Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz racje ze Sandro czy Munir nie sknocili meczu ale przez nich barca grala w 10 oni wkladaja nic do druzyny nic zupelne zero mam nadzieje ze w tym okienku dojdzie jakis porzadny napastnik na lawke ktory bedzie mogl moze nie godnie ale przynajmniej w jakims procencie zastapic kogos z " muszkieterow" no i dochodza vidal i arda wiec wszystko bedzie nasze VAMOS !
0
Mysle ze wiecej strat w dryblinach ma niz udanych : D
1
Bo jest slaby :)
0
Im mniej czasu zostalo na Arde tym bardziej nienawidze Krokieticia :: [
2
Niestety badz nie stety to nie jest getafe albo espaniol zeby od tak rozdawali punkty : (
0
Ty mowisz o barcy b ja jestem ciekawy jak lucho wynalazl tego gumbau ; o przeciez patrzac na to jak on sie porusza i co gra to w b klasie ludzie lepiej sie prezentuje i to nie jest zart ani hejt na niego, jest tak slaby
7
Ciekawe co leo pomyslal jak sandro taka padake mu zagral
1
Kordynacja kriokieticia RIP
6
Ja myslalem ze krokietic to drewno ale gumbau "przerasta" kazde drzewo ; o
0
Panowie poczestujcie jakims linkiem bo wszstkie mi sie tnie juz mi siada leb
3
Nie ma co sie denerowac, oczywiscie ze wygrana by cieszyla ale najwazniejsze aby obylo sie bez kontuzji
0
Przepraszam zapomnialem :( ale i tak nie moge przebolec ze "krokietic" jest z nami
2
Niema co sie przejmowac dzisiejszym meczem wazne ze mlodzi sobie pograja : p
6
Ja jestem jawnym Hejterem nie interesuje mnie statystyka ktora nie wplywa na mecz to ze tam strzelil 2 bramki kiedys i ma te 11 asysyt to tez mnie nie interesuje, dla mnie dawno nie mielismy tak slabego pomocnika ktory jest tak drewniany ze szok, motoryka szybkosc na minusowym poziomie zagranie na 1 to dla niego magia, zapomnialem dodac ze lewa noga to dla niego tez magia :D Dziekuje pozdrawiam
0
Dalej bede go hejtowal bo nie nadaje sie do tej druzny : )
0
Nie tylko bramkarz caly zespol zaprezentowal sie katastrofalnie, to juz ta Astana pokazala ze potrafi walczyc a tamto to pionki ze szok
0
Hejterzy dalej beda mowic to teraz policz ile kibicow poszkodowanych bylo zanim pilka wyladowala w siatce : )
0
Tylko ze to byl ogorek : ) grali wlasnie jak typowy ogorek, fakt zgubilismy punkty nasza skutecznosc szfankowala i ta nie poradnosc przy bramce trudno, ale nigdy nie wdzialem tak slabej Valencii
2
Moim marzeniem na nowy rok to Rakitic na lawke, gosc jest takim drewnem ze w tartarku sie z niego smieja, potrzebujemy pomocnika gdzie wlasnie w takim trudnym meczu potrafi cos zrobic no on nie potrafi nic zrobic, ewentualnie podac do messiego albo do tylu dziekuje dobranoc VAMOS
1
Bomba messiego : D
1
Komentarz usunięty
0
Mysle ze ROnaldo dzisiaj bedzie bardzo zadowolony z postawy bramkarza
0
Strasznie dzisiaj mnie denerwuje Pique przy wyprowadzaniu pilki trzyma ja trzyma trzyma i do mascherano ;s
2
Dawno albo nigdy nie widzialem tak grajacej Valenci : o toc oni 10 w polu karnym sa : o
0
Ja od zawsze nie moglem na niego patrzec : ) on jest tak wolny ze szok i nie usprawiedliwia go ta walecznosc. kropka
0
Czy posiada ktos sop casta?
1
Alez mecz Borussi : D
0
W sumie slaby wynik oczekiwalem 6 minimum ale to bardziej z nieporadnosci bialych bo widac ze te koncowki to oni maja kosmiczne zaciete : D
0
Tylko ze pamietam ktos po mniej wiecej 15 kolejkach nie gral ze 3 mecze i juz nie byl wliczany, dlatego dolaczam sie do pytania : D
0
Denerwuje mnie Lafita z nami ma taki pazur ze szok za kazda pilka biega czasami potrafil osmieszyc rywala jakis prostym zwodem a tutaj chodzi na boisku jak topowe drewno.