0

@Emhyr No, tak, jak w innych narodowościach mniej więcej

2

@AlphaNumeric Ale Ty jesteś racjonalny, czapki z głów

3

@Emhyr To miał się przy wygranym meczu nie cieszyć czy przy przegranym cieszyć?

0

@Ali3231 Nie widziałem, ale wygląda na to, że to była ostatnia akcja meczu i dlatego tak dziwnie wyszło

5

@Image To zależy od taktyki na dany mecz. Przy tym, co graliśmy z Arabią, Milik się spisał świetnie i nie wiem czy bez niego byśmy wygrali to spotkanie

4

@macio_944 Od razu jedziemy zaparkować autobus w polu karnym

3

@BulaKG innej opcji nie widzę

1

Obawiam się tych dzisiejszych rezultatów. Po 1-0 dla teoretycznie gorszego zespołu. Czyżby 1-0 dla Argentyny?

0

@Firestone mam nadzieję, że wiesz, że opcja skoku jest dostępna

1

Według komentatora 182 cm wzrostu, to za mało, żeby walczyć w powietrzu z Christensenem, który ma 187 cm

1

@JarekS mój komentarz był humorystyczny, kojarzę jego powiązania z Barceloną

1

@PatrychoO Może przynajmniej będzie widać zaangażowanie obu stron, bo wczoraj, to chyba grali o puchar Tymbarka

1

@qbuteq Tak, potężny faul, nawet Leo protestuje

0

@Cule1234 chorągiewa śmierdząca

0

@DaPidejpi Kolejny nie widział jak Cris się cieszył ze zwycięstwa drużyny...

5

Jak widać Czesław studiuje Argentynę od 16 lat, także chłopaki mogą już pakować walizki

0

@Zoker Powiem tak: mamy na coś szansę, więc kibice na nią liczą. Raczej nie słyszałem o tym, że mamy wygrać 5:0, tylko, że to ma być w najlepszym wypadku remis, bo to jest minimum, które daje nam bezpieczne wyjście z grupy. Dlatego ludzie są skupieni na realizacji tego scenariuszu i go tak promują.

0

@Xpert77 Mnie też męczą niektóre tematy, ale nie informuję o tym każdego, tylko lecę dalej. Jak widać nie ma innych ciekawszych tematów, więc równie dobrze mogłoby tu świecić pustką.
Na czym w takim razie polegała Twoje nędzna próba porównania Twoich zainteresowań, do moich? - to nie ma nic do rzeczy.
Oczywiście nie udało Ci się nie odnieść do tego czy ja biorę udział w tych dyskusjach, co automatycznie ukazuje Twoją niemoc. Miłej pracy!

4

@Zoker Właśnie stąd, że przed poprzednimi spotkaniami również można było powiedzieć, że wyglądamy słabo i nie będzie punktów, które jednak nam wpadły. Argentyna wygląda słabiej niż zazwyczaj, a my mamy szansę na wyjście z grupy. Powinniśmy mówić, że dostaniemy wpier*ol i w ogóle, to po co wychodzimy na mecz?

0

@DonMatteo901 Nie lubię murowania, ale skoro jest uprawiane, to chyba daje wystarczające efekty. Inne taktyki wymagają większej perfekcji, a co za tym idzie, trudniej je "dopieścić". W takim wypadku kończy się to często potknięciami, co można już było widzieć np. w wykonaniu Barcy

0

@Xpert77 Za grosz merytoryki? Merytoryka zależy od konkretnego zdania w danym temacie, a nie po prostu od tematu. Tak, dla mnie to jest normalne, co wynika z definicji tego słowa. Jeśli taka jest rzeczywistość, to nie wiem po co próbujesz interweniować na siłę. Na tym polega La Rambla, że ludzie mogą sobie pisać, o czym chcą. Rozumiem, że wyłamanie ze schematu jest modne, ale naprawdę nie musisz nikomu udowadniać swojego skupienia na futbolu

0

@Xpert77 bo mecz, to nie tylko wbrew pozorom mecz. 85% rozmów o piłce nożnej nie polega na niej samej, a wszystkim dookoła i to jest normalne. (Tak, użyłem wzoru Hajty)

0

@Xpert77 zgadzam się, w końcu aż raz zagra Polska przeciwko Argentynie o punkty w ostatnich 40 latach, nie można o tym dyskutować

2

To jak, Messi kończy dzisiaj karierę reprezentacyjną po raz drugi?

0

0

@MESSIah16 i może jeszcze frytki do tego?

3

@Kessie ale mają ch*jozę komentatorzy mający Meksyk i Arabię, że Polska na pełnym skupieniu nie może wlecieć

0

@lucca87 interpunkcja nie powstała bez powodu

0

@SteuerFreiMoney Współczuję, kiedy z kimś sympatyzujesz, emocje są niezapomniane

4

Tymczasem decyzja w lutym: jednak zostaję, nie martwcie się, cules, pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?