15

To ile osób na stronie identyfikuje się jako mniejszość argentyńska? Trzeba wreszcie sporządzić jakieś dane demograficzne przed meczem

1

@Rudy432 Nie, FC Polska dobra drużyna

0

@hoeniker Dobrze, że za marzenia nie karzą

9

@Zoker miło, że dwóch fan się przebrało za Braithwaita

1

@Kessie Uważaj, bo zaraz Cię będzie jeden gościu ścigał, że fejki publikujesz

42

Ronaldo widzący, że Portugalia dostała rzut karny po jego zejściu z boiska:

0

@MESSIah16 Jakby przyszedł do nas jako przegrany, to mogłoby zniknąć przekonanie o jego nieskazitelności, gdybyśmy grali piach za niego. Powroty często źle się kończą, a on może wolałby przyjść jako zwycięzca, którego trudniej by było wtedy tak krytykować

24

@barcelonaLM Mam wielkie obawy, że talent nie jest czynnikiem determinującym tę sympatię

0

@BorzyKrzys Przeszkodził ludziom w pracy i ośmieszył wszystko to, czemu chce pomagać utożsamiając to z szaleńcem, który robi coś nielegalnego, gratulacje

5

@Emhyr Piers Morgan - niezależny brytyjski dziennikarz, przyjmujący raz w miesiącu małą dotację od Cristiano Ronaldo na wsparcie kariery

0

@Emhyr a ja mam właśnie opinię, że one stale cofają się w rozwoju, zostają przy indywidualnościach, które w Europie mają mniejsze znaczenie i wszystko wygląda bardziej jak szachy

0

@Emhyr skąd taki wniosek? Drużyny europejskie ostatnio zdominowały mundial, więc nie ma się co dziwić, że są śmiechy z tych turniejów. Copa America, bywa strasznym męczeniem buły. Gdyby nie Messi, to nie przetrwałbym tych nędznych spotkań

0

@Emhyr No generalnie, to zobacz sobie jakie mają grupy drużyny afrykańskie i jakie wyniki mają, jeśli już mają u siebie Europejczyków

7

@Katalonbar A już myślałem, że Czesio idzie na mistrza...

25

@MESSIah16 Czyli w skrócie, gdyby wszystko było inaczej, to wszystko byłoby inaczej

0

0

@Inko Ani razu nie odniosłeś się do prostoty tej konkluzji, mówisz w kółko, że to łatwe, Ty to umiesz, a ja nie, brawo

8

@bartas97 Cris ma od tego trenerów, codziennie godzinkę trenują właściwe miny do tv

8

Dobra, Ronaldo, to kiedy wywiad u Morgana, że Bruno jest padalcem?

0

@tomek8756 Oby nie próbował na siłę pokazać, że jest "obiektywny"

1

Ale na co liczy drużyna, w której chłop z nadwagą pobudza grę

0

Co wy gadacie, widzieliście, przeciesz Ronaldo się uśmiechał, czyli się cieszy, widzieliście, chłopaki??

1

Urugwajczycy sfrajerzyli, były akcje, które można było spokojnie wykończyć, a tak, to sami się proszą o przegraną

0

@Inko To pomyśl nad sensem Twojego pierdzenia tutaj, bo chyba próbujesz sobie z tego zrobić puentę życia. Chłop wyżej wyjaśnił to jak człowiek, a Ty mi wmawiasz, że jestem niemyślący, bo przecież nie umiem czytać w myślach Borowi i zakładam najbardziej "lokalny" scenariusz

2

@Lionel_Messi10 naprawdę, nie widzisz tam sarkazmu? xd

3

Uwaga, Ronaldo zaraz zobaczy, że to nie on strzelił

2

@Lionel_Messi10 ale Ty wiesz, że to jest popularny fake i nie pełni roli typowej, wyglądającej na prawdziwą informacji

2

@4drian0 Żeby Lewandowski nie podzielił się później zdjęciem koszulki Argentyny

0

@bartas97 Też bym po czymś takim zwodził uwagę innych z mojego idola

3

Suarez jeszcze jebnie z pazura, zobaczycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?