0

Fakt, Messi postąpił jak postąpił, ale może teraz gdy wszystko wyszło na jaw, Bartomeu gdyby odszedł i nowy zarząd, nowy projekt, kto wie, może jeszcze Leo zakończy karierę w Barcelonie, tak jak o tym wspomina że chciał tego bardzo. Są nowi młodzi zawodnicy, dokonać jeszcze transfery i myśleć pozytywnie.

0

@Mroziu Hmm no 26 lat, za taką kasę, nic tylko brać. Doświadczenie ma już spore.

50

Dobrze Leo, ciśnij po tym nieudaczniku! Może Koeman ogarnie to wszystko, a Bartomeu won z klubu jak najdalej, może teraz będzie łatwiej o podpisy o wotum nieufności.

1

Messi może sobie zażyczyć... Bez komentarza. Fajna opcja z Depay, jest młody i 40 mln za dwóch to niewiele.

3

Trzeba trzymać kciuki za niego, mimo wszystko nadal w niego wierzę.

0

Co jak co, ale jeśli faktycznie zostanie, to fajna na pewno będzie atmosfera w szatni. Sorry chłopaki, plan nie wypalił, zostaje z Wami :)

0

Ale cyrk, sami nie wiedzą jaki kontrakt zawierali.

1

Ciekawe jak to będzie teraz wszystko wyglądać w szatni, nie wyobrażam sobie tego.

1

Pique lub Ter Stegen, oni się świetnie nadają.

36

Jak mnie śmieszą, a zarazem denerwują te "symboliczne" kwoty, lub za darmo, znaleźli sobie biedronkę na promocji :D

0

@PatrykBarca Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, byle były w końcu sukcesy.

0

Hehe no to ciekawie się robi, Messi narobił dymu w klubie, a teraz ma zostać :) Ciekaw jestem, gdyby pozostał co by powiedział wtedy, czy nadal by milczał :D Oby tylko Koeman nie zmienił nic, postawił na Cou i Antka tam gdzie ich pozycje. A Leo jak zostanie to spoko, wpływu na to nie mamy, może z nowym zarządem zostanie jeszcze na dłużej, i projekt Koemana się powiedzie :D

4

Jak widać inne kluby idą na całego, chcecie się pozbyć zawodników? To my ich przygarniemy, ale oddajcie nam ich za free :)

1

Dobrze wykonywał swoją robotę, niech mu się teraz układa w Sevilli. Teraz pora na innych aby odeszli.

0

Jeszcze wyjdzie na to, że Leo zostanie w klubie na ten rok. Samo to że w razie "w" inny klub musi spłacać.

2

Leo chce odejść - OK na siłę nic nie ma, ale nie rozumiem tego, czemu nie potrafi w końcu przemówić publicznie, jak na kapitana przystało pasowałoby to zrobić. Póki co wszystko stoi w miejscu, oni nadal opierają się na projekcie z Messim.. zero planowania kadry na nowy sezon z nowym projektem, bo tylko codziennie informacje o Leo z których nie wynika nic konkretnego, w koło Macieju. Troszkę kiepsko.

0

Chcieć mogą, ale Leo już na pewno podjął decyzję.

2

Normalnie szopka, takie rzeczy tylko w Barcelonie.

2

@Najdluzszynick Ważne jest to, że on i tak czy teraz czy za 2 lata by odszedł, tylko szkoda że to następuje w taki sposób. Dokładnie, Messi jest legendą, ale to Barcelonie zawsze będę kibicował.

8

Fajnie gdyby Leo został, ale pewnie to już nierealne. Z drugiej strony ciekaw jestem, jak to by wyglądało w drużynie bez niego, ta nowa odbudowa klubu, bo mamy młodych zdolnych zawodników. Najważniejsze, zobaczyć całą drużynę na boisku grającą, nie tylko opierającą się na Leo.

1

Z całym szacunkiem do Leo, ale jeśli naprawdę chce odejść, i nawet dymisja Bartomeu nic nie zmieni, to cóż droga wolna, na siłę nic z tego nie będzie. Szkoda tylko, że w taki sposób.

0

No proszę, a jednak się da obniżyć, tylko w Barcelonie tak dużo płacili i ciągłe podwyżki :) Oczywiście Marca, więc z przymrużeniem oka jak dla mnie.

1

Szybko Messi przedstawia swoje warunki ;P

0

Może być gorąco, Leo powinien mieć ze sobą taczki i wywieźć Bartomeu :D

0

Ciągle budują nowy projekt, obietnice, i co roku to samo..

4

Z drugiej strony ciężko uwierzyć w to, że Leo bez pożegnania w taki sposób by odszedł, niby poważne źródła potwierdzają, a człowiek nadal się łudzi, że to wszystko nacisk na zarząd ostateczny i to Bartomeu wyleci..

1

Ja wiem że Leo i tak kiedyś by odszedł, ale kurde nie w taki sposób..

2

Nie tak to miało wyglądać, legenda Barcy opuszcza klub w taki sposób...

1

Jak Leo odejdzie, to Bartomeu już leży, nic go nie uratuje i będzie musiał podać się do dymisji już teraz, ludzie go zniszczą, więc ktoś wygra te wojnę :P Prędzej wierzę w pozostanie Messiego, on liczy na to, że wywali tą informacją nieudacznika Bartomeu :D

0

Bartomeu jest już skończony, on nawet nie dotrwa do marca. Kibice mu tego nie zapomną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?