3

Już widzę jak Bayern wykupuje go za 120 mln.

0

Bramka zajebista, my na początku bez punktów, super... Niech wywiozą na taczkach Valverde...

0

Aduriz.. ehh zajebiście :/

4

Co za głupota, jeszcze bez obowiązkowego wykupu. Żenujące posunięcie zarządu. Tyle kasy za niego zapłacono..

0

Ależ było blisko

0

Zajebiście, jeszcze Suarez do zmiany..

0

Nie no masakra...

1

Patrzę na skład i nie dowierzam własnym oczom. Fajna pomoc.

11

Chyba im się coś poprzestawiało z tą wymianą Dembele + Cou.

0

Wielka szkoda że odszedł z klubu tak wcześnie. Kapitalny napastnik.

0

Ciekawe czy dobrze robią chcąc jego powrotu..

1

Masakra, ile to będzie jeszcze trwać, mogłoby się to już skończyć.

0

Zawsze to dłużej odpocznie na długi sezon :D

5

Dobry transfer :)

2

Akurat bardzo dobrze, będzie bardziej wypoczęty. Po kieszeni na pewno odczuje taką grzywnę :)

1

Dać młodym szansę a nie kurcze tylko sprowadzać nowych, Malcom już się nagrał.

22

Szkoda, po co był w ogóle jego transfer, mógł spokojnie iść do Romy, tam miałby zapewne pierwszy skład. Oby mu się teraz dobrze kariera układała. Obyśmy tego nie żałowali.

0

Troszkę popłynął :D

4

Coutinho, Dembele i 40 baniek to dla nich mało? I bardzo dobrze, bo to byłby głupi ruch pozbywać się ich za Neymara.

0

W końcu koniec tego wszystkiego. Zobaczymy jak się sprawdzi w Barcelonie.

0

Szopka się zaczyna, o ile to w ogóle prawda.

4

@ronaldinho777 widzę że weekend jeszcze trzyma.

0

Niech wraca do formy i pierwszego składu :)

40

Niech wróci jeszcze Laporta i będzie świetnie.

0

Messi z tą reprezentacją nic już raczej nie osiągnie, nie udało mu się lata wstecz z innymi piłkarzami, to teraz tym bardziej. Szkoda.

0

Co za głupota się go pozbywać...

0

@Gacu95 Gdzie? Jak druga gorsza to zostaje w tej za 2k. Nie porównuj codziennej pracy fizycznej człowieka np. na budowie do grania w piłkę.

2

Neymar to świetny piłkarz, ale nie jest wart wymiany za takich piłkarzy jak Dembele I Coutinho. Rakiete im dać w pakiecie + kasa.

0

Cóż, teraz w sporcie liczy się tylko kasa, kto da więcej.

10

Oni są chyba nienormalni, Dembele i Coutinho + kasa za Neymara, popierdzieliło ich do reszty całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?