0

Legia zaczyna swoje tańce

5

grać lipe i wygrywać to też sztuka :D w sumie bez jakiegoś wielkiego nakładu sił to wygrywają

0

Widzę, że karnego teraz gwiżdżę się 2 metry przed polem.... co ja tu czytam XD

0

ta, karny 2 metry przed polem karnym XD

12

2

dziękuję

16

0

na kazdej stronie jest jako samobój, nwm o co chodzi

5

Buhahahaha king is back

0

Zgadza się :D

0

Luis kosmiczne liczby.
Alexis również zważając na to, że na szpicy to on za często nie gra

Także porównywanie tych 2 piłkarzy trochę nie na miejscu.

5

fajne wyniki dziś
Barcelona do przodu
Lechia do przodu
Liverpool do przodu
Chelsea do tyłu
Jeszcze Real i dzień idealny

4

nie gwiżdżą na niego tylko

"booooom" Xhaka Laka :D

1

1

samobój z tego co widzę :D

0

Ależ akcja, 3-0

1

Conte lubię i szanuję, ale z piątką by mogli wrócić ;D

6

Liverpool 5:1, rodzi się zespół, który może z każdym wygrać i z każdym przegrać, niczym Kanonierzy swego czasu...

0

Nie oznacza, ale to dobry zawodnik i do tego bardzo młody, a Hajto to pałka :D

0

Takie rzeczy się zdarzają, ale jakby to stało się w meczu Realu to 90% komentarzy byłoby o mackach Pereza.

3

Ćwiąkała akurat jest spoko wg mnie, niezbyt kontrowersyjny i nie wdaje się w głupie dyskusje z Mirosławskim.

1

Turan w środku pola, przecież on gra 3x lepiej w ataku.

1

Nie do końca rozumiem decyzje Enrique, w ogóle ostatnio niewiele jego decyzji rozumiem, ale kij to on jest trenerem :X

0

swoją stroną? xd

0

jakas dupera tu kiedys pisala ze to słaby napastnik :D cóż... tak to jest jak wzrokiem nie sięga się dalej niż poza Barcelone

0

Hahaha jaka miazga.... xD

3

Wasyl to sobie miejsce w składzie na cały sezon dziś wywalczył

83

"Schalke 04 wysłało 50 skrzynek piwa amatorskiemu Wedeler TSV z szóstej ligi niemieckiej. Za co? Trzymajcie się.
Przed sezonem Schalke zatrudniło w roli trenera Markusa Weinzierla z Augsburga i... lawina ruszyła:
Augsburg wziął w takim razie Dirka Schustera z Darmstadt, którzy z kolei wyciągnęli Norberta Meiera z Arminii, która z kolei zatrudniła Rudigera Rehma z Sonnenhof Grossaspach, którzy z kolei podebrali Olivera Zapela z SV Eichede, a ich trenerem został z kolei Jorn Grosskopf z Wedeler TSV, którzy z kolei w dniu startu sezonu zostali bez trenera...
Uffff
W ramach nieoficjalnej rekompensaty, mieli wysłac 50 skrzynek piwa albo rozegrać mecz towarzyski z ekipą Wedeler. Wybrali to pierwsze."

XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?