Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Już widzę jak Bayern wykupuje go za 120 mln.
0
Bramka zajebista, my na początku bez punktów, super... Niech wywiozą na taczkach Valverde...
0
Aduriz.. ehh zajebiście :/
4
Co za głupota, jeszcze bez obowiązkowego wykupu. Żenujące posunięcie zarządu. Tyle kasy za niego zapłacono..
0
Ależ było blisko
0
Zajebiście, jeszcze Suarez do zmiany..
0
Nie no masakra...
1
Patrzę na skład i nie dowierzam własnym oczom. Fajna pomoc.
11
Chyba im się coś poprzestawiało z tą wymianą Dembele + Cou.
0
Wielka szkoda że odszedł z klubu tak wcześnie. Kapitalny napastnik.
0
Ciekawe czy dobrze robią chcąc jego powrotu..
1
Masakra, ile to będzie jeszcze trwać, mogłoby się to już skończyć.
0
Zawsze to dłużej odpocznie na długi sezon :D
5
Dobry transfer :)
2
Akurat bardzo dobrze, będzie bardziej wypoczęty. Po kieszeni na pewno odczuje taką grzywnę :)
1
Dać młodym szansę a nie kurcze tylko sprowadzać nowych, Malcom już się nagrał.
22
Szkoda, po co był w ogóle jego transfer, mógł spokojnie iść do Romy, tam miałby zapewne pierwszy skład. Oby mu się teraz dobrze kariera układała. Obyśmy tego nie żałowali.
0
Troszkę popłynął :D
4
Coutinho, Dembele i 40 baniek to dla nich mało? I bardzo dobrze, bo to byłby głupi ruch pozbywać się ich za Neymara.
0
W końcu koniec tego wszystkiego. Zobaczymy jak się sprawdzi w Barcelonie.
0
Szopka się zaczyna, o ile to w ogóle prawda.
4
@ronaldinho777 widzę że weekend jeszcze trzyma.
0
Niech wraca do formy i pierwszego składu :)
40
Niech wróci jeszcze Laporta i będzie świetnie.
0
Messi z tą reprezentacją nic już raczej nie osiągnie, nie udało mu się lata wstecz z innymi piłkarzami, to teraz tym bardziej. Szkoda.
0
Co za głupota się go pozbywać...
0
@Gacu95 Gdzie? Jak druga gorsza to zostaje w tej za 2k. Nie porównuj codziennej pracy fizycznej człowieka np. na budowie do grania w piłkę.
2
Neymar to świetny piłkarz, ale nie jest wart wymiany za takich piłkarzy jak Dembele I Coutinho. Rakiete im dać w pakiecie + kasa.
0
Cóż, teraz w sporcie liczy się tylko kasa, kto da więcej.
10
Oni są chyba nienormalni, Dembele i Coutinho + kasa za Neymara, popierdzieliło ich do reszty całkowicie.