Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby tak wykorzystac połowę to co było spokojnie mogłoby być juz 2-0 dla nas
0
o fuck prawie
0
Gramy bardzo dobrze , brakuje tylko bramki , oby 2 połowa był równiez obfita w dobre akcje
0
brawo Valdes !
0
Neymar ajaja
0
bedzie grał ! :)
0
Tylko nie Andres...
0
ale klepa .. poezja !
0
kurcze ..
0
No , no ładna gra jak narazie
0
Iniesta !
0
Messi cos zajada hehehe
0
Mam zawsze ciary przy tym hymnie LM ... ma to cos w sobie
0
Mam nadzieję ze Tata jakieś polecenia nowe taktyczne na ten mecz wprowadził
0
Nie odpuszać! gryżc trawę jeśli bedzie trzeba i 100 % koncentracja ! Po pewny awans ! VeB !
1
I tak bedzie dla niego najlepiej.. w Anglii bedzie miał pewne miejsce w składzie , a zdjęcie tak wygląda jakby Mascherano kazał mu sie puknąć w głowę że nienormalny jest czy cos , ale to tylko szczegół nie wart uwagi sporej
0
Mały błąd powinno byc spokojniejszy w tylule newsa ;)
0
Zła decyjza , to jego 1 sezon w Europie , na dodatek bardzo duży klub , idzie mu dobrze liczymy sie na wszystkich frontach, wystarczy zeby wprowadził sówj styl gry i taktykę bo nie mozna grac jedną i ta samą od paru lat .. na dodatek nie przynosi do duzych efektów i rywale już wiedza od dawna jak Barca gra.. za Pepa nie do pomyslenia było aby taki Vallalolid czy Ajax z nami wygrał .. niestety czas już na zmiany które byc już powinny dawno.. dla mnie powinien zostac jeszcze i pokazac ze się wszyscy myla . Wystarczy zeby zrobił odpowiednie transfery i nowa taktyka .
0
Obyśmy zagrali mecz na 200 % i nie patrzyli na to ze mamy juz te ' 2-0 ' , trzeba grac tak jakby było 0-0 bo to będzie ciężki mecz , jeden bład i moze nas to sporo kosztowac
1
Jedna pozycja pewna , trzeba wzmacniać kolejne potrzebne
0
Taki gracz jako Mangala jako na zmiennika ... ? dobre sobie , gracz za ponad 30-40 mln jako tylko zmiennik..
0
Trzymaj sie Andres, napewno to bardzo trudne chwile dla Ciebie i Twojej rodziny
0
Gramy ostatnio słabo , ale to nie znaczy że nie możemy poprawic formy na Real i pokazac im kto jest lepszy , obyśmy wygrali z nimi a pozniejl iczyć na błąd Realu, a my wygrywając wszystkie mecze
0
No czekam z niecierpliowścią na te wielkie transfery
0
Szkoda mi Andresa.. domyslam sie co czuje ...
0
Wierze i będe zawsze wierzył !
Coś na poprawę humoru !
Barca ! Barca ! :) VeB !
0
Mam nadzieje ze w końcu złapie formę u nas...
0
Same regeneracje , tylko ciekawe czym się wczoraj tak napracowali , powinien być mocny trening kondycyjny to może zacznie sie ich ruchliwość
0
Trzeba wierzyć , szanse nadal są
0
Nie mów tak ! trzeba wierzyc ! Liga trwa !