0

Nie, od 5 są kwalifikacje.

22

A co on ma do gadania w Europie? Unia to Niemcy, Unia to Merkel.

4

Przyczasem? XDDD

3

Mają marzenia, ale pytanie ile osób z tej wsi gra w tej drużynie? Nie sprawdzałem, ale zdziwię się jak w ogóle ktoś gra :D

1

Za dużych szans to na awans nie mamy jak tak patrzę na tabelę. :D

30

Ludzie z takimi poglądami " wszystko tylko nie PIS" jeżdżą na te śmieszne marsze "wolności" i ośmieszają ludzi, którzy chcą normalnej wolności;/ Przyklad tych ogórków którzy nie wiedzieli po co przyjechali

0

A jednak 7 miejsce, błąd na livescore był.

0

Dobrze, że akurat Arsenal strzelił, może mecz się rozkręci.

0

To jak screeny ze stron z facebooka są chyba :D

0

No właśnie, więc Jagiellonia powinna być liderem ;/ Może im się pomyliło.

19

Sanchez w tym Arsenalu wygląda jakby na w-f dali mu samych ogórków do składu, bo jest najlepszy xD

0

Lech liderem wg livescore, może ktoś to wytłumaczyć? Co się liczy przy tej samej liczbie pkt ? Bo wczoraj czytałem, że pozycja w rundzie zasadniczej :D Nie czaję tego.

8

Wenger i Mourinho, zawsze mam bekę jak ich oglądam, jeden "specjalista od porażek" drugi "tłumacz" bo na wszystko ma wytłumaczenie xD Do komedii ich powinni zatrudnić.

8

Ciekawą statystykę podali komentatorzy w meczu Liv-Sou. Firmino w ostatnich 5 sezonach dostał 7 żółtych kartek za " zbyt ekspresyjną radość ze zdobywania bramek" XD

1

Chyba nie, Jaga była wyżej od Lecha w rundzie zasadniczej, więc przy tej samej liczbie pkt będzie ona na 1 miejscu.

3

taa, jakby zagrali na 100% to pewnie wgnietli by ich w ziemie xD ze swoim atomowym potencjałem w ataku

0

Neymar i jego skuteczność.... nic się nie zmieniło xd

33

La Ramble czyta xd

2

Bayern był po kursie 1.07, szacun xD

1

Jemu nie chodziło o bramkę tylko ten drybling kilka akcji dalej.

0

Veratti jaka bomba xD

0

Tylko Hull zostało mi na kuponie, ale Sunderland za bardzo ich kontrował, już w sumie wiedziałem że to nie ma większych szans powodzenia ;/

1

Grosik świetny mecz w Hull, najlepszy na boisku chyba, tylko koledzy coś nie mogą akcji wykończyć

6

Kenijski Tusker wygrywa z Kakamega Homeboyz natomiast w Korei Jeju Utd pewnie ogrywa Sangju Sangmu. To może być dobry dzień w mojej bukmacherskiej karierze. xD

1

Ja tylko mam nadzieję, ze on tego nie mówi szczerze. :D

5

Bayern zapłacił klauzule, więc ostateczna decyzja należała już tylko do Thiago a ten zdecydował odejść, racja. Jednak jeśli dostałby więcej szans i poczucie, że ma zaufanie trenera to nie tylko klauzula wzrosłaby kilkukrotnie, ale sam Thiago byłby skłonny zostać. ;/

16

Każdy chociaż trochę znający się na piłce wiedział, że on odpali. Dopuszczenie, by mógł odejść za tak marne pieniądze to zbrodnia wobec tego klubu i kolejny dowód, że nie działo się w tym klubie najlepiej ( i wciąż nie dzieje).

3

Ta, nawet jak był zdrowy to ostatnio nie grał za dużo...

2

Lingard gra, ale dla Maty nie ma miejsca w składzie xD Fenomen po prostu.

1

Ciężko się to ogląda po wczorajszym meczu w Amsterdamie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?