0

@mariosss20 Że liczy na grę z Leo i jest spokojny o to.

7

Czasem pod wpływem emocji człowiek napisze kilka gorszych słów, jak to w czasie meczu piłki nożnej, absolutnie się nie wykręcam od tego, ale z Barcą na zawsze będę. Jestem z nimi po klęskach w LM i będę nadal. VeB!

11

A jednak nasi się podnieśli, zaskoczyli mnie.

1

@NaFazieHitman Heh, na live czasem można wyłapać fajne kursy :D

0

@Peciak Przecież ja nie stawiałem, ogarnij się człowieku. Napisałem tylko jakie są kursy i że mogą strzelić coś.

1

To co, chyba mamy to. Tutaj już raczej nie będzie niespodzianki.

0

Alba co załadował..

0

Następny gol Barca kurs @3.20 Granada się otworzy zapewne, więc nasi możliwe że strzelą.

0

@regatta52 Wygraną, ale jest dogrywka a to się nie liczy :)

1

Pytanie czy utrzymają to :D

0

Frenkie gooool co za mecz :D

0

Kurcze, ale szkoda..

1

@Piotr,1985 Na PC, ja to od zawsze mam tak że wszystko na PC oglądam ;) Ale mam zamiar zakupić niebawem TV ;)

0

Messi odetchnął z ulgą :P

0

Antek co poleciał :D

0

Kto stawiał dziś u buka na rożne, w końcu zarobił, bo zawsze kiepsko z tym :D

1

@Piotr,1985 Nie mam telewizora :D

0

Kolejna dogrywka, ale oni to uwielbiają :D

1

Hahaha ale jaja.

0

Doliczy pewnie 2 min.

0

@AllBundy Może ktoś się tam chowa jeszcze.

0

Ale fart ahahahaha.

1

A ilu sezonowców odejdzie jeśli nic nie wygramy, plusy są też tego.

2

Spokojnie, awansujemy za rok.

0

@Miszcz Textu FCB Co kto lubi.

0

@viscajasiek Nigdy tego nie rozumiałem, jeden wymyślił a reszta powtarza. Co to w ogóle znaczy. Żenada.

0

@Azi Masakra jakaś.

1

Bawi mnie gdy ktoś pisze jeszcze "xd" to było modne w latach 2000.

0

@PatrychoO O ten zegar co nie chodzi. Moje marzenia.

1

A niech przewalą, olać ten PK. Lepsza LM ale to też poza marzeniami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?