1
Masz na mysli pana z madrytu ?
2
Ta,k tylko Nolito odszedl bo chcial grac a teraz specjalnie wroci zeby znowu grzac lawe ?
0
Witam CHciialbym zapytac o mecz barcy, czy oni graja jutro z ranca czy w srode ? Na livesports jest sroda. Pozdrawiam
1
3 pilkarzy tylko gra reszta to statysci, poziom tego turnieju to dno i dno i jeszcze raz dno, po tym pseudo turnieju przerwa jest obowiazkowa w pilce a nie ktorzy " pilkarze" powinni sie zastanowic co oni tam robia.
0
A no to juz czaje dziekuje : )
0
Przylaczam sie, kompletnie nie rozumiem tego wyjscia z "Trzeciego" miejsca ; o
0
Di maria jest tak cienki jak wyglada
0
Dajcie prosze jakas transmisje bo z youtube mi sie zatrzymuje po 5 sekundach i dupa
0
Czy dziala wam transmisja ? Czy jest jakas inna ?
0
Dziiekowa 15 znakow
0
Pytanko mam dziala wam transmisja ?
2
Prosilbym o link dalszy czy takowego niema ?
0
Albo inaczej to jesli wygramy to nie dlatego ze wygralismy tylko dlatego ze real przegral.
3
Moze to nie nowosc ani nic ale juz widze te bronienie sie 8 na 20 -30 metrze i taka jest prawda beda tylko czekac na kontry czuje ze to bedzie strasznie nudny mecz ale obym sie mylil. Po zwyciestwo !
2
Jednych wkurza drugich nie, ale spojrzcie tylko na tego obronce gdzie sie patrzy jak go pilka minela jezeli to nie jest faul to ja juz nie rozumiem pilki noznej.
http://fangol.pl/view/101237/tym-neymar-wkurzyl-pilkarzy?autoplay
29
Kurde ale messi musial sie pozbyc 4 pilkarzy a nie 3 ; /
13
Nie rozumiem dlaczego oni porownuja dzisiejsza bramke do maradony skoro messi juz strzelil bardzo podobna z getafe ; O
0
Dobrze sie czujesz ?
0
Dlatego ze powiedzial nigdy nie chcialby grac w innym europejskim klubie
1
Dzieki mordeczko ;o
0
Wybaczcie za offtop i nie wiem czy ktos dawal czy nie, ma ktos linka do ksw ?
1
Mam nadzieje ze to bedzie ostatni sezon deportivo : )