Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ma romans z żoną Lucho.
2
A moim zdaniem Gomes póki co nie dorównuje Denisowi, bo się jeszcze nie wkomponował, nie ma tyle luzu co Hiszpan.
0
jakich protestów?
7
"Już dzisiaj przed 23:00 wrócimy na swoje ulubione miejsce w osttanich latach oglądając plecy Barcelony..." znają swoje miejsce xD
14
"Ta witryna jest nieosiągalna"
heh xd wiadomo o co chodzi
1
Na Jagiellonie chcą zdążyć jeszcze
0
6:1 bedzie pisałem
taaa...
0
Karny dla kogutów :D ależ mecz
13
ze 6;1 bedzie, moze 5 wiec bez euforii
4
Brawo Totki :D Hahah samobój
31
Niektórzy wierzą, że te WWE jest na poważnie, więc wiesz.. xD W takie coś też są w stanie uwierzyć
1
Choćby spuchli to nic tam nie ugrają xD Bo poziomem jesteśmy 100 lat za La Liga.
6
Strasznie stronniczy ten 2 komentator. Wchodzi Legii tak głęboko, jak tylko to możliwe.
1
Mioduski: Złożyłem wniosek o odwołanie zarządu Legii
wesoło tam mają xD
19
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14517472_591010091081127_9195739495336872034_n.jpg?oh=bcef87ffbda1f2a09fb85d158a5a20be&oe=588056A3
frajerzy roku, faworyt tytułu
5
ta, przypadek
0
Celtic jazda jazda xD
0
jakiej porażce xD jeszcze 45 minut
6
Nie sądziłem, że będę tego musiał dziś użyć, ale...
https://i.ytimg.com/vi/PRlBni_wUtE/hqdefault.jpg
0
22 magiczne minuty w wykonaniu Neymara...
0
Celtic XDDD
1
spadający liść, tylko za późno opadł
3
Po prostu mecz meczowi nierówny :D
2
Przecież Real gra na 20% i prowadzi :D Trochę się rozczarowałem BVB
0
ale porównaj go np. z Samperem, oboje po 21 lat, poziom trochę inny :D ale w tym wieku ciężko ocenić czy będzie z kogoś 2 Busi
0
Lewaki ingerują w każdą dziedzinę życia obywatela, kolega ingeruje w to jak powinienem pisać :D Taka analogia
0
Mieć pretensje do kogoś jak ktoś piszę... szczyt lewactwa :D Taki sobie nawyk wypracowałem i tak piszę, to forum a nie konkurs poetycki
5
piętą
3
Nwm, nawet nie sprawdzam bo niedługo bd nowy
4
Haha jeszcze twierdzi, że nie było xDDD