Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za chory rynek transferowy, co za chore ceny za tak młodych piłkarzy.
0
Coutinho zdecydowanie na tak, ale z Paulinho daliby sobie już spokój.
0
Ale zajebiście przeczytać o Robercie :)
0
Bardzo dobrze, to byłaby głupota gdyby mu ją dali.
0
Na Neymara ich stać taką kasę wywalać a na Sancheza za duże wymagania? Dziwne.
0
Dokładnie, zawsze byłem zwolennikiem jego transferu do Barcy, szkoda że się nie udało.
0
W pełni się zgadzam z tym co napisałeś.
0
Mógłby się w końcu określić co zamierza..
0
Niech sobie przerobi zdjęcie w koszulce Realu to go tam zobaczy :D
0
Najchętniej to bym pojechał to Barcelony i wywiózł ten cały zarząd na taczkach.
2
W końcu, tam gdzie jest jego miejsce, oby tylko dostawał szanse od trenera.
0
Oby się tylko nie mylił :)
0
Ale pech hehehe
0
Co on porobił ja pierdziele!
0
Neymar jest niesamowity...
1
Neymar ale akcja!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Cóż za nagły zwrot akcji.. dopiero było że na 90% odejdzie..
0
Najlepiej to byłoby gdyby sam Neymar wypowiedział się publicznie co zamierza..
0
Zdecydowanie na NIE, lepiej aby został w drużynie.
0
Jeśli Neymar serio ma odejść, to Coutinho na jego miejsce jest idealnym wyborem.
0
Gdyby Ney odszedł za taki hajs to i tak nasz bezmyślny zarząd nikogo dobrego by nie sprowadzili.
0
Mbappe 190 mln hahah :D
0
To co się dzieje na rynku transferowym jest chore.. takie kwoty za zawodnika, podpis i sam kontrakt? Świat schodzi na psy.
0
Akurat jemu to ja nie wierzę.
1
Dziwi mnie naprawdę że chce odejść z takiego klubu jak Barca do PSG.. Chyba serio kasa tam go ciągnie.
0
W styczniu? Najlepiej to wcale.
1
Jeśli to prawda to masakra, nie sądziłem że tego będzie chciał niż pozostać w Barcelonie. Trzeba czekać na kolejne informacje.
3
Skoro mu zależy tylko na kasie a nie na trofeach, to niech idzie, jego wybór, tylko że tam za wiele nie osiągnie, bo Liga dużo słabsza od Hiszpańskiej.
0
Oby to ostatnie mu się spełniło w nadchodzącym sezonie :)