0

@Jonyx Na ten moment najlepsza opcja. Oby w końcu ktoś Ci pomógł.

1

Lenglet na ławce, elegancko. Vamosss Barca po pierwsze 3 pkt.!

0

@Jonyx Współczuję.. To musisz działać dalej coś i szukać pomocy, z tym nie ma żartów. Co planujesz?

6

Pewnie nadal nie rozumie oskarżeń po tych wszystkich blamażach w LM. Wszystko było dobrze, grali dobrze.

0

@damian16161212 Bardzo bliskie okolice, ale można powiedzieć że praktycznie Mielec. Czemu?

0

@Janiama Oby tak się stało.

1

@Kamilos84 A jaaaaaak!

3

Brawo Stal Mielec!!! 3 pkt. nasze. Auuuuuuuuuuu auuuuu!!!

5

@Kettger Najlepszy sposób z możliwych. Punkt dla Laporty :D

0

@nabial My tego nie wiemy co oni robią ze swoją kasą, fakt to ich kasa za swoją pracę i mają od tego kontrakt, ale z drugiej strony wiemy w jakiej sytuacji jest klub. Ale to wina tego poprzedniego nieudacznika, który dał takie kontrakty a nie inne.

0

@marcin62 W sumie dobrze piszesz, oni bogacze mogą czuć się pokrzywdzeni, ale jak dla mnie to trochę dziwne. Na pewno trochę nie na miejscu wspominanie o tym publicznie, jeśli faktycznie tak było.

3

Ciekawe czy będzie nas stać na jego wykupienie.

0

@Survier 0-1 to chyba renty lub staże.

3

@BulaKG To już wygląda jak robienie z siebie ofiary losu.

3

Jak czytam że biedny Busi odczuł na swojej skórze 12% obniżki, to co mają powiedzieć ludzie zarabiający 2-3 tyś miesięcznie. Ciekawe czy miał za co kupić jedzenie.

0

Mbappe się boi pewnie że po przyjściu Leo nie będzie już odgrywał pierwszej roli "lidera" :D

1

Mogą mi jedną podarować ;)

9

Taki to pożyje, ależ Ci piłkarze mają dobrze.

0

Pytanie do obcykanych z kompami, jaki program polecacie do odzyskiwania danych z dysku/pendrive i telefonu? Może być i płatny, może ktoś miał doświadczenie który program ile znalazł, a próbował jeszcze innego i odzyskał więcej? Ja próbowałem programu TestDisk. Chodzi mi o jak najwyższą skuteczność.

6

Ciężko się to czyta i ogląda jego w tej koszulce. Życie to jednak zaskakuje.

5

Bardziej martwi mnie to, abyśmy jako klub wydostali się z tego bagna, bo naprawdę nie jest ciekawie. Barco ratuj się.

0

@tomek8756 Wiem widziałem, dlatego obawiam się.

0

Jeszcze brakuje tylko tego, aby nowi piłkarze nie mogli zostać zarejestrowani. Co za burdel w tym klubie.

1

https://zapodaj.net/776964bc23c73.png.html

Chodzą pogłoski że Tebas w końcu spuchł.

1

@Kgorecki2500 Do nas Haaland, do nich Mbappe ;)

6

Dość już tego cyrku, do czego to doszło aby 18-letni zawodnik chciał już takie pieniądze zarabiać. Nie pasuje mu to trybuny do końca sezonu.

0

Wcale się nie zdziwię, jak Leo już w debiucie wpakuje gola.

1

@Herato Nie zawsze gwiazdy dają LM.

0

@normasubiektywna Bardzo dobrze, szkoda byłoby Franka :)

0

@Transu96 Nic mnie już nie zdziwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?