Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
?? xD
0
Madridista
0
Nie ma tej informacji w artykule a ja się do niego odnoszę
0
0:2, to nieźle jadą.
0
Tak, 28.05 drugi mecz, na wyjeździe.
25
"Co ciekawe Katalończyk wśród piątki najlepszych pomocników nie umieścił żadnego piłkarza Barçy"
Ciekawie to byłoby, gdyby tam kogoś umieścił, stwierdziłbym, że Xaviego troszkę przegrzało katarskie słońce.
0
Wolfsburg przegrywa i prawdopodobnie zagra w barażach, co za końcówka sezonu! W dodatku karny dla BVB wykorzystany przed Auba, który wyprzedza Lewego.
0
Auba nie wykonał karnego, bo strzela je słabo. Reus jest pewniejszy a BVB walczy o Ligę Mistrzów.
29
Hajto "Coman stracił 50% na mocy odkąd Bayern go wykupił"
Uwaga, matura 2018, nowe zadanie XD
1
Borussia przegrywa i przy takim układzie spada na 4 miejsce ( tylko kwalifikacje LM), ciekawie.
@ 64 minuta meczu.
0
Tak, z Fortuny chyba nawet wycofali ten zakład, tak przynajmniej na grupie pisali, na STS ciągle jest, co ciekawe kurs na remis ciągle spada.
23
Szacun, że jeszcze ktoś na serio wierzy :D
0
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18555957_1221884087934892_3208491444804659694_n.jpg?oh=279844acf9603ac6eeaa76a4f70a2e76&oe=59B1BA4F
Ten komentarz też zastanawiający, w sumie to nie ryzykowałbym jednak. :D
1
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/18556099_10203638738327015_3640767792143130280_n.jpg?oh=bfd6ba44409918e77832455bd851b652&oe=59B02044
Niezła ustawka, możecie obstawiać remis, bo taki rezultat daje utrzymanie jednej i drugiej drużynie. Nie bez przyczyny taki kurs xD
15
"pytasz dzika czy sra w lesie?" xd
7
Otwarte społeczeństwo tak, ale przymusowe lokowanie ich w Polsce i przetrzymywanie ( większości pewnie też siłą, bo oni raczej chcą na zachód) to głupota. Nie mam nic przeciwko pomocy, ale rozsądnej i można to zrobić inaczej... :/
0
A to o niczym nie wiem, wydawało mi się, że Icardi wręcz ubóstwia Messiego.
1
A jest co godzić? Messi na skrzydło, Icardi na atak ;D
1
Jak zna się na robocie i nie da sobie wejść na głowę to czemu nie :D
Swoją drogą można by połowę tych ananasów z La Liga powymieniać na kobiety, gorzej i tak już nie będzie.
0
Niepełna lista pewnie, ale Icardi jak najbardziej na plus, gruby na ławkę xD
1
Szczęście jak szczęście, Ruski po prostu nie wytrzymali wyścigu zbrojeń i tempa jakie narzuciły Stany, gdy Reagan doszedł do władzy, oni z tym nieudolnym systemem gospodarczym nie mieli szans długo tego ciągnąć.
2
Bardzo głupi argument, trzeba wciąć pod uwagę datę obydwu wydarzeń, podczas wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, ZSRR był już blisko ruiny gospodarczej... Nie oceniam tutaj działań Jaruzelskiego, ale twój argument jest nietrafiony.
7
Dobry grajek, walczak, siła napędowa, ale nie wiem czy nam jest ktoś taki potrzebny. Powtarzam od dawna, że tu potrzeba kogoś kreatywnego, z dobrym ostatnim podaniem.
19
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18486404_712748835573918_9161363210505263635_n.jpg?oh=904377141a570b1e741ce1a341bf8a5d&oe=59B0432B
//Ekstraklasa Trolls
3
Burza Słupy - KS Tyrowo
XD
0
Jeszcze raz zapytam:
Ma ktoś problem z zalogowaniem się do origina? Od 3 dni nie mogę i nie wiem czy to u mnie się coś spieprzyło.
0
Możecie zalogować się do origina?
0
Moim zdaniem Spartak Moskwa.
9
Nie można ślepo wierzyć, jak widzi się regularnie wygrywający Real, głowa przede wszystkim, potem cała reszta.
0
Bonucci i Juve prowadzi już 2-0 :D