1

Prawda, STS ma strasznie zaniżone kursy, ale za to wystawia mniejsze linie i ma więcej opcji do grania jeśli chodzi o rożne. Fortuna z reguły wystawia jedna, wysoką linię. Ostatnio też zagrałem over pkt S. Curry i na STS linia była niższa, dużo bardziej atrakcyjna.
Także to wszystko zależy kto jak lubi grać xD Ja mam konto na 3 różnych bukach np.

0

Pewnie do dzisiaj go spłaca xD

1

Łatwa kasa była do zgarnięcia na live za ten Juventus :D

23

Działa! Wszyscy żyją, nikt się nie zgubił?

0

Ta, wjechał jak do siebie, motywował kolegów a parę minut potem Roberto strzelił na 6:1.
Klątwa jak nic.

3

Szkoda, że te emocje nie wynikają z dobrego poziomu drużyn tylko tego, że każdy gra słabo xD

0

Ja po dziesiątkach porażek już mniej wiecej wiem czego nie grać. Dalej słabo mi idzie, ale już nie tak jak kiedyś xD

0

Jeśli Bournemouth dowiezie ten wynik do końca do Southampton stanie przed wielką szansą. Oby Bednarek pomógł im ją wykorzystać.

0

Mainz grało nieźle i walczy o utrzymanie, tutaj mogło wydarzyć się wszystko :D

1

No, no. Mainz w formie :D

0

Ważne, że zrobili mi ostatnią przysługę i +3.5 kartek siedzi jak w masło xD

33

Nie chodzi tylko o kontrakt. Chiny do wielki rynek i również tam chce promować swoją markę wina.

5

Kiedyś komentatorzy wspomnieli, że w jednym z wywiadów powiedział, że oddałby dziecko jakby dowiedział się, że kibicuje Schalke xD

1

Obiło mi się o uszy, że Antek sam chciałby domknąć sprawę swojego kontraktu do MŚ, żeby mieć spokój podczas mistrzostw.

13

Przecież wiadomo kto rządzi i jakie ma poglądy :D Złotą figę z makiem najwyżej dadzą.
Poza tym wpierw to trzeba wygrać ligę bez porażki, jeszcze klasyk przecież.

34

Albo dała mu zagwozdkę, żeby siedział tydzień i myślał. Takie są dziewczyny :D

1

Ramseya odlicz jeszcze, bo to jakieś nieporozumienie co on dzisiaj grał :D

12

Przecież 2 mecz jeszcze grają dogrywkę xD

0

Ten Salzburg u siebie to większe cwaniaki :D Nieźle grają

0

Naprawdę szacunek dla tego, kto z tej bandy nieudaczników zrobi porządną drużynę xD

6

Co się martwisz co się smucisz, ze wsi jesteś na wieś wrócisz.

18

Będziesz miał coś o dramacie to możesz ich grę streścić, maxa dostaniesz.

24

Patrzę na tego Bellerina i ciężko mi uwierzyć, że Barcelona chciała go z powrotem. Przecież to mizeria kompletna xD

0

Nie ma szans, nawet na Mundial nie zdąży :D

3

"Pieniądze leżą na ziemi, wystarczy się po nie schylić" xDDDDDDDDd

5

Dobra, 5 rożnych Arsenalu a reszta mnie nie interesuje :D

2

Pamiętam ten czas przed maturą, taką wenę na filmy miałem, że szok. Oczywiście żaden nie związany ze szkołą, po prostu oglądałem dobre filmy ;)

0

Akurat jest w Londynie dzielnica o nazwie Chelsea. :D

0

Jeśli Liverpool naprawdę chcę co sezon walczyć o najwyższe cele to musi tego amatora na bramce wymienić, bo to kpina jakaś xD

17

Dokładnie, Szachtar mial największe szanse xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?