26

Banega na razie dobry meczyk, ta pomoc od razu inaczej wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sporo błędów indywidualnych.

3

13.5 fauli Islandii i 2.5 na Messim, good luck.

13

Po tym cyrku nawet diabeł stwierdził, że nie będzie brał w tym udziału i zerwał umowę. Ja to tak widzę.

1

Przecież ten Urugwaj ich tam przemieli 5 razy, ciężko im obronę Maroka przełamać a niedługo czeka ich pojedynek z Godinem i Gimenezem xD

0

Cóż za agresywny użytkownik.

0

2:0, chyba po ptakach.
e: nie trafił? :O

22

Cyrograf podpisany, my możemy tylko patrzeć na scenariusz, który ktoś ułożył pod dyktando Krisztianu xD
To tak pół żartem.

13

No jak Hiszpania nie strzeli to będzie nieciekawie.

2

Do połowy pełna

3

Gościu, masz karła na awatarze, o czym ty pieprzysz.

0

150 po 2 kolejkach i 12 póki co za 3. Mówię o tym fifa, bo TVP nie wiem nawet

0

Suarez też nie imponuje skutecznością dziś, mimo bramki z wolnego.

18

Caballero, lepszego objawienia nie widziałem jak żyję.

1

No po tej czerwonej to już pewnie z 1.2 xD

1

Czeryszew się nie zatrzymuje

3

Bambo chce na świeczniku być czy o co chodzi?

0

Brawo Luis :D

0

Piłkarze Realu prowadzą - to na pewno :D

1

Piękny hymn, na budzik go ustawię, żeby wstawać w dobrym humorze.

0

Po takiej klęsce to się bierze do większej roboty a nie odchodzi.
Nie mówię tu o takich piłkarzach jak Peszko, których w kadrze nie powinno być, ale nie wiem czemu Glik miałby odchodzić.

0

"Zapięty w kakaowe oko przez Bońka. " xD

0

No ja na szczęście mam jeszcze 7 dni nic nie robienia także bez różnicy czy jest poniedziałek xD

0

Nic tylko sie schlać, żeby zapomnieć o tym dniu. Oby jutrzejszy był lepszy xD

7

0

Ale w sensie, że kto?

7

- Tak się zastanawiam czy ta reprezentacja bez Roberta nie będzie badziewna
- Badziewna to jest i z nim

Weszło w formie xD Coś na poprawę humoru

19

"Najlepsza pozycja Zielińskiego na mundialu to jakby go za Bońkiem na trybunie postawili"
Kowalczyk, stan mundialu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?