Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jonyx Na ten moment najlepsza opcja. Oby w końcu ktoś Ci pomógł.
1
Lenglet na ławce, elegancko. Vamosss Barca po pierwsze 3 pkt.!
0
@Jonyx Współczuję.. To musisz działać dalej coś i szukać pomocy, z tym nie ma żartów. Co planujesz?
6
Pewnie nadal nie rozumie oskarżeń po tych wszystkich blamażach w LM. Wszystko było dobrze, grali dobrze.
0
@damian16161212 Bardzo bliskie okolice, ale można powiedzieć że praktycznie Mielec. Czemu?
0
@Janiama Oby tak się stało.
1
@Kamilos84 A jaaaaaak!
3
Brawo Stal Mielec!!! 3 pkt. nasze. Auuuuuuuuuuu auuuuu!!!
5
@Kettger Najlepszy sposób z możliwych. Punkt dla Laporty :D
0
@nabial My tego nie wiemy co oni robią ze swoją kasą, fakt to ich kasa za swoją pracę i mają od tego kontrakt, ale z drugiej strony wiemy w jakiej sytuacji jest klub. Ale to wina tego poprzedniego nieudacznika, który dał takie kontrakty a nie inne.
0
@marcin62 W sumie dobrze piszesz, oni bogacze mogą czuć się pokrzywdzeni, ale jak dla mnie to trochę dziwne. Na pewno trochę nie na miejscu wspominanie o tym publicznie, jeśli faktycznie tak było.
3
Ciekawe czy będzie nas stać na jego wykupienie.
0
@Survier 0-1 to chyba renty lub staże.
3
@BulaKG To już wygląda jak robienie z siebie ofiary losu.
3
Jak czytam że biedny Busi odczuł na swojej skórze 12% obniżki, to co mają powiedzieć ludzie zarabiający 2-3 tyś miesięcznie. Ciekawe czy miał za co kupić jedzenie.
0
Mbappe się boi pewnie że po przyjściu Leo nie będzie już odgrywał pierwszej roli "lidera" :D
1
Mogą mi jedną podarować ;)
9
Taki to pożyje, ależ Ci piłkarze mają dobrze.
0
Pytanie do obcykanych z kompami, jaki program polecacie do odzyskiwania danych z dysku/pendrive i telefonu? Może być i płatny, może ktoś miał doświadczenie który program ile znalazł, a próbował jeszcze innego i odzyskał więcej? Ja próbowałem programu TestDisk. Chodzi mi o jak najwyższą skuteczność.
6
Ciężko się to czyta i ogląda jego w tej koszulce. Życie to jednak zaskakuje.
5
Bardziej martwi mnie to, abyśmy jako klub wydostali się z tego bagna, bo naprawdę nie jest ciekawie. Barco ratuj się.
0
@tomek8756 Wiem widziałem, dlatego obawiam się.
0
Jeszcze brakuje tylko tego, aby nowi piłkarze nie mogli zostać zarejestrowani. Co za burdel w tym klubie.
1
https://zapodaj.net/776964bc23c73.png.html
Chodzą pogłoski że Tebas w końcu spuchł.
1
@Kgorecki2500 Do nas Haaland, do nich Mbappe ;)
6
Dość już tego cyrku, do czego to doszło aby 18-letni zawodnik chciał już takie pieniądze zarabiać. Nie pasuje mu to trybuny do końca sezonu.
0
Wcale się nie zdziwię, jak Leo już w debiucie wpakuje gola.
1
@Herato Nie zawsze gwiazdy dają LM.
0
@normasubiektywna Bardzo dobrze, szkoda byłoby Franka :)
0
@Transu96 Nic mnie już nie zdziwi.