0

Niech dadzą od razu 200 mln i po sprawie.. przecież inne kluby wiedzą, że Barca ma teraz kasy, więc chcą wydoić jak najwięcej, tym bardziej że klub nikim ważnym się nie wzmocnił, bo przespali okienko a pozostało już niewiele czasu.

1

Jak widać nie było nauczki z Ardą, ale zobaczymy jak to z nim będzie, może się mylę, oby.

0

Skończy się na tym że nikt nie odejdzie i będą płacić pensje za nic.

0

Podwójny pech, przegrana z Realem i kontuzja naszej najlepszej 9.

0

To teraz pozamiatane ostatecznie.

0

Asensio ale brama....

0

Real to ma pomoc..

0

Taki jest kurna udany zarząd, a ludzie na nich głosowali zaślepieni trypletem. Bardzo dobrze że tak uważają, może szybciej wylecą z klubu jak piłkarze się zaczną wkurzać.

0

Kiedyś i tak jeśli coś ma na sumieniu to wyjdzie.

0

Aż dziw że nie zmniejszyli :D

4

Ostatnia wypowiedź to coś podobnego ala Enrique.

2

Niby niedawno a teraz kupić go za 14 mln to tylko marzenie.

0

Jeśli zarządowi uda się sprowadzić jeszcze Coutinho i Dembele to będzie dobrze, choć wątpię w to, bo oni lepiej w Chinach robią zakupy..

3

Taja prawda, to wygląda jakby Bartomeu razem z pozostałymi dostali od kogoś kasę by niszczyć klub :/

0

Ehh z każdym dniem jest coraz gorzej w FCB..

45

W te 57 mln za Neymara nie uwierzę nigdy.

0

Nie sądziłem że aż tyle mu dadzą, ale to dobrze :D

8

A później będzie płacz i patrzenie jak Real nas upokarza na własnym terenie, a idź pan w ciul z takimi transferami.

0

Na szczęście koniec bo nie dało się na to patrzeć..

0

Real nas upokarza w 10

0

Ale huknął..

8

Nie ma to jak rozpocząć sezon w Hiszpanii od wała :D

0

Jeszcze pchnął sędziego hahaha

0

Ronaldo hahahaha

0

Przyjdzie Paulinho będzie lepiej hahah

0

Ronaldo brama..........

0

Ale karnego to nie było :P

0

Leooooooooooooo :)

0

Karny!!!

0

Pique swojak ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?