Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Cristiano po prostu zszedł ze świecznika przez świetny występ Bale'a i musiał coś chlapnąć, żeby znów tam wrócić :D Wspomnicie moje słowa, on się nigdzie nie wybiera.
0
Salah to swoją drogą, ale mam dziwne przeczucie, że to raczej nic poważnego w przypadku Egipcjanina.
1
Jeśli kontuzja Carvajala rzeczywiście jest poważna to zapłacił bardzo wysoką cenę za tę Ligę Mistrzów. Mundial jest raz na 4 lata. Z jednej strony szkoda chłopa, z drugiej nie, bo to szansa dla Roberto.
1
Jedynki to mu powinni wybić po tym meczu :D
8
Albo nie, w sumie zbyt chamskie xd
9
Ustawiamy awatary Kariusa, jutro będzie wesoło na LR xD
2
Oni mu zapłacili i to grube pieniądze, bo to jest kur.. niemożliwe.
0
Hahahahahaa xDDDDDDDDDd
0
Na jaki FP teraz nie wejdę to najwyżej oceniany komentarz "Ramos ty kur..." xDDD
3
Mam nadzieję, że Klopp ich tam zmotywuje, bo od zejścia Salaha to był dramat jeśli chodzi o The Reds.
1
Brawo, kasować ich jednego pod drugim, na nic innego nie zasłużyli :D
3
Za dobrze im szło, musieli coś wymyślić, no i proszę:)
9
Mundial lada moment a oni mikrofonów działających nie mają xDDDDDDDD
0
"Wan DIJK" dobrze, że nie dick ;/ amatorzy
0
Hahaha, wiesz że też miałem takie skojarzenia, ale na idiote nie chciałem wyjść to nie napisałem tego xDD
1
Łe tam, ładniejsze dziś w biedronce mijałem, bez przesady z tą Lipą xD
0
Przy większym naporze rozsypują się jak domek z kart, linia pomocy bardzo ofensywna. Spójrz jakich dotychczas mieli przeciwników. :)
No może po kontuzji Oxa ta pomoc jest bardziej "zrównoważona" jednak moim zdaniem dysproporcja nadal spora.
2
Dwie poprzednie drużyny - na maksa defensywne - nie dały rady. Liverpool to jak ferrari z tyłem od kadetta, może to jest sposób :> Niedługo się przekonamy.
12
Pewne zwycięstwo nad Rosją 3-0. Brawo! :D
0
Cristiano raczej będzie bliżej środka, jak to ma w zwyczaju. Ja się boję, żeby go tam Marcelo nie rozbujał albo Isco.
5
My sobie tu na spokojnie żartujemy, ale zawsze ktoś wjedzie i napnie atmosferę, ZAWSZE :D
4
Przecież to Neymar :D Tak jak Pax to Dani Alves.
2
Argument, że jeśli ktoś jest średniakiem, bo w wieku 21 lat nie jedzie na mundial ( tym bardziej w rep. Brazylii) jest mocno nietrafiony.
1
Słabo z datą trafili... czuję, ze w toaletach to może być strefa kibica xDDD
0
sunday saturday XD
8
Odnośnie Szpilki, 4 minuty śmiechu, polecam :D
61
Poloniści trąbią, żeby przed przecinkami spacji nie stawiać xD
3
"No to teraz już nie kupisz Elevena na miesiąc, tylko umowa na 2 lata za 100 zeta miesięcznie, dekoder, router i paszport Polsatu."
komentarz w punkt, szkoda ;D
0
ja dorzucę do jakiegoś dubelka chyba czystą 1
0
Fajnie się tych Koreańczyków ogląda, takie to nieporadne wszystko, jak z jakiejś komedii dobrej xD