0

Messi nie odejdzie..

0

Konferencje Taty są na najwyzszym poziomie !

0

Ibi pokaż wszystkim na co Cie stać !

0

No troszke mała ilość widzów jak na taki klub i taki stadion...

0

Koniec ! Piękny mecz , cieszy na zero z tyłu i powrót Ibiego ! Taką Barcę chcę ciągle oglądać ! Visca El Barca ! :)

0

Ibi witamy !!!!

0

sorka wolny...

0

Karny !

0

Alexis !!

0

Pedro!!!!!!!!!!!

0

jak tu nie mówic o pechu...

0

Dzisiejszy styl gry wymiata :)

0

łaka łaka !!!!!!!!!

0

ilez mozna..

0

nie no to jest masakra....

0

Pawłowski :P

0

kurdeeeee

0

Valdes ale wyciągnął !

0

ajjjj bliskoo

0

Super skład ! licze na minuty Afellaya . Po 3 pkt nie dac sie Realowi i Atletico i wykonać plan ! VeB !

0

masz dowody ze to Laporta ? podaj prosze z chęcia zobaczę

0

Ale idiota za przeproszeniem . Byle na złosc zrobić i zeby Rosell zrezygnował

0

Skład dobry , choc osobiscie wolałbym Montoye za Alvesa , ale nie ja jestem trenerem. Licze też na jakieś końcowe minuty dla Ibiego

0

Gratulacje Kapitanie !

0

Zeby w Barcelonie takie rzeczy... masakra , oby to jak najszybciej sie skonczylo

0

Super wiadomosc ! oby Tata dotrzymał słowa i wziął go pod uwage przy ustalaniu składu bo chłopak ma potencjał !

0

Sam bym odszedł... co jak co ale rodzina najwazniejsza...

0

Oby tylko to sie nie odbiło na atmosfere i wyniki klubu...

0

odchodzi to pewne

0

woda na początek musi byc jak pierwsza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?