Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawda, STS ma strasznie zaniżone kursy, ale za to wystawia mniejsze linie i ma więcej opcji do grania jeśli chodzi o rożne. Fortuna z reguły wystawia jedna, wysoką linię. Ostatnio też zagrałem over pkt S. Curry i na STS linia była niższa, dużo bardziej atrakcyjna.
Także to wszystko zależy kto jak lubi grać xD Ja mam konto na 3 różnych bukach np.
0
Pewnie do dzisiaj go spłaca xD
1
Łatwa kasa była do zgarnięcia na live za ten Juventus :D
23
Działa! Wszyscy żyją, nikt się nie zgubił?
0
Ta, wjechał jak do siebie, motywował kolegów a parę minut potem Roberto strzelił na 6:1.
Klątwa jak nic.
3
Szkoda, że te emocje nie wynikają z dobrego poziomu drużyn tylko tego, że każdy gra słabo xD
0
Ja po dziesiątkach porażek już mniej wiecej wiem czego nie grać. Dalej słabo mi idzie, ale już nie tak jak kiedyś xD
0
Jeśli Bournemouth dowiezie ten wynik do końca do Southampton stanie przed wielką szansą. Oby Bednarek pomógł im ją wykorzystać.
0
Mainz grało nieźle i walczy o utrzymanie, tutaj mogło wydarzyć się wszystko :D
1
No, no. Mainz w formie :D
0
Ważne, że zrobili mi ostatnią przysługę i +3.5 kartek siedzi jak w masło xD
33
Nie chodzi tylko o kontrakt. Chiny do wielki rynek i również tam chce promować swoją markę wina.
5
Kiedyś komentatorzy wspomnieli, że w jednym z wywiadów powiedział, że oddałby dziecko jakby dowiedział się, że kibicuje Schalke xD
1
Obiło mi się o uszy, że Antek sam chciałby domknąć sprawę swojego kontraktu do MŚ, żeby mieć spokój podczas mistrzostw.
13
Przecież wiadomo kto rządzi i jakie ma poglądy :D Złotą figę z makiem najwyżej dadzą.
Poza tym wpierw to trzeba wygrać ligę bez porażki, jeszcze klasyk przecież.
34
Albo dała mu zagwozdkę, żeby siedział tydzień i myślał. Takie są dziewczyny :D
1
Ramseya odlicz jeszcze, bo to jakieś nieporozumienie co on dzisiaj grał :D
12
Przecież 2 mecz jeszcze grają dogrywkę xD
0
Ten Salzburg u siebie to większe cwaniaki :D Nieźle grają
0
Naprawdę szacunek dla tego, kto z tej bandy nieudaczników zrobi porządną drużynę xD
6
Co się martwisz co się smucisz, ze wsi jesteś na wieś wrócisz.
18
Będziesz miał coś o dramacie to możesz ich grę streścić, maxa dostaniesz.
24
Patrzę na tego Bellerina i ciężko mi uwierzyć, że Barcelona chciała go z powrotem. Przecież to mizeria kompletna xD
0
Nie ma szans, nawet na Mundial nie zdąży :D
3
"Pieniądze leżą na ziemi, wystarczy się po nie schylić" xDDDDDDDDd
5
Dobra, 5 rożnych Arsenalu a reszta mnie nie interesuje :D
2
Pamiętam ten czas przed maturą, taką wenę na filmy miałem, że szok. Oczywiście żaden nie związany ze szkołą, po prostu oglądałem dobre filmy ;)
0
Akurat jest w Londynie dzielnica o nazwie Chelsea. :D
0
Jeśli Liverpool naprawdę chcę co sezon walczyć o najwyższe cele to musi tego amatora na bramce wymienić, bo to kpina jakaś xD
17
Dokładnie, Szachtar mial największe szanse xd