Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mistrz!!!!!!
1
Leoooooo co za brama!!!!
0
Leoooooooooo!!!!!
9
Brawo Mats!
2
El Pistoleroooooo!!!!
1
Dobry skład, to będzie super wieczór :) Vamooos Barca!!
3
Co za żenujące zachowanie, wstyd.
0
Wytrzymali cały mecz i ataki Spurs, mieli swoje okazje, dla mnie zagrali świetnie.
1
Wielkie brawa dla Ajaxu, zagrali dziś kapitalnie. Widzę ich w finale.
0
Ajax ich miażdży na ten moment.
4
Ajaxxxx goooooool :)
0
Dlatego się dziwię, dla mnie to chore prawo.
34
Wcale mu się nie dziwię, przecież on może mieć podstawę gry w zespole z wyższej półki.
2
Dominacja Barcy w Lidze trwa i oby jak najdłużej :)
0
Campeones!!! Campeones!!!! Oleeee!! Oleeee!! Oleeee!! Mamy to!! Teraz po LM i PK! VeB!!!!!! :)
0
I po co znowu szukać Leo?
0
Campeones!! Campeones!! :)
0
Leoooooooooo! W końcu!!!!!!!!!!
0
Jakie to jest śmieszne gdy zawodnik rywali leży przy murze :D
0
Znowu Cou ajjj
0
Dziwne prawo, siedzieć 2 lata i teraz uniewinniony.
0
Gruby goooooooooool :D
0
Karniaczek :D
1
Alenaaaaaaaaaaaaa :)
19
Kolejny ważny krok wykonany w drodze po Mistrzostwo :) VeB!!
1
Albaaaaaaaaaaaa błyskawiczna odpowiedź!!!!!!!!!!!
0
Zajebiście po prostu......
28
Zasłużył na bramkę, jest w świetnej formie :)
1
Lenglet!!! :)
2
Oj będzie się działo :) Czekam z niecierpliwością już na to spotkanie :)