0

Teraz to oni mają flashbacki.

0

Teraz nas ratuje jedynie wygrać wszystko włącznie z Atletico.

0

Hahah paranoja, żegnaj ligo.

0

Nam potrzebne wzmocnienia z najwyższej półki, bo tak to z gówna bata nie ukręcisz.

1

Roberto już ledwo dyszy.

0

Koeman dzwoni do UEFY :D

5

Roberto chyba nadal gra za 2017 rok.

0

Koeman już nie zrobi zmian.

3

Jak my tego nie wygramy, to będzie pośmiewisko.

0

Gramy o lidera, a tu takie cuś.

0

Brawo, brawo.. Zajebiście.

0

Ale go puścili, to ma być obrona.

0

Jak ja to uwielbiam, jak na to czekałem, jest po 20 a na zewnątrz nadal jasno że można coś robić.

3

Leooooooooooooooooooooo gooooooooool.

5

Miałem browarka otworzyć, ale tu nie ma do czego.

0

Ryzykowne to było podanie.

0

Szukanie na siłę, nie lubię tego.

1

Rzadko spotykane aby się zamieniali stronami :D

2

Fajnie że Pedri ławka, niech odpocznie. Oby nasi tego nie zmarnowali, dziś musi być lider. Vamooos!

0

@blazeq Również chciałbym takie coś, w końcu może by to jakoś wyglądało.

10

Ależ to się wszystko pięknie układa :) Teraz tylko robić do końca swoje :)

9

Haha a pisałem w czasie meczu że tylko czekać jak ktoś się wypowie że czerwona to przesada. Długo nie musiałem czekać.

0

Dobra mamy to, oby tak do końca sezonu same wygrane. VeB!

3

Leo wie jak grać na czas :)

0

Ale ma rozmach, 5 min...

14

Kończyć już ten mecz i dziękować w szatni Antkowi, bo ogólnie dziś słabiutko.

4

Żeby się to kurna nie zemściło w końcówce.

0

Frenkie coś Ty zrobił...

8

Brawo Antek za dwie bramki.

0

@Ronmes Zawsze się ktoś znajdzie co uważa inaczej, mnie już nic nie zdziwi. To tak jak wpadła piłka pół metra za linie bramkową, a po meczu mówią że nie było gola choć kamery pokazują inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?