3

Ok, Leo może być zły na to co się dzieje, ale w tej sytuacji niezbyt ładnie się zachował, jak na kapitana przystało.

7

Tu trzeba zacząć od wywalenia zarządu, nie trenera. Wtedy coś ruszy do przodu.

5

Tak się właśnie robi interesy z Barceloną. Dlaczego Barca ma taki durny zarząd z Bartomeu na czele... Laporta lub Font, niech ratują ten klub.

2

Nieźle, niebawem wydatki na pensje sięgną 90%. Ten zarząd jest popierdzielony.

1

Pamiętam jak Arthur do nas dołączył, ale się człowiek cieszył, będzie ważnym zawodnikiem itp. Cóż, wyszło zupełnie inaczej.

0

Dawać zdecydowanie więcej szans młodym, to coś może z tego będzie na boisku.

14

Śmiech na sali, co się z tym klubem dzieje za kadencji Bartomeu. Ja rozumiem, że Arthur nie prezentuje wysokiej formy, ale żeby wymieniać 23-latka na 30-latka.. a szkoda gadać. Interesy to my robimy transferowe, nie ma co...

22

Taa bo na pewno uwierzę w 400 mln za Ansu :D Bajeczki :D

1

Teraz to już na pewno nie przyjdzie do Barcy :P

1

Żenada, jak oni na siłę chcą się pozbyć z klubu Arthura.

0

@Encore Baton GO ON Nutrition Protein - wanilia, świetny.

27

@Robertinho Dzięki za to że stworzyłeś świetne miejsce dla kibiców FCB, powodzenia w dalszym życiu ;) :D

1

To było niemal pewne, na samym początku wypożyczenia że go nie wykupią.

10

Normalka, da się to zauważyć.

0

Oj jaka szkoda, dziś Getafe byłoby pewnie najlepszą drużyną w La Liga :D

0

@ShawnC Chyba Messi w szczególności i reszta wygrali mu te mecze, ratowali posadę, a nie on swoją taktyką :D Specjalisto :D

1

Niedługo dwa kolejne trofea? :D Na pewno LM z taką grą zdobędziemy :D

23

Powtórzę się, nie da się tak szybko posprzątać takiego gówn*, jakie narobił Valverde przez 3 lata. Setien za mało czasu miał by to ogarnąć po swojemu.

18

I dobrze, niech Pjanić zostanie w Juve, lub idzie do innego klubu. Jest to świetny piłkarz, ale mogli go sprawdzić z 3-4 lata temu. Lepiej niech zostanie Arthur, jest młody i wierzę że teraz pokaże na co go stać, bo widać zmienił podejście.

8

Nie wiem jak można brać pod uwagę Pjanića, co się dzieje z tą Barcą..

8

Byli lepsi a nadal są za nami w tabeli, pierdzieli trzy po trzy.

0

@Colon Maluch 126P, jestem dumny.

2

@katalonia15 Od siebie polecam William Peel.

1

@IronSanHybrid Głupota ludzi nie zna granic :/

0

@SonBarcaGoku Otóż to, dobrze piszesz.

2

@Chaoss Może dla Ciebie :) Ja mam wystarczająco dużo sprzętu by sobie radzić, trenować wszystkie partie :) Pewnie na siłowni lepiej, ludzie Cię obserwują, czekasz w kolejce :) A ja mam w domu spokój, można się idealnie skupić na treningu :)

20

Ja to mam tylko nadzieję, że Ter Stegen I Arthur zostaną w klubie.

2

@IronSanHybrid Panieee, daj spokój, szusza okropna.. Codziennie trzeba podlewać wszystko :/ A to dopiero koniec kwietnia.. A lato ma być bardzooo suche..

3

Jak to dobrze, że sprzęt do ćwiczeń mam w domu, nie trzeba siłowni na którą i tak nigdy nie chodzę, bo po co. A do fryzjera śmigam do znajomej :D Współczuję tym, co nie są w takiej sytuacji.. ;) Może co niektórzy dzięki temu odkryją w sobie nowy styl :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?