0

i dobrze mądra decyzja !

0

Wczoraj zagraliśmy żle i trzeba to zmienic bo to nie sa juz zarty.. dawno nie bylo takiej sytuacji napiętej w tabeli a jak widzimy Atletico i Real nie ustąpią

0

mówiłem modlic sie zeby Atletico remis albo przegrana i wysłuchane prośby ! brawo Sevilla ! cieszmy sie ze zostajemy na fotelu lidera ale nasza gra pozostawiła wiele do zyczenia. Mimo wszystko VeB !

0

modłmy sie o remis albo przegrana Atletico ! Vamos Sevilla !

0

teraz tylko modlic sie o remis lub przegrana Atletico w przypadku jak nie wygramy...

0

Real miał farta w 90 + 3 z Levante... nie pogardze takim golem...

0

ja prd !!!!!

0

Dongou !

0

pamietam jak niektórzy pisali przed meczem 4-0 dla nas ...

0

kurde pasuje wygrac i 3 pkt dopisac ...

0

Valdes bez szans

0

lol....

0

Jazda Barca po 3 pkt. ! VeB !

0

Wasz poziom pisania kom. mówi sam za siebie

0

szkoda słow na ten komentarza , nie potrafisz docenic ze jest lojalny wobec Barcy i chce grac

0

Pinto to nadal bardzo dobry bramkarz , w nie jednym klubie byłby podstawowym bramkarzem, brawo Pinto oby jak najdluzej !

0

Wygramy ! VeB ! :)

0

to ze tyle samo to nie mów bo nie bedą go stawiac od podstaw tylko modernizowac jak cos

0

Modernizacja , zaden nowy !

0

Pamiętam mecz z Bayern i jego bramke :) Dzieki Henry :)

0

Barca da radę

0

Za zadna kasę ! Barca to nie supermarket ! Ma zostac Camp Nou !

0

Ufff ale ulga ze tylko tyle . Zdrowiej Neymar jestes potrzebny !

0

Ale plota

0

Grimaldo to przyszłośc Barcy :)

0

Brawo Generale ! :)

0

Spokojnie .. Barca ma taki sztab medyczny ze postawią go na City gotowego ;)

0

Koniec ! Dobry mecz ! Brawo Messi :) szkoda Neymara ale niech wraca do zdrowia ! VeB ! :)

0

jemu tez sie moze zdarzyc

0

jajajaj jak to nie wpadło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?