3

0

@donleo12 Messi nie, inni tak. Potrzeba świeżej krwi w drużynie, by miał z kim grać.

1

@Kurkmen Leo powinien zostać, chodzi oto że on nie ma z kim grać, ciągle musi brać ciężar gry na siebie, ileż tak można.. Reszta popieram.

0

@kamson24 Owszem, potrzebna. Tylko pytanie czy nastąpi i jaka, bo powinno się zacząć od dymisji Bartomeu, zwolnieniu Setiena.

1

Sezon zakończony z niczym, zupełnie jak Real kiedyś, śmialiśmy się z nich, teraz oni robią to z nas. Takie upokorzenie w LM, odkąd kibicuję Barcelonie a dokładniej od 2006 roku, coś tak okropnego jeszcze nie miało miejsca. Czas na zmiany, oby one w końcu nastąpiły.

1

Masakra, teraz to powinien już zrobić a nie czekać do marca. Krętacz!

5

Niech zacznie od siebie z decyzją i poda się do dymisji. Obiecanki, a pewnie nic nie będzie. Zniszczył ten klub.

0

Dawać im tylko podwyżki, później dziwne że im się nie chce już grać, osiągnęli wszystko, a kasa leci na konta.

0

Co racja to racja, sięgnęli dna. Niech zrobi to co mówi, a za nim kolejni.

1

Jakich ja czasów doczekałem, Barca dostaje wciry 8-2.

0

Coutinho kolejny gol, jakoś można...

0

8 bramek Bayernu, 1 Barcy. No pięknie.

0

Wyruchali nas bez mydła.

0

Hahahha Coutinho gol.

2

Messi ma dość, załamka widać.

0

Niczym Barca - Real dawno temu.

2

Valverde kucał, Setien stoi jak słup. Zajebiści trenerzy na miarę Barcelony, nie ma co.

2

Ocknął się w 70 minucie. Żenada.

6

Jak niby Barca ma być budowana od początku, skoro młode talenty jak Puig i Ansu grzeją ławę, im się chociaż chce i dają coś od siebie na boisku. Bartomeu out, Setien również.

1

No to po wszystkim, ja pierdziele.

1

Zmiany kurna, zmiany!!!!!!!!!!

3

El Pistolero ładna akcja.

0

Nie ma, spalony.

0

Dokładnie, jedna zmiana to za mało, już powinien być Puig na boisku.

0

Setien pewnie poleci po tym meczu, może zacznie się w końcu rewolucja w tej drużynie, ale póki jest ten nieudacznik Bartomeu, to niezbyt napawa to optymizmem.

0

Naprawdę wcale się nie zdziwię, jeśli Leo odejdzie z Barcy.

1

Barcelona dawniej gwałciła Wszystkich, teraz Barce gwałcą.

0

To jest masakra, co ten Bayern z nami robi.

2

Puig ława, Ansu ława, a idź pan w ciul z takim czymś.

0

Cóż, Barca nie ten poziom co Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?