Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko co tam Pedro robi po lewej stronie, na dole xD
14
Haha, już nawet na eurowizji jeżdżą tu po Portugalii :D wyluzujcie trochę, bo to śmieszne dosyć
0
Zgadza się.
0
Złotego Buta chyba
0
1:1 już
6
Haha, co xD
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_61016.jpg?0
0
O piłkę to się kłócili przed wykonaniem wolnego a nie po. O.o
0
Ale bramka Alaby, masakra :D
8
E tam :D Zawsze miło jak ktoś zagra Bawarczykom na nosie, nawet w meczu o nic.
16
Niezły ten Forsberg, dymają Bayern aż miło.
1
Normalne, że tak mówi. Z tego co pamiętam to Munir wypowiedział podobne słowa.
0
Jeśli chodzi o Rosję to trzeba wziąć pod uwagę, że sporo kasy pójdzie na łapówki, może stąd takie koszty.
0
Dlatego napisałem "jeden z najlepszych"
6
Chyba jeden z najlepszych dwumeczów w historii Ligi Europy.
3
Mecz równorzędnych drużyn, United vs Celta. Na takim poziomie w tym momencie jest Manchester.
1
Rashford jaka piła :D
0
Sevilla? Bez przesady, może X2. No i City jeszcze o coś walczy, także nie wiem, nie wiem ;D
50
Jesli naszym priorytetem jest Puchar Gampera to smialo mozna brac.
4
Rywal, nie wróg xD bez przesady
8
http://iv.pl/images/16966835597178650526.png
heh, nawet na kwejku...
0
Jest juz po wszystkim.
0
Pewnie wziął pod uwagę, że Juve jeszcze bramki z gry nie straciło w tej edycji ;D
4
Jak miałem mature kiedyś to spytałem kolegi o radę, powiedział żebym poszedł na stołówkę i wsadził całego ziemniaka do buzi to będę miał lepszą wymowę xD
1
I dobrze, będę miał pewność, że jej na żadnych mistrzostwach nie zobaczę ;D
0
też ma odpały xD
5
A po jakiego wafla ten Theo? Z tego co wyczytałem ostatnio to z kasą u nas słabo, a priorytetem jest ofensywny pomocnik i prawy obrońca. Czystą głupotą byłoby kupowanie w naszej sytuacji LO.
Zapewne nie pierwszy na to wpadłem na La Rambli.
4
Pomagał fakt, ale raczej nie wierz we wszystko co on mówi w swoich filmikach, śledziłem jego losy dokładnie i często działa pod wpływem emocji :D Kiedyś bronił Sumlińskiego a gdy ten powiedział, że stoją za nim służby to wyzywał go po pijaku i robił cyrk na spotkaniach z nim, nie mówiąc już o tym, że służby musiały za nim stać, bo nikt z ulicy nie ma prawa być w posiadaniu dokumentów, które on posiadał.
0
Czas najwyższy xD Hit internetów nagrał, przeróbek miliard wyszło, ale czas zejść ze sceny.
3
Real pojedzie... po 3 pkt do Malagi.
18
Nie czarny tylko afroamerykański, szacunku trochę.