0

Co za chory rynek transferowy, co za chore ceny za tak młodych piłkarzy.

0

Coutinho zdecydowanie na tak, ale z Paulinho daliby sobie już spokój.

0

Ale zajebiście przeczytać o Robercie :)

0

Bardzo dobrze, to byłaby głupota gdyby mu ją dali.

0

Na Neymara ich stać taką kasę wywalać a na Sancheza za duże wymagania? Dziwne.

0

Dokładnie, zawsze byłem zwolennikiem jego transferu do Barcy, szkoda że się nie udało.

0

W pełni się zgadzam z tym co napisałeś.

0

Mógłby się w końcu określić co zamierza..

0

Niech sobie przerobi zdjęcie w koszulce Realu to go tam zobaczy :D

0

Najchętniej to bym pojechał to Barcelony i wywiózł ten cały zarząd na taczkach.

2

W końcu, tam gdzie jest jego miejsce, oby tylko dostawał szanse od trenera.

0

Oby się tylko nie mylił :)

0

Ale pech hehehe

0

Co on porobił ja pierdziele!

0

Neymar jest niesamowity...

1

Neymar ale akcja!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Cóż za nagły zwrot akcji.. dopiero było że na 90% odejdzie..

0

Najlepiej to byłoby gdyby sam Neymar wypowiedział się publicznie co zamierza..

0

Zdecydowanie na NIE, lepiej aby został w drużynie.

0

Jeśli Neymar serio ma odejść, to Coutinho na jego miejsce jest idealnym wyborem.

0

Gdyby Ney odszedł za taki hajs to i tak nasz bezmyślny zarząd nikogo dobrego by nie sprowadzili.

0

Mbappe 190 mln hahah :D

0

To co się dzieje na rynku transferowym jest chore.. takie kwoty za zawodnika, podpis i sam kontrakt? Świat schodzi na psy.

0

Akurat jemu to ja nie wierzę.

1

Dziwi mnie naprawdę że chce odejść z takiego klubu jak Barca do PSG.. Chyba serio kasa tam go ciągnie.

0

W styczniu? Najlepiej to wcale.

1

Jeśli to prawda to masakra, nie sądziłem że tego będzie chciał niż pozostać w Barcelonie. Trzeba czekać na kolejne informacje.

3

Skoro mu zależy tylko na kasie a nie na trofeach, to niech idzie, jego wybór, tylko że tam za wiele nie osiągnie, bo Liga dużo słabsza od Hiszpańskiej.

0

Oby to ostatnie mu się spełniło w nadchodzącym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?