1

Tylko spalone ciągle i wrzutki na trybuny a by to uj !

0

Podziękujmy Alvesovi, a on chce kontrakt na 3 lata i to juz ostatni najwyzszy :)

1

Miec -1 do Realu i przegrywac z Malaga na Camp Nou, bezcenne !

1

Kurna no nic nie wychodzi jak na złośc ...

0

Kurde noo 26 min ....

1

Rakitic wchodzi !

0

Musi cos wpaść szybko bo będzie zle !

0

Dawac jazda !!!!!!!!!!

4

W końcu Malaga popełni jakis błąd i Barca wbije a potem juz poleci !! wygramy to ! :)

1

Haha Lewy 2 bramy strzelił teraz był karny i strzelał Robben łysy nie dał Lewemu hat-tricka.

3

Pierwsza połowa : okropna !!!! brac sie w drugiej do roboty bo autobus narazie nie do przejścia .. chyba juz o City mysla, żeby tylko przez ten błąd Alvesa mecz nie poszedł w piz** .. no ale cóż jazda w drugiej po zwycięstwo !!!!!!

0

Maskara......

0

Dobrze sie kurna trzymaja, cięzko będzie ich złamać w obronie

1

Spokojnie, po przerwie odrobimy ! choc moze do przerwy do szatni cos wciśniemy

0

Blisko było !

0

Alves jak zawsze najwięcej do powiedzenia do sedziego ma

0

Ja pitole ale korek w polu karnym ...

2

Te kasztanki dobrze z opałow wychodza jak narazie...

1

Spore te autobusy teraz PKP posiada w ofercie.

0

Hejty na Alvesa ? a jak Montoya popełnił jakis bład to tez moment najazd !

3

Macie Alvesa a narzekaliscie na Martina

0

Ja prd co za błąd...

0

Szkoda że nie ma Bartry, ale cieszy że jest Rafa ! :) 3 pkt obowiązkiem na Camp Nou ! VeB !! :)

1

Damy radę i wygramy z nimi ! :)

1

To bardzo dobry zawodnik i chociaż gra w dobrym Europejskim klubie, a to tez ma znaczenie, nie to co Douglas. Super będzie jak Barcy uda sie go ściągnąć na Camp Nou.

0

Bartomeu nagle we wszystkim sie udziela i probuje z każdej strony ratowac swój tyłek na nowe wybory. Oby tylko ludzie na niego nie głosowali.

1

Skład Mundo tylko że za Mathieu niech zagra Bartra ;)

0

Wielki Szef ma całkowita rację, Messi jest tylko jeden i drugiego takiego juz nie będzie :)

0

Ja prd Montoya nawet na Camp Nou na ławke sie nie łapie.. ale trudno taka decyzja trenera.

0

Czyli według dotychczasowych porównań, Leo dzis strzela bramkę a Malaga kolejna wtopa :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?