Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pojedynek Leo-Kun to będzie coś fajnego :) ale oby to Messi był góra razem z resztą drużyny i wyszli z tego zwycięsko :)
0
To po ciul czytasz, proste :D
0
;]
1
Wciąż pozostaje czternaście meczów do rozegrania, a my będziemy szukać możliwości zbliżenia się do lidera.
Była dokonała okazja, w sumie już się zbliżyliśmy i wtedy Barca była zależna sama od siebie.. ale miejmy nadzieje, że Real gdzieś jeszcze zgubi jakieś pkt. choć będzie ciężko jak złapią taką serie jak poprzednią, ale wiara czyni cuda... Veb !
1
- Yaya jest bardzo ważnym zawodnikiem, co pokazywał już w Barcelonie, a w City ujawnił swój wielki potencjał ofensywny.
Ale niestety z Barcy odszedł :(
Heheh Pique to ma poczucie humoru teraz zapytajcie mnie cos po angielsku :D
1
Zapowiada sie cięzki mecz, i właśnie ciekawe jak Barca zagra po porażce z Malagą. Oby na pełnym gazie i pokazała City że z Barcą nie ma żartów.
0
Fakt, dobry tekst Paula. Pamiętam bramke Leo z MU z głowki...
0
Abi co jak co ale takich słow od Cb na temat Leo i jego odejscia bym sie nie spodziewał.
0
Hehe dobre żarty ... ;) i po co nam on ?
1
Leo ostatnie mecz oceny 9 a tu 4,5. Ale cóz Messi to nie robot i nie mozna w kazdym meczu oczekiwac od niego spektakularnych wystepów, to tylko człowiek.
0
Musimy jutro uzyskac jak najlepszy rezultat aby na Camp Nou byc w dobrej sytuacji.
1
No to niech próbują odebrac, powodzenia ;)
1
Musimy jutro sie pozbierać i zagrac dobre zawody bo inaczej City to wykorzysta i może byc cięzko.
0
No to wiadome że bedzie City grało otwarte spotkanie, bo nie sądze by taki zespoł stawiał autobus :D
1
Heh no Kun to mega napadzior ale lepszy od Leo ? chyba nie ;) ale kto wie co pokaze boisko..
1
Jeśli zagramy tak jak to było w poprzednich spotkaniach przez meczem z Malagą to powinno być dobrze. Tylko trzeba sie dobrze zmotywować na City, bo zawodników to maja światowej klasy a i u siebie beda chcieli sie pewnie pokazać.
0
Dobra takie tematy nie maja sensu bo ciągle jest to samo. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie ;)
0
No to będziemy mieć Adriano, Bartrę, Montoye i Douglasa.
1
Kapitalne uderzenie :) oby jutro strzelał tez nie musi byc koniecznie z wolnego, byle Barca wywiozła dobry wynik :)
0
Szkoda, wielka szkoda tej porażki .. :(
10
No to Luis do roboty, obyś miał jutro patent na obronę City ! :)
0
Tą koszulke z wystawy na pierwszym zdjęciu musze sobie kupic, oczywiście Barcy :)
1
Oby tylko Barca jeszcze miała szanse dorwać Real, ale to będzie już trudne bo była doskonała okazja do tego a Real niestety wygrał :/
0
Heh u nas tez ciepło jest jak na luty :D ale Hiszpania to dopiero oglądałem wczoraj mecz Tenerife-Valladolid to tam na trybunach juz koszulki i spodenki heh :D oby zmiana temperatury nie przeszkodziła naszym w osiągnięciu dobrego rezultatu na rewanz w Barcelonie ! :)
1
Za jeden błąd powiadasz ? no spoko, tylko czego taki nalot na Martina jest gdy popełni jakis bład. I wez ogarnij to co mowisz do mnie.
0
No to mi własnie o to chodzi że moze kupia a zaraz moment sprzedadzą.
34
Adriano zdecydowanie powinien zostać, niech sobie wsadza te 9 mln.
1
Fajny wywiad. Tak się czasami zastanawiam jak sie znam np. takiego Matsa od lat jako bramkarza a mówił że początkowo był napastnikiem , to chciałbym go teraz widziec jakby sobie radził na tej pozycji :)
1
Co drugi Czyhrynski ?
0
No początek sezonu miał koszmarny, ale jak widac wszystko się ułozyło.