Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, od 5 są kwalifikacje.
22
A co on ma do gadania w Europie? Unia to Niemcy, Unia to Merkel.
4
Przyczasem? XDDD
3
Mają marzenia, ale pytanie ile osób z tej wsi gra w tej drużynie? Nie sprawdzałem, ale zdziwię się jak w ogóle ktoś gra :D
1
Za dużych szans to na awans nie mamy jak tak patrzę na tabelę. :D
30
Ludzie z takimi poglądami " wszystko tylko nie PIS" jeżdżą na te śmieszne marsze "wolności" i ośmieszają ludzi, którzy chcą normalnej wolności;/ Przyklad tych ogórków którzy nie wiedzieli po co przyjechali
0
A jednak 7 miejsce, błąd na livescore był.
0
Dobrze, że akurat Arsenal strzelił, może mecz się rozkręci.
0
To jak screeny ze stron z facebooka są chyba :D
0
No właśnie, więc Jagiellonia powinna być liderem ;/ Może im się pomyliło.
19
Sanchez w tym Arsenalu wygląda jakby na w-f dali mu samych ogórków do składu, bo jest najlepszy xD
0
Lech liderem wg livescore, może ktoś to wytłumaczyć? Co się liczy przy tej samej liczbie pkt ? Bo wczoraj czytałem, że pozycja w rundzie zasadniczej :D Nie czaję tego.
8
Wenger i Mourinho, zawsze mam bekę jak ich oglądam, jeden "specjalista od porażek" drugi "tłumacz" bo na wszystko ma wytłumaczenie xD Do komedii ich powinni zatrudnić.
8
Ciekawą statystykę podali komentatorzy w meczu Liv-Sou. Firmino w ostatnich 5 sezonach dostał 7 żółtych kartek za " zbyt ekspresyjną radość ze zdobywania bramek" XD
1
Chyba nie, Jaga była wyżej od Lecha w rundzie zasadniczej, więc przy tej samej liczbie pkt będzie ona na 1 miejscu.
3
taa, jakby zagrali na 100% to pewnie wgnietli by ich w ziemie xD ze swoim atomowym potencjałem w ataku
0
Neymar i jego skuteczność.... nic się nie zmieniło xd
33
La Ramble czyta xd
2
Bayern był po kursie 1.07, szacun xD
1
Jemu nie chodziło o bramkę tylko ten drybling kilka akcji dalej.
0
Veratti jaka bomba xD
0
Tylko Hull zostało mi na kuponie, ale Sunderland za bardzo ich kontrował, już w sumie wiedziałem że to nie ma większych szans powodzenia ;/
1
Grosik świetny mecz w Hull, najlepszy na boisku chyba, tylko koledzy coś nie mogą akcji wykończyć
6
Kenijski Tusker wygrywa z Kakamega Homeboyz natomiast w Korei Jeju Utd pewnie ogrywa Sangju Sangmu. To może być dobry dzień w mojej bukmacherskiej karierze. xD
1
Ja tylko mam nadzieję, ze on tego nie mówi szczerze. :D
5
Bayern zapłacił klauzule, więc ostateczna decyzja należała już tylko do Thiago a ten zdecydował odejść, racja. Jednak jeśli dostałby więcej szans i poczucie, że ma zaufanie trenera to nie tylko klauzula wzrosłaby kilkukrotnie, ale sam Thiago byłby skłonny zostać. ;/
16
Każdy chociaż trochę znający się na piłce wiedział, że on odpali. Dopuszczenie, by mógł odejść za tak marne pieniądze to zbrodnia wobec tego klubu i kolejny dowód, że nie działo się w tym klubie najlepiej ( i wciąż nie dzieje).
3
Ta, nawet jak był zdrowy to ostatnio nie grał za dużo...
2
Lingard gra, ale dla Maty nie ma miejsca w składzie xD Fenomen po prostu.
1
Ciężko się to ogląda po wczorajszym meczu w Amsterdamie ;/