Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz to oni mają flashbacki.
0
Teraz nas ratuje jedynie wygrać wszystko włącznie z Atletico.
0
Hahah paranoja, żegnaj ligo.
0
Nam potrzebne wzmocnienia z najwyższej półki, bo tak to z gówna bata nie ukręcisz.
1
Roberto już ledwo dyszy.
0
Koeman dzwoni do UEFY :D
5
Roberto chyba nadal gra za 2017 rok.
0
Koeman już nie zrobi zmian.
3
Jak my tego nie wygramy, to będzie pośmiewisko.
0
Gramy o lidera, a tu takie cuś.
0
Brawo, brawo.. Zajebiście.
0
Ale go puścili, to ma być obrona.
0
Jak ja to uwielbiam, jak na to czekałem, jest po 20 a na zewnątrz nadal jasno że można coś robić.
3
Leooooooooooooooooooooo gooooooooool.
5
Miałem browarka otworzyć, ale tu nie ma do czego.
0
Ryzykowne to było podanie.
0
Szukanie na siłę, nie lubię tego.
1
Rzadko spotykane aby się zamieniali stronami :D
2
Fajnie że Pedri ławka, niech odpocznie. Oby nasi tego nie zmarnowali, dziś musi być lider. Vamooos!
0
@blazeq Również chciałbym takie coś, w końcu może by to jakoś wyglądało.
10
Ależ to się wszystko pięknie układa :) Teraz tylko robić do końca swoje :)
9
Haha a pisałem w czasie meczu że tylko czekać jak ktoś się wypowie że czerwona to przesada. Długo nie musiałem czekać.
0
Dobra mamy to, oby tak do końca sezonu same wygrane. VeB!
3
Leo wie jak grać na czas :)
0
Ale ma rozmach, 5 min...
14
Kończyć już ten mecz i dziękować w szatni Antkowi, bo ogólnie dziś słabiutko.
4
Żeby się to kurna nie zemściło w końcówce.
0
Frenkie coś Ty zrobił...
8
Brawo Antek za dwie bramki.
0
@Ronmes Zawsze się ktoś znajdzie co uważa inaczej, mnie już nic nie zdziwi. To tak jak wpadła piłka pół metra za linie bramkową, a po meczu mówią że nie było gola choć kamery pokazują inaczej.