0

Gdyby tak wykorzystac połowę to co było spokojnie mogłoby być juz 2-0 dla nas

0

o fuck prawie

0

Gramy bardzo dobrze , brakuje tylko bramki , oby 2 połowa był równiez obfita w dobre akcje

0

brawo Valdes !

0

Neymar ajaja

0

bedzie grał ! :)

0

Tylko nie Andres...

0

ale klepa .. poezja !

0

kurcze ..

0

No , no ładna gra jak narazie

0

Iniesta !

0

Messi cos zajada hehehe

0

Mam zawsze ciary przy tym hymnie LM ... ma to cos w sobie

0

Mam nadzieję ze Tata jakieś polecenia nowe taktyczne na ten mecz wprowadził

0

Nie odpuszać! gryżc trawę jeśli bedzie trzeba i 100 % koncentracja ! Po pewny awans ! VeB !

1

I tak bedzie dla niego najlepiej.. w Anglii bedzie miał pewne miejsce w składzie , a zdjęcie tak wygląda jakby Mascherano kazał mu sie puknąć w głowę że nienormalny jest czy cos , ale to tylko szczegół nie wart uwagi sporej

0

Mały błąd powinno byc spokojniejszy w tylule newsa ;)

0

Zła decyjza , to jego 1 sezon w Europie , na dodatek bardzo duży klub , idzie mu dobrze liczymy sie na wszystkich frontach, wystarczy zeby wprowadził sówj styl gry i taktykę bo nie mozna grac jedną i ta samą od paru lat .. na dodatek nie przynosi do duzych efektów i rywale już wiedza od dawna jak Barca gra.. za Pepa nie do pomyslenia było aby taki Vallalolid czy Ajax z nami wygrał .. niestety czas już na zmiany które byc już powinny dawno.. dla mnie powinien zostac jeszcze i pokazac ze się wszyscy myla . Wystarczy zeby zrobił odpowiednie transfery i nowa taktyka .

0

Obyśmy zagrali mecz na 200 % i nie patrzyli na to ze mamy juz te ' 2-0 ' , trzeba grac tak jakby było 0-0 bo to będzie ciężki mecz , jeden bład i moze nas to sporo kosztowac

1

Jedna pozycja pewna , trzeba wzmacniać kolejne potrzebne

0

Taki gracz jako Mangala jako na zmiennika ... ? dobre sobie , gracz za ponad 30-40 mln jako tylko zmiennik..

0

Trzymaj sie Andres, napewno to bardzo trudne chwile dla Ciebie i Twojej rodziny

0

Gramy ostatnio słabo , ale to nie znaczy że nie możemy poprawic formy na Real i pokazac im kto jest lepszy , obyśmy wygrali z nimi a pozniejl iczyć na błąd Realu, a my wygrywając wszystkie mecze

0

No czekam z niecierpliowścią na te wielkie transfery

0

Szkoda mi Andresa.. domyslam sie co czuje ...

0

Wierze i będe zawsze wierzył !
Coś na poprawę humoru !


Barca ! Barca ! :) VeB !

0

Mam nadzieje ze w końcu złapie formę u nas...

0

Same regeneracje , tylko ciekawe czym się wczoraj tak napracowali , powinien być mocny trening kondycyjny to może zacznie sie ich ruchliwość

0

Trzeba wierzyć , szanse nadal są

0

Nie mów tak ! trzeba wierzyc ! Liga trwa !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?