Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kolarov i Gabi z Atleti to jak 2 krople wody :D
0
To by było na tyle. Nie ma mocnych na The Reds w LM :D
1
Spiski, spiski. Wszędzie spiski xd
2
3 finałów pod rząd nie zdobywa się przypadkowo :) Możecie krzyczeć ale Real ma patent na te rozgrywki i nie wierzę że to wszystko wynika ze słabości rywali
33
Jak słabo widzi to jej okulary kup, hehe :D
.. Boże jakie to słabe było xD
0
Piękne, ale przerobione. Już był poruszany ten temat :D W oryginale oni idą po chodniku bodajże.
1
Do lekarza. Nigdy o takie rzeczy nie pytaj w internecie, na żadnych forach itd. Po prostu idź do lekarza.
1
Wiesz jak to działa. Walną jakąś wpadkę, potem 50 osób dla beki prześle to dalej i tak im wyświetlenia nabijają itd. :D Tak samo te "przypadkowe" literówki w tytułach.
0
Warmińsko-Mazurskie, leje aż miło, pozdrawiam majówkowiczów xD
1
Kto oglądał? Jedna z lepszych komedii moim zdaniem :D
2
Gdyby ktoś jeszcze zastanawiał się ile Barcelona zawdzięcza Johanowi Cruyffowi to tu bardzo ciekawy film. Bez reform Cruyffa tacy piłkarze jak Iniesta, Xavi czy Messi mogliby nigdy nie pojawić się na Camp Nou.
11
Haha, na flashscore czerwony napis "rzut karny" a ja czekam jak głupi xD
0
Fiorentina karny xD
0
Sernik 3 asysty dziś. KDB mógłby coś dołożyć ;/
1
https://i.ytimg.com/vi/-WdgmDK2vw0/hqdefault.jpg
Enzo Ferrari i Mesut. Podobni, ale najdziwniejsze jest to, że Enzo zmarł w 1988 roku, około miesiąc przed narodzinami Ozila.
Taka ciekawostka z kanału " bloomyofficial", może ktoś już ją przytoczył :D
0
Częstochowa-Wrocław
Woffinden powyżej 10.5 pkt. Czy to ma jakiekolwiek szanse wejść? Bo babeczce w Fortunie się pochrzaniło i numery pomyliła i dopiero teraz zobaczyłem xD
1
Zna się ktoś na żużlu, tak w miarę dobrze? ;d
3
Spoko Handanović xDDDDDDDD
0
Icardi... ten dzień jest tak powalony, że Inter może to jeszcze wygrać xD
1
Poznań miasto doznań xDDD
1
Nie dałem czyli wejdzie na 200% :D
10
Zaraz pogadamy, bo ciepłych mostów do spania szukam. xD
7
Polecił mi gospodarzy/X. Oczywiście bramkę strzelają goście xD
4
Panie Socjopata, co tam się dzieje? xDDDD
https://iv.pl/images/91436934765772702047.png
2
Dziwna sytuacja, on odkąd grał w Ajaxie nie krył się z tym, że chciałby grać u nas, miał umiejętności i talent żeby grać u nas a transfer do skutku nie doszedł.
Myślę, że Duńczyk już nie zagra na Camp Nou.
2
Jak w robocie, gdzie pracowałem w wakacje. Od myślenia Polacy, od roboty przybysze ze wschodu xD Na zachodzie pewnie to samo, ale odwrotnie.
0
Jakieś typy na wieczór? Tak 1.4-1.9 kursiki
0
Zdaje się, że nie było. Tak wynika z tej wirtualnej linii przynajmniej.
3
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/story_large/public/thumbnails/image/2013/04/04/14/taribo-west.jpg
Ciekawą fryzurę miał tak swoją drogą :D
0
Hamburg już 2-0, masakra xD