Bartula
Dołączył/a: lipiec 2021
Wrocław
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No, tak, jak w innych narodowościach mniej więcej
2
@AlphaNumeric Ale Ty jesteś racjonalny, czapki z głów
3
@Emhyr To miał się przy wygranym meczu nie cieszyć czy przy przegranym cieszyć?
0
@Ali3231 Nie widziałem, ale wygląda na to, że to była ostatnia akcja meczu i dlatego tak dziwnie wyszło
5
@Image To zależy od taktyki na dany mecz. Przy tym, co graliśmy z Arabią, Milik się spisał świetnie i nie wiem czy bez niego byśmy wygrali to spotkanie
4
@macio_944 Od razu jedziemy zaparkować autobus w polu karnym
3
@BulaKG innej opcji nie widzę
1
Obawiam się tych dzisiejszych rezultatów. Po 1-0 dla teoretycznie gorszego zespołu. Czyżby 1-0 dla Argentyny?
0
@Firestone mam nadzieję, że wiesz, że opcja skoku jest dostępna
1
Według komentatora 182 cm wzrostu, to za mało, żeby walczyć w powietrzu z Christensenem, który ma 187 cm
1
@JarekS mój komentarz był humorystyczny, kojarzę jego powiązania z Barceloną
1
@PatrychoO Może przynajmniej będzie widać zaangażowanie obu stron, bo wczoraj, to chyba grali o puchar Tymbarka
1
@qbuteq Tak, potężny faul, nawet Leo protestuje
0
@Cule1234 chorągiewa śmierdząca
0
@DaPidejpi Kolejny nie widział jak Cris się cieszył ze zwycięstwa drużyny...
5
Jak widać Czesław studiuje Argentynę od 16 lat, także chłopaki mogą już pakować walizki
0
@Zoker Powiem tak: mamy na coś szansę, więc kibice na nią liczą. Raczej nie słyszałem o tym, że mamy wygrać 5:0, tylko, że to ma być w najlepszym wypadku remis, bo to jest minimum, które daje nam bezpieczne wyjście z grupy. Dlatego ludzie są skupieni na realizacji tego scenariuszu i go tak promują.
0
@Xpert77 Mnie też męczą niektóre tematy, ale nie informuję o tym każdego, tylko lecę dalej. Jak widać nie ma innych ciekawszych tematów, więc równie dobrze mogłoby tu świecić pustką.
Na czym w takim razie polegała Twoje nędzna próba porównania Twoich zainteresowań, do moich? - to nie ma nic do rzeczy.
Oczywiście nie udało Ci się nie odnieść do tego czy ja biorę udział w tych dyskusjach, co automatycznie ukazuje Twoją niemoc. Miłej pracy!
4
@Zoker Właśnie stąd, że przed poprzednimi spotkaniami również można było powiedzieć, że wyglądamy słabo i nie będzie punktów, które jednak nam wpadły. Argentyna wygląda słabiej niż zazwyczaj, a my mamy szansę na wyjście z grupy. Powinniśmy mówić, że dostaniemy wpier*ol i w ogóle, to po co wychodzimy na mecz?
0
@DonMatteo901 Nie lubię murowania, ale skoro jest uprawiane, to chyba daje wystarczające efekty. Inne taktyki wymagają większej perfekcji, a co za tym idzie, trudniej je "dopieścić". W takim wypadku kończy się to często potknięciami, co można już było widzieć np. w wykonaniu Barcy
0
@Xpert77 Za grosz merytoryki? Merytoryka zależy od konkretnego zdania w danym temacie, a nie po prostu od tematu. Tak, dla mnie to jest normalne, co wynika z definicji tego słowa. Jeśli taka jest rzeczywistość, to nie wiem po co próbujesz interweniować na siłę. Na tym polega La Rambla, że ludzie mogą sobie pisać, o czym chcą. Rozumiem, że wyłamanie ze schematu jest modne, ale naprawdę nie musisz nikomu udowadniać swojego skupienia na futbolu
0
@Xpert77 bo mecz, to nie tylko wbrew pozorom mecz. 85% rozmów o piłce nożnej nie polega na niej samej, a wszystkim dookoła i to jest normalne. (Tak, użyłem wzoru Hajty)
0
@Xpert77 zgadzam się, w końcu aż raz zagra Polska przeciwko Argentynie o punkty w ostatnich 40 latach, nie można o tym dyskutować
2
To jak, Messi kończy dzisiaj karierę reprezentacyjną po raz drugi?
0
@MESSIah16 1-1
0
@MESSIah16 i może jeszcze frytki do tego?
3
@Kessie ale mają ch*jozę komentatorzy mający Meksyk i Arabię, że Polska na pełnym skupieniu nie może wlecieć
0
@lucca87 interpunkcja nie powstała bez powodu
0
@SteuerFreiMoney Współczuję, kiedy z kimś sympatyzujesz, emocje są niezapomniane
4
Tymczasem decyzja w lutym: jednak zostaję, nie martwcie się, cules, pozdro