0

Brawo Chelsea , w koncu City klęska . Dobrze im tak przed starciem z nami

0

Niech pierw Messi zacznie więcej biegać i wspomagac kolegów z tyłu a nie tylko czekać na podania . Jest najlepszy ale musi sie jeszcze więcej starac

0

Zobaczymy jak potoczy się mecz

0

Neymar potrzebujemy Cie i to bardzo ! wracaj !

0

Ile ja juz to słyszałem ze stoper to priorytet.. i co jak zwykle to samo na rozmowie się konczy. Dopóki nie kupią , nie uwierzę

0

to sie przekonamy ;]

0

co jak co ale 28 lat to juz nie za młodo... nie opłaca się tym bardziej za 50 mln..

0

Ronaldo czerwona nieżle :D Atletico lider , niech się ciesza , dlugo to nie potrwa ! VeB !

0

Taka prawda , doping u nas z takim stadionem w porownaiu z mniejszymi zespołami jest bardzo słaby..

0

Remisy bedą sukcesem dla nas

0

zgadzam się , Messi musi tez wspomagać druzyne z tyłu , i więcej biegać.Jest on u nas niezastąpiony,ale musi dac z siebie więcej, nie tylko czekac na podania

0

Trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski , bo naprawdę nie ma juz żartów , mieliśmy dobrą sytuację nad Realem i Atletico i co się porobiło ? jutro możemy stracić lidera.. trzeba liczyć na potknięcia.. remisami nie pogardzę.. VeB !

0

Obejrzałem teraz skrot bramek i jestem w szoku... takie błedy.. obrona masakra

0

nie mogłem oglądac meczu..teraz wchodze , patrze i nie wierze w to co się stało...

0

Mądra decyzja ! tak nie mozna , sport to tez jest praca za ktora trzeba placic

0

no możliwe że tylko plotka , lecz wiemy jak to bywa

0

tylko nadal nie rozumiem ich polityki.. po co im oni ? maja tylu zawodników.. psuja tylko tą kasą piłkę nożną...

0

http://sport.interia.pl/premier-league/news-duet-z-fc-porto-na-celowniku-manchesteru-city,nId,1098103

na stronie Porto informacje wydaja się wiarygodne . City chce Mangale i Fernando

0

Ten chłopak nadal ma talent do gry , gdyby nie kontuzje odwazę sie stwierdzic ze grał by w 1 składzie obok Messiego i Alexisa , wtedy kiedy nie było Neymara jeszcze.Nadal wierzę ze odzyska formę i bedzie waznym ogniwem dla Barcy :)

0

Pomału i oby był gotów na City :)

0

hehe dobre :)

0

Super ! fajnie będzie oglądac go ponownie w Hiszpanii ;)

0

Damy rade ! VeB !! :)

0

Konferencje Taty to jest to :)

0

nie masz się czego czepic ? czep się tramwaja , pozdro

0

Piękny gol Kapitana ! ogólnie dobry mecz w jego wykonaniu , dobre interwencje dziś

0

Nie ma się co dziwić ..
Deszcz
Mecz w srodku tygodnia i jutro ludzie ida do pracy

0

mecze Barcy w tym sezonie z Levante :
Barca 7-0
Barca 1-1
Barca 4-1
Barca 5-1
jak widac ten remis to w 100 % fuks i szczęscie Levante , stosunek bramek 17-3 dla Barcy . Ogólnie jest forma i o to chodzi ! VeB !

0

nie ma się mu co dziwic ;)

0

idz i zrób to lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?