Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kusco15 Nie wierzę we wszystko co ludzie gadają, ale tutaj mam pewność że naprawdę tak było, nie jestem zwolennikiem siania fałszywych informacji.
3
@Medium Ja akurat wierzę, dziwię się naprawdę tym ludziom, niby uciekają przed wojną, a tak wybrzydzają.
1
@Andi18 Tak, można mieć mocne przeczucie po analizach, ale czasem się osiedzisz nad tym i wszystkie analizy idą w kosz. A pewniaki nie istnieją.
14
Wczoraj usłyszałem od znajomej osoby, że rodzina z Ukrainy nie chciała się wprowadzić do ich sąsiadów, bo nie ma zmywarki w domu. Oferują dach nad głową, ciepło, ale nie - bo brak zmywarki.
1
@Rust_Cohle Otóż to, jeszcze może do chorego karetki będą wysyłane bez sygnału, no bo straszy.
1
@Rust_Cohle Niedługo to już nawet odezwać się nie będzie wolno, bo szkodzi.
1
@Lionel_Messi10 Leo na tym zdj. to myślami całkiem gdzie indziej.
0
@Andi18 Zacznijmy od tego, że w bukmacherce nie ma pewniaków.
0
@Stagiryta Tak więcej, ale kazanie to też ksiądz potrafi ułożyć długie :) Mi chodzi o to, że u mnie to leci szybko, lecz nie wszędzie jest tak samo ;)
0
@Stagiryta Nie zgadzam się z tym, otóż ma znaczenie, zależy od księży bo jedni to mega długo ciągną, a inny zrobi to raz dwa. Chodzę całe życie do kościoła u siebie i wiem jak to jest.
1
@Stagiryta Wcale nie dłużej, zależy kto ma jakich księży na parafii ;) U nas to moment idzie.
2
@kamilos1214 Normalnie, tylko nie ma kazania, jest czytanie.
0
@Zoker Tej nie widziałem :D
0
Kiedyś to kurna były reklamy, nie to co teraz :D
1
@IronSanHybrid Takie kom. możesz pisać!
3
@IronSanHybrid Panie, co Ty tu kurna dziś się bawisz w spamera? +150 kom. nabiłeś dziś, nie wstyd Ci? Tak to jest dać Ci dostęp do internetu. Zgłaszam to do płokołatuły.
0
@Emhyr Wszystkich na boisku pomieścić się nie da, jednak mimo wszystko lubię go i chciałbym żeby został.
0
@Emhyr Może jeszcze nas oczaruje tym co grał wcześniej i jednak jakimś cudem uda się go zatrzymać, wymiana np.
1
Ale najgorszy to jest wiatr.
0
@Hubsao To już jego problem gdyby tak było, choć nie życzę mu kontuzji oczywiście.
2
@IronSanHybrid Nie stać Cię :D Wiem że pragniesz zobaczyć swojego ulubionego piłkarza którym jest Dembele :D
1
Wynik nie jest zły, teraz tylko na CN pokazać siłę ognia i awansować dalej :) VeB!!
1
@Pogba Było już.
0
Dawać ich teraz przycisnąć.
0
Ale to poklepali!!!!
1
O kurde, ładna bramka.
1
I gitara, VAR jednak dobry :D
0
To se załatwili...
0
To będzie ciekawie w obronie.
0
Co my gramy... ogarnąć się!