Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Za to Dembele jest. Teraz ma już żółtą, Adama by się przydał na koniec by bronić wyniku, lepszy jest w tym od Dembele. Siła w końcówce też by się przydała, przytrzymać piłkę.
0
@Rewolucja123 Właśnie że szkoda.
0
Adama dziś nie wejdzie? Szkoda..
2
Co ten Xavi odmienił Barce to nie mam pytań.
1
I pomyśleć że pozyskaliśmy go za tak małe pieniądze :)
2
Pedri się zabawił niczym Messi :)
2
Pedri goooooooooooooooooooooooooooool!!!
0
70 min. nie idzie, zmian brak. Nie wiem na co on czeka.
1
5 zmian dostępnych, żadna nie wykorzystana a już prawie 70 min.
0
Zmiany, zmiany, zmiany!!
12
Araujo jest wart tych 7 mln, bez wątpienia.
0
Xavi wpuść że w końcu Adame za Dembele.
0
Miałem pisać właśnie na początku meczu, że dużo krzesełek pustych. To ładne 99 tyś. :D
0
Niech już zdejmie Dembele.
0
Dawać kontrakt dla Araujo!
0
I Xavi się doigrał :P
0
Dawać Adame za Dembele.
3
A dopiero co w wywiadzie mówił że Xavi chce aby strzelał.
5
Czemu on nie strzelał......
0
@Azi Też mi się z tego śmiać chce :D Sukienki :D
3
Już mnie irytują te wrzutki Dembele dziś.
0
Pique to podpora defensywy.
2
@sevs Ee co to jest 90 min, po 3-4 godz. się trzymało :)
0
Czuję w moczu że do przerwy będziemy prowadzić, potrzymam jeszcze.
2
@peetwithbarca Głodny dobrej premii w innym klubie za podpis :)
0
Póki co to te wszystkie dośrodkowania Dembele to takie na pałę.
0
To się Busi nagrał. Jednak wszystko ok :)
0
Taki doping to ja lubię :)
0
Guns N' Roses, super atmosfera :) Podtrzymać dobrą passę i zdobyć 3 pkt. Vamooos Barca!!
0
@Herato LR nie zrozumiesz, ja tam się nie dam kolejny raz nabrać :)