Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Brawo, świetnie to ująłeś. Mądre wypowiedzi aż miło poczytać.
2
@Vebrol Nie, niby czemu?
0
@Cvzx W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, ale ciężko byłoby to osiągnąć. To fakt.
0
Na wycieczkę nie pojedziecie, ale po wpierdziel chyba tak.. Ale różnie może być. Boję się rewanżu.
1
Coś czuję, że rewanż może być jeszcze gorszy. Nawet gdy Laporta wygra wybory, to nie wiem czy będzie w stanie zatrzymać Messiego. Ten klub wymaga całkowitej rewolucji, trzeba zacząć budować drużyną na młodych piłkarzach, wtedy może zaczniemy wracać na szczyt. VeB!
0
@Kamiloza91 Obstawiam że wypełni kontrakt, i uzyska jeszcze lepsze warunki.
1
To jest nie do pojęcia, żeby taki klub jak Barca z najlepszym piłkarzem świata, na przestrzeni 11 lat wygrała tylko dwa razy LM. Boli niesamowicie że nasz klub tak zjechał.
0
@SzahMatt Tak, ale wiesz że to nie takie proste.. Widzisz przykład Duńczyka, wypowiedział się wprost że zamierza wypełnić kontrakt. Jeszcze jest Pjanić.
3
Najgorsze, że przed nami rewanż w Paryżu.
0
@draxidox Cała drużyna zawiniła.
0
Z Sevillą też sobie raczej nie poradzimy.
1
Przecież w rewanżu oni nas rozszarpią.
0
Co za krycie Mbappe. Brawo.
0
I hat-tricka piedtyknął.
0
Ciekawe czy Messi zrozumie jaka jest sytuacja i w ogóle, czy jednak po sezonie już odejdzie z Barcy. Zobaczymy co po wyborach.
4
Proszę kończcie ten mecz już :( Smutno patrzeć na to wszystko..
1
Ale strona nagle śmiga jak szalona :P
1
Zmiana nic nie dająca.
1
Nawet Laporta chyba nie zatrzyma Leosia. Ale być może się mylę.
0
@JoseArkadioMorales Od kiedy to kursy liczy się w złotówkach?
2
Cóż, sezon przejściowy, ważne aby wprowadzić jakieś zmiany, czekać na wybory niech Laporta wraca i od nowego sezonu może coś się zmieni.
0
I po meczu. LM nie dla nas.
0
Mbappe szaleje, gdyby był Neymar to już mogliby kończyć ten mecz.
1
Ktoś tu pisał szybkie 3-0 i wprowadzać młodych :)
1
I już mają 2 bramki zdobyte na wyjeździe.
0
Ehh to jest tragedia :/
0
Sytuacja dla Leo.
0
Nawet podać dokładnie nasi nie chcą..
0
O żesz kurna, było gorąco.
0
Lenglet zajebiste krycie.