Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Barca ma wszystko co najlepsze ;)
0
Enrique powinien przywrócić Pique do składu.
0
Ronaldo boi się Suareza :D a tak serio to gdyby się dało mógłby Luis ubrać tego ZB i zagrac w Gran Derbi i strzelić brameczki :P
0
Ostatnio to Hiszpanii coś gra nie idzie..
1
Fajnie ze tak uwaza :) No to Leo wiesz co masz robić ;)
0
Oby Vermaelen szybko wrócił. Przyda im się odpoczynek.
0
Ciekaw jestem kiedy Costa się przełamie , w Chelsea ładuje bramy a w rep. nic :)
0
No jego decyzja , widocznie bardziej czuł się potrzebny jako piłkarz rep. Maroka .
0
Oby Lucho dał mu szansę , pewnie zrobi to i da mu pograć w Pucharze Króla
0
Za to Alves jest za słaby na wrzutki, taka prawda...
0
Skąd ja moge pamietac jakiie to były mecze, ciekawe czy jak Ciebie bym o to zapytał czy bys powiedzial . Wiem tylko ze jak je ogladałem a ogladam wszystkie to gdy był Martin to notował dobre występy, ale pewnie gra Alves bo ma na plecach nazwisko " Alves " a nie Montoya..
1
hehe no mozna by nad tym pomyslec :P
0
Ale ja to wiem ze jest przerwa . No co poradzic , takie sytuacje się zdarzaja.
0
A ja uwazam inaczej. Jak ma Martin pokazac na co go stac na boisku skoro dostaje szanse raz na ruski rok ? a jak już ją dostawal to był lepszy od Alvesa.
0
Wiem o tym..Ale nie takiej az kontuzji , teraz to co sie dzieje z nim to masakra..
0
Oby kurde szybko wrócił do zdrowia , bo został kupiony za taką kase a połowe sezonu spedzi u lekarzy a przyszedł do Barcy be kontuzji..
0
Co jak co ale prawda jest taka że Alves powinien juz odesjc z Barcy i spróbowac czegos nowego, Barcelonie juz wiele nie daje , a ja uwazam ze Montoya gdyby dostawał więcej szans to miałby wiele więcej do zaoferowania na prawej stronie niż Alves.
0
Pedro to nawet jedną nogą nie potrafi strzelić gola... To Pedro powinien odejsc a nie Alexis .. największa głupota..
6
Jeśli Barca bedzie naprawde go chciala pozyskac to zarząd musi zrobic wszystko aby tak się stało :)
0
Jest wielu takich jak on, ale fakt niezły jest.. zobaczymy moze dołączy do Barcy
0
W koncu widać Vermaelena.. no Lucho na bogato zawodników na treningu to nie ma :P
1
Ta jasne , dla niego zawsze będzie lepszy jego syn, boi się ze pobije jego rekord i oby Brawo to zrobił !
1
Pique jest w dobrej formie , tylko mało gra i to jest niepokojące. Mam nadzieję ze szybko na stałe wróci do składu.
2
Szkoda że już Davida nie zobaczę w barwach Barcy.. co jak co ale lepszy od Pedro jest.
0
Zgadzam się Alves niech odejdzie , Martin na prawą lub jak woli Lucho Adriano i na zmiennika Douglas .
0
Taa jasne , tyle co wygrał Messi to on może tylko pomarzyc :)
0
Fajnie by to było zobaczyć na Santiago jak Messi zostaje nagrodzoony , a jeszcze lepiej widziec tam Messiego strzelającego gola i Barce wygrwającą mecz :)
0
Co tu sie dziwić , światowej klasy napastnik to i zainteresowanie spore, na dodatek w takim kraju :)
4
Do tego czasu to Messi ma wiele sezonów w Barcelonie i duzo trofeów do zdobycia :)
0
Ciekaw jestem jakie rzeczy wyjdą jeszcze na jaw.