Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko spalone ciągle i wrzutki na trybuny a by to uj !
0
Podziękujmy Alvesovi, a on chce kontrakt na 3 lata i to juz ostatni najwyzszy :)
1
Miec -1 do Realu i przegrywac z Malaga na Camp Nou, bezcenne !
1
Kurna no nic nie wychodzi jak na złośc ...
0
Kurde noo 26 min ....
1
Rakitic wchodzi !
0
Musi cos wpaść szybko bo będzie zle !
0
Dawac jazda !!!!!!!!!!
4
W końcu Malaga popełni jakis błąd i Barca wbije a potem juz poleci !! wygramy to ! :)
1
Haha Lewy 2 bramy strzelił teraz był karny i strzelał Robben łysy nie dał Lewemu hat-tricka.
3
Pierwsza połowa : okropna !!!! brac sie w drugiej do roboty bo autobus narazie nie do przejścia .. chyba juz o City mysla, żeby tylko przez ten błąd Alvesa mecz nie poszedł w piz** .. no ale cóż jazda w drugiej po zwycięstwo !!!!!!
0
Maskara......
0
Dobrze sie kurna trzymaja, cięzko będzie ich złamać w obronie
1
Spokojnie, po przerwie odrobimy ! choc moze do przerwy do szatni cos wciśniemy
0
Blisko było !
0
Alves jak zawsze najwięcej do powiedzenia do sedziego ma
0
Ja pitole ale korek w polu karnym ...
2
Te kasztanki dobrze z opałow wychodza jak narazie...
1
Spore te autobusy teraz PKP posiada w ofercie.
0
Hejty na Alvesa ? a jak Montoya popełnił jakis bład to tez moment najazd !
3
Macie Alvesa a narzekaliscie na Martina
0
Ja prd co za błąd...
0
Szkoda że nie ma Bartry, ale cieszy że jest Rafa ! :) 3 pkt obowiązkiem na Camp Nou ! VeB !! :)
1
Damy radę i wygramy z nimi ! :)
1
To bardzo dobry zawodnik i chociaż gra w dobrym Europejskim klubie, a to tez ma znaczenie, nie to co Douglas. Super będzie jak Barcy uda sie go ściągnąć na Camp Nou.
0
Bartomeu nagle we wszystkim sie udziela i probuje z każdej strony ratowac swój tyłek na nowe wybory. Oby tylko ludzie na niego nie głosowali.
1
Skład Mundo tylko że za Mathieu niech zagra Bartra ;)
0
Wielki Szef ma całkowita rację, Messi jest tylko jeden i drugiego takiego juz nie będzie :)
0
Ja prd Montoya nawet na Camp Nou na ławke sie nie łapie.. ale trudno taka decyzja trenera.
0
Czyli według dotychczasowych porównań, Leo dzis strzela bramkę a Malaga kolejna wtopa :P