0

@Nieznajomy Czuję, że i w poniedziałek będziemy się męczyć.

0

@Emhyr To już pytanie do samego Koemana :)

0

@Emhyr Pytanie czy my mamy w ogóle jakaś taktykę na mecze ;)

1

@Pawlak1992 Na pewno nie bylibyśmy w takiej sytuacji finansowej.

0

@VbamboeB Gdyby Koeman miał trochę lepsze reakcje na to co się dzieje na boisku, i lepiej przygotowaną taktykę, to i z 17-latkami by to lepiej wyglądało. Bo wczoraj pokazali że są głodni gry. Powinien im częściej dawać szansę od początku spotkania. Jak wrócą pozostali, to wtedy zobaczymy jak to ogarnie.

0

@foczkyyyhg Ty tak uważasz że mamy zbić Bayern, ja tego nie napisałem, bo nie oczekiwałem wygranej.

0

@foczkyyyhg Zobaczymy jak wrócą Fati, Dembele i Aguero, wtedy nie będzie wymówek że nie ma czym straszyć z przodu.

0

@VbamboeB Ja nie oczekiwałem tutaj wygranej, spodziewałem się porażki, ale to co nasz zespół prezentuje pod wodzą Koemana, to tylko wczoraj się potwierdziło. Żadnego celnego strzału nawet. Nie mówię że ma zostać zwolniony już teraz, ale widać że to nie trener na Barce. Ale pytanie kto w ogóle by się nadawał.

0

@Bogan Panie, ale my nawet z taką Granadą, Alaves czy Cadiz ciężko sobie radzimy. Tu chodzi o to, że my nawet nie potrafimy nawiązać walki z tymi mocniejszymi, przykład gdzie był jeszcze Leo. Każdy taki mecz to wtopa.

148

Nie no, bez takich. Z deszczu pod rynnę, szanujmy się.

2

Ile to już było wtop z mocniejszymi przeciwnikami? Bardzo dużo. Koeman nie radzi sobie kompletnie w takich meczach, on bardzo kiepsko reaguje na to co się dzieje na boisku, taktyka też kuleje. Cieszę się że wprowadza tylu młodych, bo są przyszłością klubu, ale potrzeba czegoś więcej, dobrej gry i wyników. Tego zapewnić nam nie może póki co, nawet gdy miał Leo w składzie, choć sytuacja też była wtedy nieciekawa w klubie.

1

Były tłuste lata, teraz mamy i będziemy mieć jeszcze trochę tych chudych.

0

Koeman jak mina, jaki czerwony.

0

Ludzie dziś zarobili.

3

Na pocieszenie, lepsze 0-3 od 2-8 i to nawet bez Messiego.

6

Cóż, porażka była spodziewana, ale taktyki żadnej, jak zawsze. Koeman kolejny ważny mecz oblał.

0

Jak wyjdziemy z grupy LM, będę zadowolony.

2

Lewy to jest kot.

7

Szkoda że częściej młodzi nie grają, nawet od początku meczu, inaczej się na to patrzy.

15

Szczerze to wolę 18-letniego Balde od Alby.

0

@Robert1603 To fakt, to najbardziej wkurza.

5

I dlatego lubię oglądać w akcji takich młodych jakich mamy na boisku, widać zaangażowanie i chęć do gry.

0

Wchodzi Cou, zobaczymy co pokaże po takiej przerwie.

3

Luuk to jest jedynie bo jest, na papierze. To nie zawodnik na Barcelonę.

0

Przecież Depay to nie ma nawet z kim pograć.

1

Ładnie się dziś ludzie obłowią u buka na Bayernie.

0

Ja pierdziele, Lewy gol.

0

Araujo dziś szef!

1

Szkoda że ta piłka poszła po rykoszecie. Oby nasi w drugiej odpowiedzieli.

1

I się zaczęło. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?