Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinhooooooooooooooo
2
Koeman płakał gdy brak siły w ataku, teraz gdy dostępny już jest Kun do gry, nic mu nie da pograć. Amator.
0
Ja pierdziele, Aguero otrzymał pozwolenie a ten mu nie da nawet 15 minut?
8
Rudy wpuść że Kuna chociaż na 15 minut.
0
Wciśniemy coś na 3 czy poczekamy aż Valencia nam wciśnie?
1
Ale mamy szczęście teraz.
2
Dobrze że trafił, bramka do szatni.
0
Rudy w tym stroju niczym Mietek spod sklepu :D
0
Ansuuu goooooooooool
0
I się zaczyna...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Guns N' Roses robi dobrą atmosferę :)
2
Vamooos Barca po zwycięstwo!
1
Ale w Szwecji na meczu Hammarby IF - AIK jest doping, zazdro im takiego. Chciałbym taki u nas.
1
@marcin62 https://d.wattpad.com/story_parts/73/images/140a0a5afae48b0a.jpg
:D
1
@Comfortable_ Byle nie ślepakami :)
0
@marcin62 O Tobie, a o kim :P
0
Tak obserwuję sobie wieczorami po całym dniu LR, i pewna osoba to chyba brak życia poza LR :) Komentarze i zielone jak widać muszą się zgadzać :)
1
@Sau_Ron Dokładnie :D
0
@Sau_Ron Dobra, pora stworzyć własne imperium obrony :D
0
@Sau_Ron Mówisz że masz podobny problem? :D
0
@Sau_Ron Całkiem możliwe, ktoś tu planuje na mnie zmasowany atak :D
0
@gumaz Wiesz co, z tego co się dowiedziałem na PW jest tu kilka "kretów" na forum, którzy mu przekazują info, więc odpuszczę. Ja już zapomniałem o sprawie, jest moja racja, ale gościu i tak musi po 8 dniach napisać swoje pomyje.
0
Ojoj loguję się na konto, a tu PW i takie pomyje wylane :D Jak mnie takie coś śmieszy, nie zaczynam z kimś, ale swoje i tak napisać musi.
0
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiii
8
@CLionelMessi A jak Kun miał coś pokazać i dać od siebie skoro nie zaliczył debiutu jeszcze? Pomyśl trochę.
1
@FranekCastle To dobrze, świat stoi przed Tobą otworem :D
0
"Ronald jest tego świadomy i zna nasze braki."
Jasne że zna, widać to doskonale :D
1
@Pawel13sz Daj spokój.. mam podobnie co do niej, słucham maxa i tam ciągle jej piosenki. No ta 3 Twoja też spoczko, również lubię :)
1
@Pawel13sz Jest super, to fakt :) Jeśli już o tym zespole mowa, to ta jest tak spokojna, że może to śmieszne, ale jak włączę i się położę, to nie zdążę całej odsłuchać :) Odpływam moment :)