Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle 200 zł za portfel :D Ja mam za 30 zł i po 2 latach nic nie zniszczony, wszystko ma to co chcę, najważniejsze żeby mieć co w nim nosić a nie na pokaz :) Ale jak masz hajs, to Twoja decyzja ;)
2
Świetne informacje, bardziej się cieszę z możliwych rewolucji za kadencji Laporty, niż z wygrania LM. Bardzo tego potrzebujemy.
1
Dać mu jeszcze jeden sezon, zrobić transfery i może ruszy do przodu. Jeśli zarząd jednak zdecyduje inaczej, to dobrą opcją byłby Flick, ale pewnie nierealne już. Na Xaviego jest za wcześnie.
8
Żaden Neto, niech Pena otrzyma szansę z Eibar.
2
Bardzo dobrze, liczę na to że w końcu Laporta zrobi porządek. Musimy wrócić na szczyt, wystarczy już tych niepowodzeń.
0
@lukas10 Prawda jest taka, że dopiero w tym okienku może zobaczymy prawdziwą rewolucję, bo mamy w końcu prawdziwego prezydenta, a nie pseudo popierdółkę który tylko kasę potrafił przepuścić i same afery w klubie. Z całym szacunkiem do Pique i Roberto, ale obaj w tym okienku powinni opuścić klub, ale nie tylko oni.
0
@Gall Zgadza się grali masz rację, ale tak jak sam napisałeś, uważam że na Generała jest zbyt wcześnie, choć osobiście chciałbym go w przyszłośći jako trenera Barcy. Cóż, ja tylko mogę sobie pisać, o wszystkim zdecyduje Laporta i wierzę że ogarnie to wszystko po swojemu.
0
@lukas10 A to, że najwysza pora pożegnać się z niektórymi zawodnikami. My nie możemy ciągnąć tego tak dalej, czas na zmiany, inaczej jeszcze przez 5 sezonów nic w Europie nie ugramy.
2
@lukas10 Tylko że Valverde, Setien i Koeman nie grali z tymi co są teraz w drużynie, a Xavi tak. Spoko, może i głupie masz prawo do oceny. Ja uważam natomiast inaczej. A po drugie, to Ty tutaj widzę czegoś nie rozumiesz, bo ja o starych amigosach Generała, a Ty mi wyjeżdżasz z Koemanem, Setien i Valverde, to oni grali razem z Albą, Leo, Busim, Pique? Pierwsze słyszę.
3
Dopóki w klubie będą starzy amigosi Generała, to on tu nic nie zdziała. Najlepiej gdyby potrenował jakiś klub w Europie, fajnie wtedy byłoby zweryfikować jego umiejętności.
2
Co do Koemana, jako tako nie chcę jego zwolnienia, może gdyby jeszcze sezon został, z nowymi piłkarzami, nowa taktyką, inaczej by to wyglądało. Jedno jest pewne, zawiedli w kluczowym momencie sezonu, wina trenera i piłkarzy. Oby Laporta zrobił to co najlepsze dla klubu, z kilkoma zawodnikami trzeba się koniecznie pożegnać tego lata.
0
@czar007 Kasa by pewnie i się znalazła, ale nieudacznik Bartoemu ją przepuścił w mgnieniu oka.
0
@czar007 Tak, ale nie było tych których życzył sobie Koeman.
1
@daro22 W pełni Cię rozumiem, aż coś człowieka trafia gdy nasi strzelą gola na 1-0 i następnie widzi jak po prostu odpuszczają i czekają na końcowy gwizdek, a kończy się tak jak dziś.. Zero walki żeby wcześniej zamknąć mecz i zagrać tak jak na Barce przystało, jak za dawnych lat.
1
@daro22 Ciekawych informacji tutaj się idzie dowiedzieć o sobie, mimo że znasz siebie lepiej.
1
@Comentateiro Mądre słowa, czasami to szkoda nawet cokolwiek napisać.. Prawda jest taka, że nawet gdyby Barca spadła z Ligi, i tak na zawsze tylko ten klub się dla mnie liczy.
4
Dziś ponownie dowiedziałem się że jestem kibicem sukcesu, bo postanowiłem odpuścić sobie dla zdrowia ostatni mecz (choć i tak pewnie obejrzę znając życie). Obejrzyj wszystko co leci w sezonie, odpuść jeden mecz - jesteś kibicem sukcesu :D Genialne :)
0
@GuerillaAthletic Uwielbiam takie teksty, kibic sukcesu :D Gdybym nim był to po wtopach w ostatnich latach już by mnie tutaj nie było. Oglądać ciągle i denerwować się skoro co mecz to gorzej i poprawy brak? Tu nie chodzi oto że nie będę za Barcą, tylko to co nasi pokazują jest wręcz żenujące .Także nie ośmieszaj się.
8
Nie żebym chciał odejścia Koemana, ale w decydujących spotkaniach nie ogarnął tego. Fakt że od przyjścia było szambo, brak transferów, ale no kurde tak dać ciała w końcówce mając wszystko na tacy..
1
Raz zawodnicy, a dwa Koeman - nosz kurna kolejna porażka na CN. Oby Laporta szybko posprzątał w tym klubie.
0
Ostatniego meczu nawet nie oglądam, szkoda czasu. Wole go przeznaczyć na coś pozytywnego, niż tracić nerwy.
0
Hahaha Celta nam wsadziła, co za żałosna z nas drużyna.
1
Atletico 2-1!!! Brawo!
0
Pjanić ma swoje 5 min :D
0
Masakra, jaki Lenglet jest słaby, co się z nim porobiło.
0
Atletico 1:1 dawać kurde.
0
LM nie wygrają, tyle w tym pociechy.
1
Osasuna gol ahahhahaha.
3
Real 0-1.... No to ładnie.
2
Oficjalnie: Stal Mielec utrzymuje się w Ekstraklasie!!! Brawo Stal! Auuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!