Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja się wcale nie dziwię że kibice nie chcą przychodzić i płacić za taką grę.
0
@Pilka_jest_okragla Jak to, przecież wygrywamy :D
0
@Barcaa12 Zdecydowanie tak.
0
Instynktu strzeleckiego się nigdy nie traci, a Kun go ma i na to bardzo u niego liczę w kolejnych spotkaniach.
0
Dajesz Kun, strzel na 2-0.
0
@Vaven Ok, już nie będę.
3
Za chwilę Koeman wyciągnie asa z rękawa jakim jest jego obrona wyniku na CN przy 1-0.
4
Gol Dynamo po @6.75.
1
To ile dziś Kun minut, 7?
0
Ależ pofrunął w górę :D
0
@LukaszFan Dokładnie, mimo wygranej dziś i tak nasza sytuacja jest kiepska.
0
Pique na szpice, może coś ruszy.
0
Piqueeeeee 1-0.
0
Pomysł na kolejne spotkania? Liczyć na Ansu.
0
Z taką grą to my na pewno wyjdziemy z grupy.
0
Z Ansu całkiem inaczej gra wyglądała ostatnio.
0
@czosnekfcb Hah wiem o tym bo sam mam i likwiduję, tam nie ma nic nowoczesnego :D
1
@IronSanHybrid Panie, ja Ci wymienię :D
0
@czosnekfcb Ciulowy bank, co nie?
1
@Kamilos84 Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
1
@Kamilos84 Dalej Stal po zwycięstwo dziś! :)
0
@MarioVeB! I powiedz mi po co odpisujesz na moje komentarze? A później wylewasz pomyje na PW że to ja zaczynam, człowieku weź się ogarnij.
1
@kubix05 Pamiętam ją za gnojka, miała taki specyficzny zapach :)
1
@Huck Dziwisz się, on dziś latał aż miło :D
0
@Barcaa12 Dla mnie również, nie napisałem tego że jest słaby, po prostu szybko się zmęczył.
2
W końcu 3 pkt. ale zła wiadomość Koeman nadal zostaje :D VeB!
0
@Tasde Popatrz ile dziś wybiegał Dest.
1
Kun 4 minuty na boisku i już zmachany :P
1
Przez 5 minut na pewno Kun złapie rytm meczowy :D
0
Zajebiste mieli krycie haha :D