2

Doczekalem sie chwili w ktorej Mascherano gra na DP od początku meczu.. choć chcialbym rózniez aby to Samper zagral ale cóz taki wybór LE , a druga rzecz ktora mnie wkurza to kurde brak Bartry.. licze na pewne 3 pkt i wspaniale widowisko ! VeB !

1

nic mi to nie robi , ja się wycieram i ide dalej przed siebie.

1

Musimy dzis zdobyc 3 pkt i kontynuować dobrą serię , Messi niech dziś strzeli 2 bramki i w GD jedną byłaby to historyczna chwila w tak waznym meczu :)

1

Gdybym mogł to z chęcia wyj... bym z Barcy Alvesa i na jego miejsce dał grac Martinowi.. szkoda go :/

8

Lubie go bardzo , a szczegolnie jego bomby z lewej nogi , i tez tak uwazam ze na prawej stronie za Alvesa byłby zdecydowanie lepszy.

2

I niech idzie jak najdalej , płakał za nim nie będe , zrobił wiele dla Barcy, ale wolę Martina .

1

Szlak mnie trafia jak widze tego Alvesa .. kiedy kurde mac Montoya dostanie szanse ja prd to jest juz chore ile mozna stawiać na Alvesa ! ;/

0

Neymar ma przed soba piekna przyszłosc.. jak tak dalej bedzie to rekord Pele ma spokojnie w zasięgu czego mu zyczę !

4

Byleby Pedro nie zagrał w GD ..

1

Miejsce Generała i zakonczenie kariery jest w Barcelonie a nie w takiej lidze jak MLS..

0

Juz sie nie moge doczekać tego ataku ! :)

0

No to czas sie przygotoać na autobus z ich strony . Powiem tyle : 3 pkt musza być obowiązkowo !

1

To jakies zarty.. Vela jest a Messiego brak ? smiech na sali ..

0

I bardzo dobrze , Busi tak czy siak formą nie błyszczy . Samper niech sie powoli ogrywa .

0

Co jak co ale jak jutro Lucho nie da zagrac Martinowi to sie wkurze konkretnie..

2

Leo to ja dziekuje Tobie za to że moge Cie ogladać ! :)

2

Zdecydowanie za szybki krok żeby juz na stałe do 1 druzyny .. z Bojanem było podobnie i jak sie skonczyło dobrze wiemy . Oby z nim tak nie było.A przedłuzenie kontraktu OK

1

Wiadome jest ze teraz kazdy będzie bronił Pique.. ;) oby więcej takich sytuacji nie było bo to wstyd Panie Pique takie rzeczy mówić , psuć sobie i Barcelonie reputacje.. A Alba dobrze mówi trzeba sie w pełni skoncentrowac na boisku i przywieżć do Barcelony 3 pkt !

1

Tytuł brzmi tak jakby Messi odchodził a Bartomeu mu dziękował ... ale równiez dzięki Ci Leo za to że moge Cię przez tyle lat oglądac i prosze o duzo duzo więcej mistrzu !!

1

Xavi tylko nie odchodz prosze Cię.. jestes legenda tego klubu i musisz zakonczyc tutaj kariere Generale

3

Pedro zmaga się chyba ale z własnym cieniem , to nie ten piłkarz co 2-3 sezony temu , totalnie się wypalił aktualnie .

1

Wtypowiedz Stevea Nasha rozwala :D Pep fajnie powiedzial o Leo :)

0

Kto wie może to Rakitic wygra , ale zobaczymy co czas pokaże.Niech wygra lepszy.

1

Ale chciałbym go zobaczyc w pierwszej drużynie .. ma chłopak niesamowity talent i wspaniałą przyszłosc przed sobą .. dobrze że Barca go kupiła :)

1

Damy radę wierzę w to ze wyjdziemy z kazdego meczu z 3 pkt ;)

1

Kontuzji mu absolutnie nie życzę , ale to żeby posiedzial na ławie to owszem.

2

Czyżby już czuli strach ? :) a tak serio trzeba podejsc do meczu z Realem skoncentrowanym na 200 % i postarac sie o zwycięstwo co byłoby piekną rzeczą, i na to tez liczę.

1

Dobra wiadomość. Teraz czekac kiedy dostanie okazje występu od Lucho.

0

A co go maja wywalic z klubu.. ? to było pewne ze klub tak postapi wobec niego , a Pique przegiął.

6



Obczajcie jaki fajny wywiad z Lewym ;) oby takich więcej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?