Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu coś, Musa, brawo :D
0
To ja, na La Rambli piszę :D
16
U nas chociaż Cionki, Bednarki i Krychowiaki zadbali o rozrywkę a tutaj to kompletnie nic xD
7
I tak trzeba to oddać xD Tylko ręce uwalone od ziemi.
1
Jeszcze nie było żadnego 0:0, ale tutaj obstawiałbym to w ciemno, mecz tragiczny do oglądania
19
Nie rozumiem. Przede wszystkim liczą się punkty xD
0
Kartki się resetują po fazie grupowej?
0
Tak jeeeeeeeeeeeest!!!
0
Będzie taka możliwość xD
0
Jeden i drugi...
1
Coutinho żółta... bez sensu
0
Nie strzeli, ta bramka jest przeklęta xD
1
Neymar to jest jakieś nieporozumienie na tym mundialu, sabotażysta po prostu
6
Ten Mundial to pstryczek w nos dla każdej drużyny, która obsypana gwiazdami myśli, że wszystko należy się za darmo.
0
Jeśli dodatkowo Islandia nie wygra z Chorwacją w ostatniej kolejce.
0
O tym czy Argentyna jest w grze dowiemy się po meczu Islandii, bo bilansem bramek oni nie wyjdą po tym 0-3.
0
Pod warunkiem, że Islandia jutro uwali.
0
Hahaha, no bilansem już raczej nie wyjdą xD
3
Zasłużone zwycięstwo Chorwacji, nie oszukujmy się.
5
Ludzie, przecież Chorwacja jest 3 klasy wyżej od Argentyny w tym meczu.
6
Mówiłem, że oni z grupy nie wyjdą to się śmiali ze mnie xDD
11
Argentyna, Polska, Arabia Saudyjska i Panama. Nikt by z grupy nie wyszedł, NIKT.
6
Nie wierzę, że oni tego specjalnie nie robią. Nie da się tak frajersko grać xDD
2
Przegrzało mu tą łysą glace przez te upały xD A tak na serio to ocenie go po meczu, ale jak przegrają to krytyka po pierwsze powinna spaść na niego, bo takie eksperymenty to się w sparingach robi a nie 2 meczu MŚ.
1
Wjeżdżaj w Chorwatów dziś, bo to nie ma innej możliwości.
10
No tajfun, trampki z balkonu pozwiewało xd
23
Przecież to 2 kompletnie inne pozycje. Co ma jeden do drugiego?
4
Olivier Torres, świetny piłkarz.
0
Skuteczność jak z Duńczykami. Znowu się zemści.
0
Thiago zdecydowanie, tym bardziej że już tu grał.