0

Coutinhooooooooooooooo

2

Koeman płakał gdy brak siły w ataku, teraz gdy dostępny już jest Kun do gry, nic mu nie da pograć. Amator.

0

Ja pierdziele, Aguero otrzymał pozwolenie a ten mu nie da nawet 15 minut?

8

Rudy wpuść że Kuna chociaż na 15 minut.

0

Wciśniemy coś na 3 czy poczekamy aż Valencia nam wciśnie?

1

Ale mamy szczęście teraz.

2

Dobrze że trafił, bramka do szatni.

0

Rudy w tym stroju niczym Mietek spod sklepu :D

0

Ansuuu goooooooooool

0

I się zaczyna...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Guns N' Roses robi dobrą atmosferę :)

2

Vamooos Barca po zwycięstwo!

1

Ale w Szwecji na meczu Hammarby IF - AIK jest doping, zazdro im takiego. Chciałbym taki u nas.

1

@Comfortable_ Byle nie ślepakami :)

0

@marcin62 O Tobie, a o kim :P

0

Tak obserwuję sobie wieczorami po całym dniu LR, i pewna osoba to chyba brak życia poza LR :) Komentarze i zielone jak widać muszą się zgadzać :)

1

@Sau_Ron Dokładnie :D

0

@Sau_Ron Dobra, pora stworzyć własne imperium obrony :D

0

@Sau_Ron Mówisz że masz podobny problem? :D

0

@Sau_Ron Całkiem możliwe, ktoś tu planuje na mnie zmasowany atak :D

0

@gumaz Wiesz co, z tego co się dowiedziałem na PW jest tu kilka "kretów" na forum, którzy mu przekazują info, więc odpuszczę. Ja już zapomniałem o sprawie, jest moja racja, ale gościu i tak musi po 8 dniach napisać swoje pomyje.

0

Ojoj loguję się na konto, a tu PW i takie pomyje wylane :D Jak mnie takie coś śmieszy, nie zaczynam z kimś, ale swoje i tak napisać musi.

0

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiii

8

@CLionelMessi A jak Kun miał coś pokazać i dać od siebie skoro nie zaliczył debiutu jeszcze? Pomyśl trochę.

1

@FranekCastle To dobrze, świat stoi przed Tobą otworem :D

0

"Ronald jest tego świadomy i zna nasze braki."
Jasne że zna, widać to doskonale :D

1

@Pawel13sz Daj spokój.. mam podobnie co do niej, słucham maxa i tam ciągle jej piosenki. No ta 3 Twoja też spoczko, również lubię :)

1

@Pawel13sz Jest super, to fakt :) Jeśli już o tym zespole mowa, to ta jest tak spokojna, że może to śmieszne, ale jak włączę i się położę, to nie zdążę całej odsłuchać :) Odpływam moment :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?