4

Tylko co tam Pedro robi po lewej stronie, na dole xD

14

Haha, już nawet na eurowizji jeżdżą tu po Portugalii :D wyluzujcie trochę, bo to śmieszne dosyć

0

Zgadza się.

0

Złotego Buta chyba

0

1:1 już

0

O piłkę to się kłócili przed wykonaniem wolnego a nie po. O.o

0

Ale bramka Alaby, masakra :D

8

E tam :D Zawsze miło jak ktoś zagra Bawarczykom na nosie, nawet w meczu o nic.

16

Niezły ten Forsberg, dymają Bayern aż miło.

1

Normalne, że tak mówi. Z tego co pamiętam to Munir wypowiedział podobne słowa.

0

Jeśli chodzi o Rosję to trzeba wziąć pod uwagę, że sporo kasy pójdzie na łapówki, może stąd takie koszty.

0

Dlatego napisałem "jeden z najlepszych"

6

Chyba jeden z najlepszych dwumeczów w historii Ligi Europy.

3

Mecz równorzędnych drużyn, United vs Celta. Na takim poziomie w tym momencie jest Manchester.

1

Rashford jaka piła :D

0

Sevilla? Bez przesady, może X2. No i City jeszcze o coś walczy, także nie wiem, nie wiem ;D

50

Jesli naszym priorytetem jest Puchar Gampera to smialo mozna brac.

4

Rywal, nie wróg xD bez przesady

8

0

Jest juz po wszystkim.

0

Pewnie wziął pod uwagę, że Juve jeszcze bramki z gry nie straciło w tej edycji ;D

4

Jak miałem mature kiedyś to spytałem kolegi o radę, powiedział żebym poszedł na stołówkę i wsadził całego ziemniaka do buzi to będę miał lepszą wymowę xD

1

I dobrze, będę miał pewność, że jej na żadnych mistrzostwach nie zobaczę ;D

0



też ma odpały xD

5

A po jakiego wafla ten Theo? Z tego co wyczytałem ostatnio to z kasą u nas słabo, a priorytetem jest ofensywny pomocnik i prawy obrońca. Czystą głupotą byłoby kupowanie w naszej sytuacji LO.
Zapewne nie pierwszy na to wpadłem na La Rambli.

4

Pomagał fakt, ale raczej nie wierz we wszystko co on mówi w swoich filmikach, śledziłem jego losy dokładnie i często działa pod wpływem emocji :D Kiedyś bronił Sumlińskiego a gdy ten powiedział, że stoją za nim służby to wyzywał go po pijaku i robił cyrk na spotkaniach z nim, nie mówiąc już o tym, że służby musiały za nim stać, bo nikt z ulicy nie ma prawa być w posiadaniu dokumentów, które on posiadał.

0

Czas najwyższy xD Hit internetów nagrał, przeróbek miliard wyszło, ale czas zejść ze sceny.

3

Real pojedzie... po 3 pkt do Malagi.

18

Nie czarny tylko afroamerykański, szacunku trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?