0

Po takim transferze Neymara było się tego spodziewać..

0

Coutinho i Dembele, o nich zarząd powinien mocno walczyć by dołączyli do Barcy.

1

200 mln? Niech sobie nadal siedzi w tym Monaco lub idzie do innej drużyny, Neymar rozumiem, już osiągnął wszystko drużynowo i w reprezentacji choć i tak nie popieram takich sum, ale Mbappe? W dodatku 18 lat..

1

Obi ich marzenia legły w gruzach :)

0

Klopp i Wenger bardzo mądre wypowiedzi, teraz jest 200 a następnie będzie 300..

2

Co by nie mówić to piękne pożegnanie z jego strony.

0

Oby zarząd go sprowadził, byłby przyszłością Barcy na lata.

1

To że odstawił szopkę w pełni się z nim zgadzam.

0

Zobaczymy co tam osiągnie, czy mu będzie tak dobrze jak w FCB.

2

I w końcu koniec tej sagi, teraz tylko mądrze zainwestować te pieniądze, choć za panowania Bartomeu mam pewne obawy.. oby tylko sprowadzili kogoś klasowego, Dembele + Coutinho, to byłoby coś..

1

Tak jak dał słowo na 200% że Neymar zostaje, tak samo jak o Alexisie kiedyś, jemu w nic nie warto wierzyć.

1

To Dembele do Barcy ;)

1

Spotkają się w LM i Messi im dokopie :)

2

Neymar robi krok w tył, ale jego decyzja.

0

Czas najwyższy by się z nim pożegnać, w ogóle nie powinni go sprowadzać do Barcy.

0

Czyli teraz to już wszystko pewne skoro klub wydał taki komunikat.

0

Niech dają 222 mln i tyle w temacie.

2

Zobaczymy czy będzie tak jak mówił Bartomeu, że nie puszczą Neymara za mniej niż 222 mln, jak zrobią inaczej, to Bartomeu sporo straci na zaufaniu i liczę że wyleci z klubu, a na jego miejsce wróci Laporta, jedyny normalny człowiek na to miejsce.

55

Jeszcze za nimi zatęskni, żeby tak się Barca spotkała z PSG w LM i im spuściła manto, o ile w niej zagrają, bo różnie może być.

1

Jak ja się cieszę że to wszystko się już kończy, niech idzie sobie do Paryża jak mu nie odpowiada gra w FCB i tylko kasa mu w głowie z ojcem, śmiałbym się gdyby nie dostosował się do gry w PSG.

0

Świetnie to opisałeś, również pozdrawiam!

0

Również chciałbym aby Ney został, ale jego postawa jest rozczarowująca..

0

Ha ha nieźle się uśmiałem :D

0

Czyli znowu wszystko pod górkę.

0

Jak widać nie, bo w Barcelonie panuje inna moda..

7

Oby nie odszedł, jako zmiennik spisuje się znakomicie.

1

A jutro będzie news że leci do Paryża :D

19

Gdy Thierry grał w FCB to były również piękne czasy, szkoda że ten czas tak szybko mija..

3

Mam nadzieję że to wszystko niedługo się już skończy, człowiek wraca z roboty, chce sobie poczytać, a tu na głównej od razu Neymar..

0

Zobaczymy co mu będzie z kasy jak pucharów zabraknie :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?