4

cyknąłem w Gdańsku przed meczem, szkoda ze lipny aparat mam :D



http://fotserv.pl/upload/1474282031-IMG_20160918_144225.jpg
taka inicjatywa mi się podoba

4

5 pkt i 33 kolejki do konca to niestracalna przewaga? o czym on pieprzy, przedawkował coś

7



ktoś jeszcze woli "stare" piosenki od nowych? to były arcydzieła, już takich nie robią :D

2

Jak nie wytrzymują psychicznie na boisku to niech sie za szachy wezmą albo warcaby i niech skończą pierniczyć takie farmazony, bo to żałosne wręcz...

62

"Patrick Lawler, 73-letni fan Manchesteru United chory na raka, marzył o tym, by jeszcze przed śmiercią spotkać się ze swoją drużyną.
W niedzielę jego ostatnią wolę udostępniła na Facebooku wnuczka, a we wtorek po treningu w jego domu zjawili się Rashford, Lingard, Ashley Young i Timothy Fosu-Mensah.
Patrick odszedł do sektora Niebo 45 minut później, mając na sobie koszulkę Czerwonych Diabłów."

//Futbolove

ciekawostka taka, o

16

38

ziomek zabił dziewczynke, córke swojej partnerki chyba. 5 lat albo 6
nie zostanie skazany bo uznali ze byl niepoczytalny z powodu spozycia narkotyków
matka dziecka mu wybacza i oskarza lekarzy, ze go wypuścili

ze mna jest cos nie tak chyba, ja sie w zlych czasach urodzilem xD


0

no jednak koguty coś reprezentowały w poprzednim sezonie a Monaco to jakaś wielka potęga nie jest

0

Wembley.. a czo tam sie stało xd

1

Tottki 0:2 u siebie z Monaco :D no trochę zaskoczony jestem

0

nie wiem, ale niedługo bedzie ten rekord poprawiony

0

Polska husaria tu się pojawia

xDDDDDDDDDD

0

kanonadę czas zacząć

0

szczerze to nie słucham wgl, znam jakies bardziej znane nazwiska, ale nie zagłębiam się, a te "hajsy, dupy" to slysze od brata z pokoju :D moze on akurat takie kawałki wybiera

0

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer – Weigl, Guerreiro – Dembele, Götze, Pulisic – Aubameyang

1

teraz też dobre rapsy robią :D "hajs hajs, dupy, dupy dupy, mam fejm hajs dupy dupe" :D

23

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_50722.jpg?0

wrocilem z pracy i zanim poznalem wynik to ten obrazek zobaczylem
... juz wiedzialem ze bedzie ciekawie

19

Darude- Sandstorm XDDD

8

jak na moje to tyle w jego komentarzu powagi co skromności w CR ;/

0

chciał dać szanse innym z beniaminkiem i przedobrzył, proste :D gdzie go od idiotów wyzywali bo szukam i nie widzę

8

Pomijając występy Vidala i Masche to dla mnie sprawę przedobrzył Lucho. Tyle rotacji już na początku sezonu... ech ;/ Wrzesień zaczynamy od -3

16

z cyklu jak spier... czlowiekowi sobotni wieczór :D

0

można się tylko przeżegnać, hah oj Kielnia...

21

Sam z bramkarzem metr od bramki
to nie dla mnie wolę z bańki
XDD

0

Brawo Mateusz, mamy remis.

0

beniaminek... na Camp Nou xD to się nie dzieje

1

nermar xd

2

Jak na razie to nasuwa mi sie jeden komentarz z fify
"No jak tak dalej pójdzie to 2 połowę będą komentowali sobie sami"

1

nie zaśmiecam artykułu więc pisze swoje odczucia na La Rambli

7

minimalnie Ivan, milimetry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?