1

Eee tam nie jest kompletny bo karnego przeciez nie trafił heh ;)

0

Dobra decyzja, ciekawe jakie zarobki ile mu sie podniosło. Teraz tylko niech forma dopisuje.

0

Nie mozna lekceważyc żadnego rywala ;)

26

El Pistolero sie rozkręca z kazdym meczem co bardzo cieszy ;) widać że ma juz ta pewnośc siebie.

1

Teraz będzie 50 artykułów o tym że Leo nie strzelił karnego ;)

1

Dobry tekst, wszystko ładnie podsumowane. Nie ma co sie czepiąc Leo i jego nie strzelenia karnego, to tylko człowiek, aczkolwiek szkoda ze nie mógł go wykonac Suarez, bo napewno wiele by to dla niego znaczyło gdyby udało mu się zdobyc hat-trick. A sprawa awansu ? będzie cięzko napewno bo jak City się napewno nie podda i rusza to ataku. Ale wierze że kibice pomogą swoim dopingiem tak jak i na Etihad Stadium ;)

0

Masakra ale Arsenal odwalił wczoraj :P teraz Monaco u siebie więc pewnie awans mają.

2

Masakra, czemu znowu o 16 jak ja nie lubię tej godziny.. no ale trzeba wygrac i liczyc nadal na szczęscie że Real gdzies zgubi jeszcze pkt.

0

222 cm o ja pitole :D

4

Ja nadal żałuje że Tata musiał odejsc. Szkoda że nie dano mu jeszcze jednneg sezonu, bo jestem pewien że pokazał by swoje umiejętnosci trenerskie.

3

Widac było po Leo że jest wsciekły, po jak tylko dobiegł końcowy gwizdek to Messi jako pierwszy szybko udał się do szatni. Ale i tak robi dla zespołu więcej niz brak tego gola z karnego.

0

To sa właśnie tzw. sezonowcy...

0

Luis dopiero sie rozkręca :)

0

Eee za 50 mln to przesada lekka...

1

Hmm jak uda mu sie sprowadzic Pogbe to będzie ciekawie ;)

1

Mimo tego że gramy teraz na Camp Nou to trzeba uważac bo nie takie cuda sie w piłce dzieją. Heh zawsze kojarzyłem i zapamiętałem Demichelisa w długich włosach z kitką z tyłu, a wczoraj go nie poznałem na boisku :D

0

Hhehe dobre porównanie :D Andres jeszcze wróci do formy tak jak grał za Pepa, napewno :)

1

Kun tez jest zajebisty, wiem gra w City ale wczoraj poszedł jak burza miedzy dwona naszymi i strzelił brame. Trzeba na niego uważac w rewanżu bo napewno sie łatwo nie poddadzą. Yaya Toure juz będzie mógł grać tak ?

3

Hahah tylko się osmiesza :) a co Adriano juz sie nie nalezy gra ?

1

Na Camp Nou trzeba zrobić miły prezent tym kibicom którzy wczoraj tak dzielnie dopingowali z całych sił i awansowac :)

0

No szkoda szkoda że to Luis nie wykonywał, pierwszy hat-trick dla niego to byłoby napewno cos wspaniałego.

13

Jak w drugiej połowie wczoraj słychac było naszych śpiewających hymn Barcy to az ciary mnie przeszły !! :)

13

No gdyby Messi trafił to pewnie los awansu byłby rozstrzygnięty, ale co tam damy rade na Camp Nou :) VeB !

0

Szef ma rację, to że Leo wczoraj nie strzelił karnego to nie znaczy że druzynie nic nie dał.

1

Widzieć wczoraj tak cieszącego się Suareza bo pierwszej strzelonej bramce, bezcenne :) Co zamieszanie w Katar bo myślą kogo skusić dolarami żeby sprzedał się dla kraju ?

1

Hmm gdyby City tak zagrało w pierwszej połowie jak to uczynili w drugiej, to kto wie jaki wynik końcowy byłby meczu. Trzeba się cieszyć i z tego 2-1 choć była szansa na 3 gola ale to tylko sport i zdarza sie nawet najlepszym, a Messi i tak da nam jeszcze wiele radości ;)

0

Oj jakie to mocne , brawo !

3

El Pistolero powaraca na dobre widac ! Brawo Luis oby tylko takich bramek i pieknych chwil dla Ciebie jak i całego zespołu więcej :)

0

Druga połowa nie była efektowna w wykonaniu naszych, ale ważne że udało się osiągnąć cel jakim było zwycięstwo.

1

Niestety ale pierwszą połowe meczu to ja straciłem prawie całą na szukanie linków bo się zacinało albo opoznienie 30 sekund a takie ogladanie jest bez sensu.. ale na druga juz miałem :) w rewanżu na Camp Nou nie jest wszystko rozstrzygnięte bo City będzie nadal szukac gola, ale wierzę że nasi się juz postaraja i wybija im z głowy marzenia o awansie raz dwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?