Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dobrze mądra decyzja !
0
Wczoraj zagraliśmy żle i trzeba to zmienic bo to nie sa juz zarty.. dawno nie bylo takiej sytuacji napiętej w tabeli a jak widzimy Atletico i Real nie ustąpią
0
mówiłem modlic sie zeby Atletico remis albo przegrana i wysłuchane prośby ! brawo Sevilla ! cieszmy sie ze zostajemy na fotelu lidera ale nasza gra pozostawiła wiele do zyczenia. Mimo wszystko VeB !
0
modłmy sie o remis albo przegrana Atletico ! Vamos Sevilla !
0
teraz tylko modlic sie o remis lub przegrana Atletico w przypadku jak nie wygramy...
0
Real miał farta w 90 + 3 z Levante... nie pogardze takim golem...
0
ja prd !!!!!
0
Dongou !
0
pamietam jak niektórzy pisali przed meczem 4-0 dla nas ...
0
kurde pasuje wygrac i 3 pkt dopisac ...
0
Valdes bez szans
0
lol....
0
Jazda Barca po 3 pkt. ! VeB !
0
Wasz poziom pisania kom. mówi sam za siebie
0
szkoda słow na ten komentarza , nie potrafisz docenic ze jest lojalny wobec Barcy i chce grac
0
Pinto to nadal bardzo dobry bramkarz , w nie jednym klubie byłby podstawowym bramkarzem, brawo Pinto oby jak najdluzej !
0
Wygramy ! VeB ! :)
0
to ze tyle samo to nie mów bo nie bedą go stawiac od podstaw tylko modernizowac jak cos
0
Modernizacja , zaden nowy !
0
Pamiętam mecz z Bayern i jego bramke :) Dzieki Henry :)
0
Barca da radę
0
Za zadna kasę ! Barca to nie supermarket ! Ma zostac Camp Nou !
0
Ufff ale ulga ze tylko tyle . Zdrowiej Neymar jestes potrzebny !
0
Ale plota
0
Grimaldo to przyszłośc Barcy :)
0
Brawo Generale ! :)
0
Spokojnie .. Barca ma taki sztab medyczny ze postawią go na City gotowego ;)
0
Koniec ! Dobry mecz ! Brawo Messi :) szkoda Neymara ale niech wraca do zdrowia ! VeB ! :)
0
jemu tez sie moze zdarzyc
0
jajajaj jak to nie wpadło :)