1

Mówiłem wcześniej, że Messi człapie i gra średnio w dzisiejszym meczu - cisza
Mówię po meczu, że oprócz gola Messi człapał i grał średnio w dzisiejszym meczu - "TY SIĘ NIE ZNASZ NA GRZE LIO!"

Ludzie, Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, który wygrał mi kupon swoim golem, ale nie będę traktował tego, co dzisiaj zrobił jako jedyny i całkowity dowód jego umiejętności, tyle. Nie wymyślajcie sobie dodatkowej warstwy krytyki.

0

@Sysia11 Ty umiesz czytać? Ja nie mówię o żadnym innym meczu, tylko i wyłącznie tym Messiego oraz pozostałych meczach Ronaldo, po których taka opinia panowała. Rozumiem, że można być zaślepioną osobą, ale warto czytać ze zrozumieniem. Messi jest najlepszym piłkarzem w galaktyce, ale to, jak grał w dzisiejszym meczu nie determinuje tego jednoznacznie

0

@Bagsik88 wada może być co najwyższej mniejsza lub większa, ale z geniuszem mi nie przyszło rozmawiać

0

@Tasde może przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem, bo nie zrozumiałeś. Ludzie po bramce Messiego zaczęli mówić , że gra kapitalne zawody, kiedy do jej czasu grał mizernie

0

@Tasde Uwaga, powtarzam jeszcze raz, nie mówię o konkretnym meczu Ronaldo

1

@Barcanajlepszyteam może Ty zastosuj okulary, bo jeśli to był dla Ciebie pressing, to masz niezłą wadę wzroku

1

@Sysia11 Może Ty się zastanów co piszesz, jeśli widziałaś wielkie rozgrywanie piłki przez Leo w środku

0

@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę z tego, że ja nie mówię o konkretnej bramce Ronaldo?

0

@kampe36 mam ryczeć, bo kupon mi wszedł, który Messi mi uratował?

2

Uwielbiam ludzi na stronie, którzy kiedy Ronaldo strzelał bramkę w meczach, w których grał słabo, mówili, że jest przereklamowany i ma szczęście, ale kiedy robi to Messi, to jest to dowód na to, że jest goatem

1

Komentarz usunięty

0

@zodiak_10 hejterów? Chłopie, przejrzyj na oczy, ludzie piszą, że Messi człapie i to był fakt, jakby nie było tej jednej sytuacji i pakowaliby walizę, to nagle Ty nie miałbyś racji?

0

@pawello10 no, emocje jak na grzybobraniu

0

@Murazor to się nie wyklucza

7

Zaraz Czesio wbiegnie strzelić na 3:0

0

Te kontry Argentyny to parodia

10

Mam nadzieję, że sobie tylko nie wmówicie, że Argentyna zagrała dobry mecz

0

Jak to nie zjadł kolacji, jak tu takie ogórki grają?

0

Niech koza strzeli na 2:0 chociaż

3

Jeszcze Arabia wygra z Meksykiem, trzeba to wkalkulować

0

@cchesterr43 co zrobi?

3

Argentyna nastrzelać? Szybko zapomnieliście jaki paździerz dzisiaj grają

1

@KrychaFCB a Argentyna to ma nie wypier… z taką grą?

4

Biegać nie biega, ale pierdolnąć umie kiedy trzeba

0

@FcBarcelonaFanMSN w innych grupach mecze mogą być ciekawsze, ale to nie znaczy, że poziom jest wyższy

0

Messi dzisiaj wizja na poziomie Frankowskiego

0

@bari_94 po co ma do niego ruszać Glik jak już Krychowiak będzie miał piłkę w zębach

3

@cris2706 to idealny moment na taki felieton

2

Jakby Meksykanie nie grali też odchodów, to już mogliby wypunktować porządnie Argentynę za takie błędy

2

Ja tam myślę, że Messi uniesie puchar - puchar Sołtysa w Józefowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?