Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia zaczyna swoje tańce
5
grać lipe i wygrywać to też sztuka :D w sumie bez jakiegoś wielkiego nakładu sił to wygrywają
0
Widzę, że karnego teraz gwiżdżę się 2 metry przed polem.... co ja tu czytam XD
0
ta, karny 2 metry przed polem karnym XD
12
http://iv.pl/images/49778653017848944298.png
haha :D to były filmy
32
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14446170_589193517929451_73687836660866763_n.jpg?oh=b5706997dd3b55d781ea1ae94a98eb0e&oe=58822D4E
i te komentarze "piętnasta bramka ustawiła mecz" xD
2
dziękuję
16
http://i.iplsc.com/zbigniew-stonoga/0004DP3V72RNYXS7-C116-F4.jpg
to ja po meczu ;X
0
na kazdej stronie jest jako samobój, nwm o co chodzi
5
Buhahahaha king is back
0
Zgadza się :D
0
Luis kosmiczne liczby.
Alexis również zważając na to, że na szpicy to on za często nie gra
Także porównywanie tych 2 piłkarzy trochę nie na miejscu.
5
fajne wyniki dziś
Barcelona do przodu
Lechia do przodu
Liverpool do przodu
Chelsea do tyłu
Jeszcze Real i dzień idealny
4
nie gwiżdżą na niego tylko
"booooom" Xhaka Laka :D
1
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_51211.jpg?0
jaka furmanka XD
1
samobój z tego co widzę :D
0
Ależ akcja, 3-0
1
Conte lubię i szanuję, ale z piątką by mogli wrócić ;D
6
Liverpool 5:1, rodzi się zespół, który może z każdym wygrać i z każdym przegrać, niczym Kanonierzy swego czasu...
0
Nie oznacza, ale to dobry zawodnik i do tego bardzo młody, a Hajto to pałka :D
0
Takie rzeczy się zdarzają, ale jakby to stało się w meczu Realu to 90% komentarzy byłoby o mackach Pereza.
11
https://i.ytimg.com/vi/PRlBni_wUtE/hqdefault.jpg
3
Ćwiąkała akurat jest spoko wg mnie, niezbyt kontrowersyjny i nie wdaje się w głupie dyskusje z Mirosławskim.
1
Turan w środku pola, przecież on gra 3x lepiej w ataku.
1
Nie do końca rozumiem decyzje Enrique, w ogóle ostatnio niewiele jego decyzji rozumiem, ale kij to on jest trenerem :X
0
swoją stroną? xd
0
jakas dupera tu kiedys pisala ze to słaby napastnik :D cóż... tak to jest jak wzrokiem nie sięga się dalej niż poza Barcelone
0
Hahaha jaka miazga.... xD
3
Wasyl to sobie miejsce w składzie na cały sezon dziś wywalczył
83
"Schalke 04 wysłało 50 skrzynek piwa amatorskiemu Wedeler TSV z szóstej ligi niemieckiej. Za co? Trzymajcie się.
Przed sezonem Schalke zatrudniło w roli trenera Markusa Weinzierla z Augsburga i... lawina ruszyła:
Augsburg wziął w takim razie Dirka Schustera z Darmstadt, którzy z kolei wyciągnęli Norberta Meiera z Arminii, która z kolei zatrudniła Rudigera Rehma z Sonnenhof Grossaspach, którzy z kolei podebrali Olivera Zapela z SV Eichede, a ich trenerem został z kolei Jorn Grosskopf z Wedeler TSV, którzy z kolei w dniu startu sezonu zostali bez trenera...
Uffff
W ramach nieoficjalnej rekompensaty, mieli wysłac 50 skrzynek piwa albo rozegrać mecz towarzyski z ekipą Wedeler. Wybrali to pierwsze."
XDDDD