Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36029257_1877910692502935_5416576182621569024_n.png?_nc_cat=0&oh=c287fa3df0b2ef87dad2b19142fc3b29&oe=5BE43304
Dobra, jednak to wygrywa dziś xD
9
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36064565_1020051108144027_3957214735744630784_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0f468899a773a8400d9cdb7222453b76&oe=5BAAC6BF
0
Dobrze, że Cuadrado chociaż. Punkty dostanę w Fantasy.
0
Myślę, że tylko Panama i Arabia nas wyprzedza.
2
Myślę, że w kategorii "najgorsi 2 kolejki" też paru zawodników od nas wyłowią :D
1
Za Kirgistanem
0
macie do oglądania, idę po piwo na dół bo co mi zostało?
10
Pierwszy koszyk... z biedronki na żeton chyba
1
Wzrost wzrostem, ale kompletnie nikt go nie krył nawet.
1
Mina, hahahaha. Ludzie święci.
1
Rozje... ich 0:0.
7
To jest tak irytujące, że jedynie obrońcy między sobą wymieniają więcej niż 3 podania. Potem zwrotna do Szczeny i wybicie i tak to wygląda już od meczu z Senegalem.
7
Z minuty na minutę coraz mniej we mnie optymizmu.
0
Bednarek dorzuca? :D
11
Laskowski, już jeden pozytyw. Do boju pałki Nawałki :D
0
Za tyle kasy to też mógłbym być żałosny xD
1
Przy wygranej Japonii jest szansa, że nawet 2 wygrane nie dadzą nam awansu. Liczenie to nic trudnego.
4
Tak na serio to chyba wygrana Senegalu dobrze nas ustawia, remis jako tako też, najgorsza wygrana Japonii.
41
7:4 dla Senegalu :D
2
https://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201806/1529434929_e9p7yo_600.jpg
0
Ale nie demograficznej, Brajanków biega coraz więcej. :D
1
Pińcet plus.
1
Sushi, zrobią z nas sushi. :D
2
"Czarne nas zabiegają, żółtki przebiegną między nogami a z Kolumbią sami sie wyłożymy" xD Coś w ten deseń?
16
Źle, fatalny wynik dla nas. ;/
6
Pstryczek w nos dla Tottków, ale Fabregas chyba zapomniał jakie miejsce zajęła Chelsea w ostatnim sezonie.
14
Nie to co słynny Donaldinho xD
2
Śmialiście się, że prosili o pomoc szamana, teraz macie xD
0
No nie wiem czy to jest możliwe, ta aktualizacja była dostępna za darmo przez pewien czas, ja też skorzystałem i potem wymieniałem dysk, teraz nie mam możliwości znowu aktualizować do 10.
1
Siadło 13 w konkursie STS, wie ktoś na ile osób ten milion będzie dzielony? Bo mam wrażenie, że ta dycha sie tam nawet nie zwróci.