0

@Rust_Cohle 200 zł za portfel :D Ja mam za 30 zł i po 2 latach nic nie zniszczony, wszystko ma to co chcę, najważniejsze żeby mieć co w nim nosić a nie na pokaz :) Ale jak masz hajs, to Twoja decyzja ;)

2

Świetne informacje, bardziej się cieszę z możliwych rewolucji za kadencji Laporty, niż z wygrania LM. Bardzo tego potrzebujemy.

1

Dać mu jeszcze jeden sezon, zrobić transfery i może ruszy do przodu. Jeśli zarząd jednak zdecyduje inaczej, to dobrą opcją byłby Flick, ale pewnie nierealne już. Na Xaviego jest za wcześnie.

8

Żaden Neto, niech Pena otrzyma szansę z Eibar.

2

Bardzo dobrze, liczę na to że w końcu Laporta zrobi porządek. Musimy wrócić na szczyt, wystarczy już tych niepowodzeń.

0

@lukas10 Prawda jest taka, że dopiero w tym okienku może zobaczymy prawdziwą rewolucję, bo mamy w końcu prawdziwego prezydenta, a nie pseudo popierdółkę który tylko kasę potrafił przepuścić i same afery w klubie. Z całym szacunkiem do Pique i Roberto, ale obaj w tym okienku powinni opuścić klub, ale nie tylko oni.

0

@Gall Zgadza się grali masz rację, ale tak jak sam napisałeś, uważam że na Generała jest zbyt wcześnie, choć osobiście chciałbym go w przyszłośći jako trenera Barcy. Cóż, ja tylko mogę sobie pisać, o wszystkim zdecyduje Laporta i wierzę że ogarnie to wszystko po swojemu.

0

@lukas10 A to, że najwysza pora pożegnać się z niektórymi zawodnikami. My nie możemy ciągnąć tego tak dalej, czas na zmiany, inaczej jeszcze przez 5 sezonów nic w Europie nie ugramy.

2

@lukas10 Tylko że Valverde, Setien i Koeman nie grali z tymi co są teraz w drużynie, a Xavi tak. Spoko, może i głupie masz prawo do oceny. Ja uważam natomiast inaczej. A po drugie, to Ty tutaj widzę czegoś nie rozumiesz, bo ja o starych amigosach Generała, a Ty mi wyjeżdżasz z Koemanem, Setien i Valverde, to oni grali razem z Albą, Leo, Busim, Pique? Pierwsze słyszę.

3

Dopóki w klubie będą starzy amigosi Generała, to on tu nic nie zdziała. Najlepiej gdyby potrenował jakiś klub w Europie, fajnie wtedy byłoby zweryfikować jego umiejętności.

2

Co do Koemana, jako tako nie chcę jego zwolnienia, może gdyby jeszcze sezon został, z nowymi piłkarzami, nowa taktyką, inaczej by to wyglądało. Jedno jest pewne, zawiedli w kluczowym momencie sezonu, wina trenera i piłkarzy. Oby Laporta zrobił to co najlepsze dla klubu, z kilkoma zawodnikami trzeba się koniecznie pożegnać tego lata.

0

@czar007 Kasa by pewnie i się znalazła, ale nieudacznik Bartoemu ją przepuścił w mgnieniu oka.

0

@czar007 Tak, ale nie było tych których życzył sobie Koeman.

1

@daro22 W pełni Cię rozumiem, aż coś człowieka trafia gdy nasi strzelą gola na 1-0 i następnie widzi jak po prostu odpuszczają i czekają na końcowy gwizdek, a kończy się tak jak dziś.. Zero walki żeby wcześniej zamknąć mecz i zagrać tak jak na Barce przystało, jak za dawnych lat.

1

@daro22 Ciekawych informacji tutaj się idzie dowiedzieć o sobie, mimo że znasz siebie lepiej.

1

@Comentateiro Mądre słowa, czasami to szkoda nawet cokolwiek napisać.. Prawda jest taka, że nawet gdyby Barca spadła z Ligi, i tak na zawsze tylko ten klub się dla mnie liczy.

4

Dziś ponownie dowiedziałem się że jestem kibicem sukcesu, bo postanowiłem odpuścić sobie dla zdrowia ostatni mecz (choć i tak pewnie obejrzę znając życie). Obejrzyj wszystko co leci w sezonie, odpuść jeden mecz - jesteś kibicem sukcesu :D Genialne :)

0

@GuerillaAthletic Uwielbiam takie teksty, kibic sukcesu :D Gdybym nim był to po wtopach w ostatnich latach już by mnie tutaj nie było. Oglądać ciągle i denerwować się skoro co mecz to gorzej i poprawy brak? Tu nie chodzi oto że nie będę za Barcą, tylko to co nasi pokazują jest wręcz żenujące .Także nie ośmieszaj się.

8

Nie żebym chciał odejścia Koemana, ale w decydujących spotkaniach nie ogarnął tego. Fakt że od przyjścia było szambo, brak transferów, ale no kurde tak dać ciała w końcówce mając wszystko na tacy..

1

Raz zawodnicy, a dwa Koeman - nosz kurna kolejna porażka na CN. Oby Laporta szybko posprzątał w tym klubie.

0

Ostatniego meczu nawet nie oglądam, szkoda czasu. Wole go przeznaczyć na coś pozytywnego, niż tracić nerwy.

0

Hahaha Celta nam wsadziła, co za żałosna z nas drużyna.

1

Atletico 2-1!!! Brawo!

0

Pjanić ma swoje 5 min :D

0

Masakra, jaki Lenglet jest słaby, co się z nim porobiło.

0

Atletico 1:1 dawać kurde.

0

LM nie wygrają, tyle w tym pociechy.

1

Osasuna gol ahahhahaha.

3

Real 0-1.... No to ładnie.

2

Oficjalnie: Stal Mielec utrzymuje się w Ekstraklasie!!! Brawo Stal! Auuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?