Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha Alexis !!!!!
0
jejku taka akcja
0
Messi !!!!!!!
0
Skład elegancki. Teraz uczynić wazny krok i zdobyc obowiązkowe 3 pkt i zaprezentowac wspaniałą grę. Miłego meczu Wszystkim ! VeB ! :)
0
Jesli Dani odejdzie to chętnie bym go widział , ale nie za kwoty astronomiczne
0
Skład jak najbardziej optymalny na Osasune :) Tata wprowadza zmiany i to cieszy ;)
0
SZacun !! pamiętam jego bramke z przewrotki magia !! :)
0
Jesli odejdzie , bedzie mi go brakowac . Bedzie sie działo w tym okienku transferowym letnim , oj bedzie
1
Adriano powinien zostac w Barcelonie
0
I masz całkowita rację , zostan w Arsenalu , nie widze Cie kompletnie w Barcelonie
0
Fajna sprawa by była gdyby się to nam udało , zobaczymy jak to będzie
0
Bardzo trudny wybór ;) kazdy zagrał fenomenalne zawody ;) ale według mnie nie kto inny jak Leo , oby częsciej takich występów , w tym meczu było wszystko ze strony piłkarzy ;)
0
No akurat po wczorajszym meczu zasłuzyli , ponieważ sie napracowali ;)
0
A tyle było gadania o nas i wytykania , i dobrze mają za swoje
0
Off top http://sport.interia.pl/bundesliga/news-prezes-bayernu-uli-hoeness-skazany-na-3-5-roku-wiezienia,nId,1357280 Niech cały Bayern przetrzepia , z nas się smiali bo Rosell robił dziwne interesy , a teraz co kolejny
0
Ale Tata wczoraj dyrygował przy linii brawo za pokazanie jakim jest trenerem dobrym ! Oby z nami został
0
Brawo za bramkę w 90 , ale powaga te gesty do kibiców mnie rozwalają :D
0
I jeszcze jedno :D Nie wiem co tam Messi dzis szamałeś , ale jedz tego więcej przed samym meczem :D
0
Messi ma rację , liga trwa i trzeba wierzyć ! VeB !
0
Swietny mecz ! tylko oby tak zawsze ! Gadanie Alvesa do kibiców i gesty rękoma miazdzy :D VeB ! :)
0
haha Alves co do kibiców gada :D
0
Alves !!!!!!!!
0
eh szkoda ...
0
czerwo
0
Mamy awans ! Barca ! Barca !
0
Messi !!!
0
Valdes mistrz ale wyjął z okna !!!!
0
ale dzis pecha mamy
0
Messi doładowuje akulumatorki :D
0
fuuuu :/