Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech dadzą od razu 200 mln i po sprawie.. przecież inne kluby wiedzą, że Barca ma teraz kasy, więc chcą wydoić jak najwięcej, tym bardziej że klub nikim ważnym się nie wzmocnił, bo przespali okienko a pozostało już niewiele czasu.
1
Jak widać nie było nauczki z Ardą, ale zobaczymy jak to z nim będzie, może się mylę, oby.
0
Skończy się na tym że nikt nie odejdzie i będą płacić pensje za nic.
0
Podwójny pech, przegrana z Realem i kontuzja naszej najlepszej 9.
0
To teraz pozamiatane ostatecznie.
0
Asensio ale brama....
0
Real to ma pomoc..
0
Taki jest kurna udany zarząd, a ludzie na nich głosowali zaślepieni trypletem. Bardzo dobrze że tak uważają, może szybciej wylecą z klubu jak piłkarze się zaczną wkurzać.
0
Kiedyś i tak jeśli coś ma na sumieniu to wyjdzie.
0
Aż dziw że nie zmniejszyli :D
4
Ostatnia wypowiedź to coś podobnego ala Enrique.
2
Niby niedawno a teraz kupić go za 14 mln to tylko marzenie.
0
Jeśli zarządowi uda się sprowadzić jeszcze Coutinho i Dembele to będzie dobrze, choć wątpię w to, bo oni lepiej w Chinach robią zakupy..
3
Taja prawda, to wygląda jakby Bartomeu razem z pozostałymi dostali od kogoś kasę by niszczyć klub :/
0
Ehh z każdym dniem jest coraz gorzej w FCB..
45
W te 57 mln za Neymara nie uwierzę nigdy.
0
Nie sądziłem że aż tyle mu dadzą, ale to dobrze :D
8
A później będzie płacz i patrzenie jak Real nas upokarza na własnym terenie, a idź pan w ciul z takimi transferami.
0
Na szczęście koniec bo nie dało się na to patrzeć..
0
Real nas upokarza w 10
0
Ale huknął..
8
Nie ma to jak rozpocząć sezon w Hiszpanii od wała :D
0
Jeszcze pchnął sędziego hahaha
0
Ronaldo hahahaha
0
Przyjdzie Paulinho będzie lepiej hahah
0
Ronaldo brama..........
0
Ale karnego to nie było :P
0
Leooooooooooooo :)
0
Karny!!!
0
Pique swojak ;/