0

haha Alexis !!!!!

0

jejku taka akcja

0

Messi !!!!!!!

0

Skład elegancki. Teraz uczynić wazny krok i zdobyc obowiązkowe 3 pkt i zaprezentowac wspaniałą grę. Miłego meczu Wszystkim ! VeB ! :)

0

Jesli Dani odejdzie to chętnie bym go widział , ale nie za kwoty astronomiczne

0

Skład jak najbardziej optymalny na Osasune :) Tata wprowadza zmiany i to cieszy ;)

0

SZacun !! pamiętam jego bramke z przewrotki magia !! :)

0

Jesli odejdzie , bedzie mi go brakowac . Bedzie sie działo w tym okienku transferowym letnim , oj bedzie

1

Adriano powinien zostac w Barcelonie

0

I masz całkowita rację , zostan w Arsenalu , nie widze Cie kompletnie w Barcelonie

0

Fajna sprawa by była gdyby się to nam udało , zobaczymy jak to będzie

0

Bardzo trudny wybór ;) kazdy zagrał fenomenalne zawody ;) ale według mnie nie kto inny jak Leo , oby częsciej takich występów , w tym meczu było wszystko ze strony piłkarzy ;)

0

No akurat po wczorajszym meczu zasłuzyli , ponieważ sie napracowali ;)

0

A tyle było gadania o nas i wytykania , i dobrze mają za swoje

0

Off top http://sport.interia.pl/bundesliga/news-prezes-bayernu-uli-hoeness-skazany-na-3-5-roku-wiezienia,nId,1357280 Niech cały Bayern przetrzepia , z nas się smiali bo Rosell robił dziwne interesy , a teraz co kolejny

0

Ale Tata wczoraj dyrygował przy linii brawo za pokazanie jakim jest trenerem dobrym ! Oby z nami został

0

Brawo za bramkę w 90 , ale powaga te gesty do kibiców mnie rozwalają :D

0

I jeszcze jedno :D Nie wiem co tam Messi dzis szamałeś , ale jedz tego więcej przed samym meczem :D

0

Messi ma rację , liga trwa i trzeba wierzyć ! VeB !

0

Swietny mecz ! tylko oby tak zawsze ! Gadanie Alvesa do kibiców i gesty rękoma miazdzy :D VeB ! :)

0

haha Alves co do kibiców gada :D

0

Alves !!!!!!!!

0

eh szkoda ...

0

czerwo

0

Mamy awans ! Barca ! Barca !

0

Messi !!!

0

Valdes mistrz ale wyjął z okna !!!!

0

ale dzis pecha mamy

0

Messi doładowuje akulumatorki :D

0

fuuuu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?