Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi nie odejdzie..
0
Konferencje Taty są na najwyzszym poziomie !
0
Ibi pokaż wszystkim na co Cie stać !
0
No troszke mała ilość widzów jak na taki klub i taki stadion...
0
Koniec ! Piękny mecz , cieszy na zero z tyłu i powrót Ibiego ! Taką Barcę chcę ciągle oglądać ! Visca El Barca ! :)
0
Ibi witamy !!!!
0
sorka wolny...
0
Karny !
0
Alexis !!
0
Pedro!!!!!!!!!!!
0
jak tu nie mówic o pechu...
0
Dzisiejszy styl gry wymiata :)
0
łaka łaka !!!!!!!!!
0
ilez mozna..
0
nie no to jest masakra....
0
Pawłowski :P
0
kurdeeeee
0
Valdes ale wyciągnął !
0
ajjjj bliskoo
0
Super skład ! licze na minuty Afellaya . Po 3 pkt nie dac sie Realowi i Atletico i wykonać plan ! VeB !
0
masz dowody ze to Laporta ? podaj prosze z chęcia zobaczę
0
Ale idiota za przeproszeniem . Byle na złosc zrobić i zeby Rosell zrezygnował
0
Skład dobry , choc osobiscie wolałbym Montoye za Alvesa , ale nie ja jestem trenerem. Licze też na jakieś końcowe minuty dla Ibiego
0
Gratulacje Kapitanie !
0
Zeby w Barcelonie takie rzeczy... masakra , oby to jak najszybciej sie skonczylo
0
Super wiadomosc ! oby Tata dotrzymał słowa i wziął go pod uwage przy ustalaniu składu bo chłopak ma potencjał !
0
Sam bym odszedł... co jak co ale rodzina najwazniejsza...
0
Oby tylko to sie nie odbiło na atmosfere i wyniki klubu...
0
odchodzi to pewne
0
woda na początek musi byc jak pierwsza :D