1

@FranekCastle Weź zapałką spróbuj :D

2

@amanter Przecież u nas to z dawien dawna piknik sławny najbardziej.

0

@Sau_Ron Na to wychodzi :D

1

Czyli Koeman jest już cacy tutaj :D

4

@NaFazieHitman Jest lepiej niż w cyrku :)

2

@Kgorecki2500 Elegancko, w spokoju wypiję sobie browarka.

0

Nie było mnie do teraz na forum, wchodzę po całym dniu, czytam newsy, aż tu nagle trafiam na taki że Laporta postanawia zostawić Rudego do końca sezonu. Ale jak to, przecież dopiero co było info że jego odejście jest już przesądzone. "Laporta podjął już decyzję, że Koeman zostanie zwolniony. Prezydent i trener już prawie nie rozmawiają, a moment rozstania z Holendrem zależy już wyłącznie od sfinalizowania porozumienia z jego następcą." A mówią że kobieta zmienną jest.

0

@Sau_Ron To już jest lanie, patrząc po tym jak my ostatnio dostajemy od każdego i tracimy punkty seryjnie.

0

Jeszcze to wotum nieufności wobec Laporty :DD I frytki do tego :D

0

@neeed Jak widać sytuacja nabrała mocnego rozpędu w drugą stronę ;)

3

Ale my dziś dostaniemy wpierdziel, aż się prosi z tego 3-5-2. Nawet mi nie szkoda Koemana.

1

To Laporta załatwił kibiców Barcy. Niby człowiek wiedział, ale się łudził. Czyli cały sezon oglądać tego genialnego taktyka.

0

@Yoshi94 Niezły zjazd, ale teraz póki co prowadzą w lidze, może awansują i wtedy dzieli ich tylko od powrotu jeden szczebel.

0

@maroon Oby, bo szkoda jak takie zespoły gniją na niższym szczeblu.

0

@Yoshi94 Racja, szkoda że ich nie ma w LaLiga.

5

Kiedyś za gnojka, szły kupony na takie zespoły jak HSV, Schalke, Brema, teraz grają w 2 Bundeslidze. Ale to było z 15 lat temu ;) Ciekawe czy się z tego wygrzebią i powrócą niebawem.

0

@ShawnC Balotelli to taki typ cwaniaka boiskowego, to go zgubiło.

1

@Kettger Kiedyś zachwycano się nim, miał być wielki. Ale nie każdemu się udaje.

0

@cracker Tak to jest właśnie z niektórymi graczami.

1

@tobiasson92 Dokładnie, sława, kasa, cwaniactwo, odbiło mu i jest gdzie jest.

0

Mario Balotelli - piłkarz który grał w City, Interze, Milanie, Liverpool, gra obecnie w jakimś słabym klubie Tureckim Adana Demirspor. Ale zjazd :D

3

Czas najwyższy, Wszystkim chce się biegać, tylko naszym nie. Na końcu wychodzi co i jak.

1

@tobiasson92 Wiesz co, wolę już aby asystent poprowadził póki co zespół. A jeśli nie, niech ściągają Xaviego do domu. Każdy kolejny mecz z Koemanem na ławce, to klęska.

0

@mycha005 A no faktycznie, sorka mój błąd, znaczy miał za jego kadencji ale szybko odszedł ;)

0

Ja pierdziele, nie chcą działać na gorąco, kurna ile to jeszcze musi być wtop z jego strony aby go wypierdzielić. Tak, już widzę poprawę gry z tym trenerem po powrocie Ansu i Pedriego. Gość miał Messiego, Suareza, i nawet wtedy bez blasku.

4

Skoro kasa to nie problem, to zwolnić go natychmiast, póki co niech Schreuder przejmie rolę tymczasowego trenera, o ile jest taka możliwość. Nie będę natomiast oglądał już Koemana bez pomysłu i bez taktyki.

6

W jakiej my jesteśmy du*** że możemy wydać tylko na nowy sztab 2,9 mln.. To przecież nawet Xavi nie ma szans przyjść do nas. Mam dość Koemana, już prędzej Alfred Schreuder lepiej by się prezentował.

16

"Ronald Koeman: Spójrzcie na listę powołanych. Co można zrobić z takimi piłkarzami?"

Dobranoc.

26

To są chyba jakieś jaja, nie wierzę w to co czytam.

1

Swój swojego broni, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?