0

Bo Barca ma wszystko co najlepsze ;)

0

Enrique powinien przywrócić Pique do składu.

0

Ronaldo boi się Suareza :D a tak serio to gdyby się dało mógłby Luis ubrać tego ZB i zagrac w Gran Derbi i strzelić brameczki :P

0

Ostatnio to Hiszpanii coś gra nie idzie..

1

Fajnie ze tak uwaza :) No to Leo wiesz co masz robić ;)

0

Oby Vermaelen szybko wrócił. Przyda im się odpoczynek.

0

Ciekaw jestem kiedy Costa się przełamie , w Chelsea ładuje bramy a w rep. nic :)

0

No jego decyzja , widocznie bardziej czuł się potrzebny jako piłkarz rep. Maroka .

0

Oby Lucho dał mu szansę , pewnie zrobi to i da mu pograć w Pucharze Króla

0

Za to Alves jest za słaby na wrzutki, taka prawda...

0

Skąd ja moge pamietac jakiie to były mecze, ciekawe czy jak Ciebie bym o to zapytał czy bys powiedzial . Wiem tylko ze jak je ogladałem a ogladam wszystkie to gdy był Martin to notował dobre występy, ale pewnie gra Alves bo ma na plecach nazwisko " Alves " a nie Montoya..

1

hehe no mozna by nad tym pomyslec :P

0

Ale ja to wiem ze jest przerwa . No co poradzic , takie sytuacje się zdarzaja.

0

A ja uwazam inaczej. Jak ma Martin pokazac na co go stac na boisku skoro dostaje szanse raz na ruski rok ? a jak już ją dostawal to był lepszy od Alvesa.

0

Wiem o tym..Ale nie takiej az kontuzji , teraz to co sie dzieje z nim to masakra..

0

Oby kurde szybko wrócił do zdrowia , bo został kupiony za taką kase a połowe sezonu spedzi u lekarzy a przyszedł do Barcy be kontuzji..

0

Co jak co ale prawda jest taka że Alves powinien juz odesjc z Barcy i spróbowac czegos nowego, Barcelonie juz wiele nie daje , a ja uwazam ze Montoya gdyby dostawał więcej szans to miałby wiele więcej do zaoferowania na prawej stronie niż Alves.

0

Pedro to nawet jedną nogą nie potrafi strzelić gola... To Pedro powinien odejsc a nie Alexis .. największa głupota..

6

Jeśli Barca bedzie naprawde go chciala pozyskac to zarząd musi zrobic wszystko aby tak się stało :)

0

Jest wielu takich jak on, ale fakt niezły jest.. zobaczymy moze dołączy do Barcy

0

W koncu widać Vermaelena.. no Lucho na bogato zawodników na treningu to nie ma :P

1

Ta jasne , dla niego zawsze będzie lepszy jego syn, boi się ze pobije jego rekord i oby Brawo to zrobił !

1

Pique jest w dobrej formie , tylko mało gra i to jest niepokojące. Mam nadzieję ze szybko na stałe wróci do składu.

2

Szkoda że już Davida nie zobaczę w barwach Barcy.. co jak co ale lepszy od Pedro jest.

0

Zgadzam się Alves niech odejdzie , Martin na prawą lub jak woli Lucho Adriano i na zmiennika Douglas .

0

Taa jasne , tyle co wygrał Messi to on może tylko pomarzyc :)

0

Fajnie by to było zobaczyć na Santiago jak Messi zostaje nagrodzoony , a jeszcze lepiej widziec tam Messiego strzelającego gola i Barce wygrwającą mecz :)

0

Co tu sie dziwić , światowej klasy napastnik to i zainteresowanie spore, na dodatek w takim kraju :)

4

Do tego czasu to Messi ma wiele sezonów w Barcelonie i duzo trofeów do zdobycia :)

0

Ciekaw jestem jakie rzeczy wyjdą jeszcze na jaw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?