1

Wybacz ze Cie poprawie ale Szachtar to druzyna ukrainska ; D

0

Ja mysle ze spiac to oni sie musza w meczu ligowym u nich, bo rewanzu u siebie w pucharze to nie wierze ze nie bedzie kilku bramowej przewagi

0

Dziwne pilkarze niezadowoleni, messi ma obok neymara i suareza i mowil cos o tym, chyba wiadomo ze woli grac z nimi niz z pedritto, a pedro chce minut wiec jak najbardziej niech odchodzi.

0

Strzel Barcelonie 4 bramki zeby potem stracic 5 : [

0

Dlaczego nie ma do gadania ?

0

1:08 Messi jak robot prawa- lewa

1

Nic nie widze w nim, ale mogl narozrabiac

1

Komentarz usunięty

1

Masz na mysli pana z madrytu ?

2

Ta,k tylko Nolito odszedl bo chcial grac a teraz specjalnie wroci zeby znowu grzac lawe ?

0

Witam CHciialbym zapytac o mecz barcy, czy oni graja jutro z ranca czy w srode ? Na livesports jest sroda. Pozdrawiam

1

3 pilkarzy tylko gra reszta to statysci, poziom tego turnieju to dno i dno i jeszcze raz dno, po tym pseudo turnieju przerwa jest obowiazkowa w pilce a nie ktorzy " pilkarze" powinni sie zastanowic co oni tam robia.

0

A no to juz czaje dziekuje : )

0

Przylaczam sie, kompletnie nie rozumiem tego wyjscia z "Trzeciego" miejsca ; o

0

Di maria jest tak cienki jak wyglada

0

Dajcie prosze jakas transmisje bo z youtube mi sie zatrzymuje po 5 sekundach i dupa

0

Czy dziala wam transmisja ? Czy jest jakas inna ?

0

Dziiekowa 15 znakow

0

Pytanko mam dziala wam transmisja ?

2

Prosilbym o link dalszy czy takowego niema ?

0

Albo inaczej to jesli wygramy to nie dlatego ze wygralismy tylko dlatego ze real przegral.

3

Moze to nie nowosc ani nic ale juz widze te bronienie sie 8 na 20 -30 metrze i taka jest prawda beda tylko czekac na kontry czuje ze to bedzie strasznie nudny mecz ale obym sie mylil. Po zwyciestwo !

2

Jednych wkurza drugich nie, ale spojrzcie tylko na tego obronce gdzie sie patrzy jak go pilka minela jezeli to nie jest faul to ja juz nie rozumiem pilki noznej.


http://fangol.pl/view/101237/tym-neymar-wkurzyl-pilkarzy?autoplay

29

Kurde ale messi musial sie pozbyc 4 pilkarzy a nie 3 ; /

13

Nie rozumiem dlaczego oni porownuja dzisiejsza bramke do maradony skoro messi juz strzelil bardzo podobna z getafe ; O

0

Dobrze sie czujesz ?

0

Dlatego ze powiedzial nigdy nie chcialby grac w innym europejskim klubie

1

Dzieki mordeczko ;o

0

Wybaczcie za offtop i nie wiem czy ktos dawal czy nie, ma ktos linka do ksw ?

1

Mam nadzieje ze to bedzie ostatni sezon deportivo : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?