1

@Kusco15 Nie wierzę we wszystko co ludzie gadają, ale tutaj mam pewność że naprawdę tak było, nie jestem zwolennikiem siania fałszywych informacji.

3

@Medium Ja akurat wierzę, dziwię się naprawdę tym ludziom, niby uciekają przed wojną, a tak wybrzydzają.

1

@Andi18 Tak, można mieć mocne przeczucie po analizach, ale czasem się osiedzisz nad tym i wszystkie analizy idą w kosz. A pewniaki nie istnieją.

14

Wczoraj usłyszałem od znajomej osoby, że rodzina z Ukrainy nie chciała się wprowadzić do ich sąsiadów, bo nie ma zmywarki w domu. Oferują dach nad głową, ciepło, ale nie - bo brak zmywarki.

1

@Rust_Cohle Otóż to, jeszcze może do chorego karetki będą wysyłane bez sygnału, no bo straszy.

1

@Rust_Cohle Niedługo to już nawet odezwać się nie będzie wolno, bo szkodzi.

1

@Lionel_Messi10 Leo na tym zdj. to myślami całkiem gdzie indziej.

0

@Andi18 Zacznijmy od tego, że w bukmacherce nie ma pewniaków.

0

@Stagiryta Tak więcej, ale kazanie to też ksiądz potrafi ułożyć długie :) Mi chodzi o to, że u mnie to leci szybko, lecz nie wszędzie jest tak samo ;)

0

@Stagiryta Nie zgadzam się z tym, otóż ma znaczenie, zależy od księży bo jedni to mega długo ciągną, a inny zrobi to raz dwa. Chodzę całe życie do kościoła u siebie i wiem jak to jest.

1

@Stagiryta Wcale nie dłużej, zależy kto ma jakich księży na parafii ;) U nas to moment idzie.

2

@kamilos1214 Normalnie, tylko nie ma kazania, jest czytanie.

0

@Zoker Tej nie widziałem :D

0

Kiedyś to kurna były reklamy, nie to co teraz :D


1

@IronSanHybrid Takie kom. możesz pisać!

3

@IronSanHybrid Panie, co Ty tu kurna dziś się bawisz w spamera? +150 kom. nabiłeś dziś, nie wstyd Ci? Tak to jest dać Ci dostęp do internetu. Zgłaszam to do płokołatuły.

0

@Emhyr Wszystkich na boisku pomieścić się nie da, jednak mimo wszystko lubię go i chciałbym żeby został.

0

@Emhyr Może jeszcze nas oczaruje tym co grał wcześniej i jednak jakimś cudem uda się go zatrzymać, wymiana np.

1

Ale najgorszy to jest wiatr.

0

@Hubsao To już jego problem gdyby tak było, choć nie życzę mu kontuzji oczywiście.

2

@IronSanHybrid Nie stać Cię :D Wiem że pragniesz zobaczyć swojego ulubionego piłkarza którym jest Dembele :D

1

Wynik nie jest zły, teraz tylko na CN pokazać siłę ognia i awansować dalej :) VeB!!

1

@Pogba Było już.

0

Dawać ich teraz przycisnąć.

0

Ale to poklepali!!!!

1

O kurde, ładna bramka.

1

I gitara, VAR jednak dobry :D

0

To se załatwili...

0

To będzie ciekawie w obronie.

0

Co my gramy... ogarnąć się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?