0

Araujoooooooooooooooo!!!

1

Hahaha co za żałosny typ.

0

Aubaaaaaaa tak jest!!!!!!!!!

0

Jak to nie wpadło!!

1

@Kondziubarca Fatalny to Ty jesteś :D żarcik taki :D

2

Browar otwarty więc zaczynamy widowisko. Vamoos Vamoos Barcelono!!

2

@IronSanHybrid Chomiki pojadły dobrze, nie ma szans :D

1

@IronSanHybrid Panie, co Ty tu pod moją nieobecność rozpowiadasz, Bombelek out :)

2

@VamosRakieta Widać ile znaczyłeś dla Barcy skoro ostatnia wygrana była po Twoim trafieniu. Oby dziś już 3 pkt. dla nas :)

1

@sevs Też za chwilę otwieram browarka do meczyku :) Zdrówko :)

7

Pora przerwać złą passę i zdobyć 3 pkt. Vamoos!

1

@Ptasior Zgadzam się z Tobą, tych dwóch nikt nie zastąpi.

8

@Firestone Szkoda że tak szybko ten czas zleciał.

2

@Ptasior Co racja to racja :)

11

@FCB_dimiC Dokładnie, można wiele mówić na temat Ronaldo, ale pięknie się to oglądało.

1

@TridenteMSN Jak to jaki, no parówki Sokołów.

1

@marcin62 Otóż to, Roni doczekał się nawet owacji na stojąco na Bernabeu. Magik.


1

@Luciano99 Zauważyłem że oglądałeś "Miłość w rytmie disco" ale Ci się nie spodobało :D

1

@IronSanHybrid Fuu! Dej że Pan spokój z takim czymś. Ale Bombelek out.

2

@Pawel13sz Co tym ludziom w te dekle bije, brak słów.

2

Dobra mamy to :) Pisałem że wygramy, trzeba wierzyć :) VeB!

0

Bydło z trybun nie potrafi przegrywać.

0

Fajne piekło w tej Turcji, poza gwizdami cały mecz to nic specjalnego :)

0

Dostał w pape, może się obudzi z sędziowaniem.

1

Auba to jest mistrz :)

2

Xavi proszę zrób to.


0

Xavi wstrząśnij nimi w przerwie, bo na to się patrzeć nie da.

7

Ten sędzia chce skupić na sobie dziś całą uwagę, emerytura a nie sędziowanie.

2

Poszedł całe boisko, i podał do rywala hahaha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?