1

@Allbi Sam to napisałeś. Dlaczego rozdzielasz swoją świadomość i miejsce urodzenia? Tak samo są od Ciebie zależne, jak i niezależne. Nie ma nic losowego. W ten sam sposób mogę zdefiniować wybór Twojej ulubionej drużyny, bo według Twojej logiki zbudowany jest też na „losowych” zmiennych. Koncepcja, w której wybierasz jakiś kraj ponad ten, z którym masz więcej wspólnego jest dla mnie po prostu zabawna i brzmi tandetnie. Ty masz prawo do kibicowania komu chcesz, ale ja nie mam prawa do wyśmiania tego?

15

Jak widzę jakiegoś Maćka, który przed telewizorem się denerwuje, że Lewandowski strzelił gola Argentynie, to nie mogę ze śmiechu

1

@masq Niech każdy kibicuje, komu chce, ale niech nie oczekuje, że nie będę mu się śmiał prosto w twarz, bo to jest po prostu komiczne

2

@DonMatteo901 Jakby grał takimi kadrami i często nie miał za wiele czasu na wprowadzenie swojej filozofii, to też zapewne grałby defensywnie

1

Oglądając wczorajsze mecze zasnąłem i obudziłem się teraz xdd

0

@KrwawiaceoczyVEB Wiesz jak działa perspektywa?

1

Dzisiejszy dzień bardzo nudny piłkarsko, format jednoczesnych spotkań przy tych zestawieniach też wygląda karykaturalnie, bo nie widać w ogóle emocji

0

@KrwawiaceoczyVEB z tej perspektywy nie widać czy kolano znajdujące się w powietrzu nie jest przed stopą obrońcy

2

Węgrzyn mówi, jakby dzisiaj dowiedział się, że będzie odpytywanie ustne na lekcji

3

@hayek zgadzam się, gdyby grali z kimś poważniejszym, to mogłoby nie być tak kolorowo przy jego błędach

0

@Mns21 Nie ma znaczenia jaki tam ogórek stanie, kiedy mamy potężnego Lewego

3

Mecz Ekwadoru z Senegalem flaki z olejem, a komentarz nie pomaga xd

0

O, jest i Umtiti szaman na trybunach

0

@arasz1819 co zrobił?

11

0

@Homeopata8989 prawdziwa okazja, jak to drewienko się będzie paliło w piecu

3

Mała ściąga z większością możliwych scenariuszy rozstrzygnięć w naszej grupie dla wszystkich zainteresowanych:
https://zapodaj.net/194c8d6779626.jpg.html

0

Mam nadzieję, że Lewandowski jutro pokaże kto jest prawdziwym kapitanem

0

@galix22 myślę, że jesteśmy w stanie zremisować - szczególnie, jeśli pierwsi jakimś cudem strzelimy gola

0

@barteq mówię względnie

0

@AlexDark00 Nie byłem

3

@gumaz zły ruch, zasada mówi o ślubie po 3.482 roku od pochowania dziecka

2

@Mow_mi_Douglas czyli najmniej ważna jest piłka nożna w piłce nożnej?

1

@Kgorecki2500 z grupy nie wychodzimy milion lat, a tu jakiś nieudacznik jest blisko osiągnięcia tego, nie warto wychodzić…

1

Lepiej się wpiszcie na czarną listę, kibice Argentyny, jeszcze przyjmujemy kandydatów do utraty obywatelstwa, wniosek będzie dzisiaj wieczorem wysyłany do Andrzeja Dudy. (Zgadnijcie czy podpisze)

3

@Kluivert_P Obawiam się, że moglibyśmy tam znaleźć również DNA Piersa Morgana

2

@Rewolucja123 No to widzisz. Poza tym obliczanie „Expected goals” jest bezsensowne, bo różnica pomiędzy nimi, a golami, które padły jest taka, że akurat ich metody nie uwzględniają takich zmiennych, które są przecież tak samo ważne, jak wszystko to, co sobie tam zaliczyli. Przykład: zawodnik, który nie strzela gola, bo ma już „za ciężkie” nogi, które zmęczyły się na jego super akcji, po której wyszedł na sytuację „sam na sam”.

0

@Rewolucja123 Przeczytałeś?

1

@Rewolucja123 jaki jest sens polegania na statystykach, których metod obliczenia się nie zna?

0

@Janiama z Peru to my chyba nie graliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?