Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valverde zostanie i znowu będzie to samo w przyszłym sezonie w LM, on nie potrafi wyciągać wniosków, fakt że zawodnicy też nawalili, ale trener powinien mieć nad nimi kontrole. I znowu tacy zawodnicy jak Cou, Malcom będą się marnować o ile zostaną.
4
Szkoda gadać o tej pomocy, kolejny raz to samo. Tragedia.
0
Zostawić go, przesunąć tylko na jego nominalną pozycję.
1
Jak się go wystawia do gry na skrzydle to co tu się dziwić? Cou powinien zostać.
3
Coutinho zostawić i ustawić go na jego najlepszej pozycji, to samo Umtiti najlepiej niech podda się operacji i problem zniknie.
2
Cóż, prawda jest taka że Leo nam wszystkiego nie wygra, inni też muszą coś od siebie dać.
8
Niech dokończy już ten sezon i najlepiej byłoby go pożegnać. Zawodnicy też winni, ale Valverde nie wyciągnął ponownie wniosków z poprzedniego sezonu.
1
Tyle niby rotacji było, że wypoczęci, mamy efekt końcowy. Im się nie chciało grać, nowe kontrakty im dać.
2
I właśnie tu można być złym na Valverde, chłop się stara, najlepszy ze Wszystkich, a mimo to on go ściąga. Masakra, szkoda że reszta nie zagrała choć w połowie jak tak Vidal.
0
Upokorzenie, nie zasługują nasi na ten finał. Trener do zwolnienia. Mało ważne że mistrza my zdobyli, tak dać się wydymać drugi rok z rzędu, żadnej nauczki.
0
Dobranoc.
11
Przecież gdyby Grał Firmino i Salah to oni by nas chyba rozjechali w pył.
0
Nie wierzę w to!!!!!!!!!!!!
0
To teraz się zacznie.
8
Zaraz mnie coś trafi!!!!
0
Teraz to będą nerwy.
0
Ja pierdziele.....!!
0
Pilnować i jeszcze raz pilnować tego co osiągnęliśmy w pierwszym spotkaniu. Vamosss jazda Barca!!
1
To mamy jeszcze lepszą drogę do finału. Szkoda jednak że nie zagra.
2
Aż ciary są jak się to ogląda, niesamowite :)
10
Oby mu się powiodło w Barcelonie i osiągnął z nią wiele, ogromny potencjał i widać ma mądrze w głowie :)
5
Masakra u niego z tymi kontuzjami, jak tak dalej pójdzie to wiele z niego klub nie skorzysta...
0
Ważne by w końcu wygrać LM i tam rzucić wszystkie siły ;)
0
Teraz to mogą nawet i przegrać, nic złego się nie stanie :) Ważniejsza LM i PK :)
26
Świetny transfer za grosze. Poświęca się dla drużyny na maxa.
8
Wypowiedzi czy też wywiady z Leo to zawsze najwyższa półka.
0
Dokładnie, najlepsze jest to że mamy w drużynie geniusza piłki nożnej.
0
Mamy 3-0, super wynik, ale ta sytuacja Dembele.. mógł zrobić wszystko.. żebyśmy tego nie żałowali, bo mogło być już pewne 4-0. Wiemy co się działo w poprzednim sezonie z Romą.
1
Co on zrobił!!!!!!
1
Vidal co za kocur.